Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

Belkin vraagt 10 euro fans voor behoud ploeg

Donderdag 19 juni 2014

Elite men - Het Belkin Pro Cycling Team is op zoek naar een nieuwe hoofdsponsor. Een deel van het geld moet door crowdfunding bijeen gebracht worden. Fans betalen een tientje om hun aandeel in het behoud van de ploeg te leveren.

In een bericht aan de fans zegt de ploeg het volgende:

"Vanaf eind 2014 stopt Belkin als titelsponsor van het team. Wij hebben er alle vertrouwen in dat we op tijd een sponsor vinden, maar willen zelf ook het heft in handen nemen door middel van crowdfunding. Met jullie steun kunnen wij zelfstandig een gedeelte van de ploeg financieren en laten we aan potentiële sponsoren zien dat we een trouwe achterban hebben waarop we kunnen rekenen. Dit geeft een stukje stabiliteit, waardoor sponsoren eerder in zullen willen stappen.

Met een tientje steun je niet alleen hét Nederlandse wielerteam, maar met een tientje word je ook onderdeel van onze ploeg. Help ons TEAM Oranje te blijven en de historie te behouden, zodat wij jullie nog vele jaren mooie prestaties hiervoor terug kunnen geven."Eerder...

Elite men Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl