Orange Cycling in gesprek met wielertalenten
Dinsdag 12 augustus 2014
Elite men - Bij de continentale teams in Nederland zijn al diverse renners gepolst voor het Orange Cycling-project van Michael Zijlaard, Michael Boogerd, Erik Breukink en Jean-Paul van Poppel. Vandaag werd bekend dat dit project definitief door gaat.Breukink bevestigde gisteren bij L1 op zoek te zijn naar jonge talenten, maar ook open te staan voor renners die op een tweede kans wachten zoals Bert-Jan Lindeman (Vacansoleil-DCM). Ook Maurits Lammertink en Coen Vermeltfoort geven dit seizoen nadrukkelijk hun visitekaartje af. "We willen een puur Nederlandse ploeg worden met een mix van ervaren coureurs en jonge Nederlands talenten" zei Breukink bij de regionale omroep. Deze zomer lekte het nieuws uit dat Roompot Vakantieparken wellicht hoofdsponsor wordt van de pro-continentale ploeg. Woensdag is er een persconferentie over dit onderwerp.
Het is Orange Cycling gelukt een hoofdsponsor te vinden. Deze belangrijke mijlpaal maakt het mogelijk een nieuwe wielerploeg samen te stellen, bestaande uit ervaren Nederlandse renners aangevuld met Nederlandse wielertalenten. De ploegleiding houdt morgen rond 12.30 uur een persbijeenkomst in de perszaal van de Eneco Tour te Breda.
De hoofdsponsor is voor twee jaar met een optie op verlenging aangetrokken. Daarnaast heeft Orange Cycling ook diverse co-sponsors en materiaalsponsors aan zich weten te binden. De leiding van de nieuwe wielerploeg is in handen van Erik Breukink, Michael Boogerd en Jean-Paul van Poppel, terwijl Michael Zijlaard ondersteund door Henk Schipper en Pim van der Wildt het management voor zijn rekening neemt.
Foto: © Sportfoto
Eerder...
- Deelnemers en rugnummers Strade Bianche 2026
- Internationale strijd verwacht in Salverda Ster van Zwolle
- Voorjaarsprogramma Tibor Del Grosso bekend
- Pluimers blijft veel langer bij Tudor
- Podium voor Peters in Brussel Opwijk
- Ottema wint Kasseienomloop Exloo
- Van der Poel is klasse apart in Omloop Nieuwsblad
- Hoogendoorn wint weer in Drenthe
- Live verslag Dwars door Drenthe 2026
- Geen Omloop Zevenheuvelen in clubcompetitie
- Deelnemers en rugnummers Omloop Nieuwsblad Mannen 2026
- Metec Olympia's Tour doorkruist Bommelerwaard in 2026
- Van der Poel kent zijn voorjaarsprogramma
- Zomermaand slaat slag in Ronde Rwanda
- Sterk deelnemersveld bij aftrap seizoen in Dorpenomloop Dwars door Drenthe
- Pluimers derde in Var
- Ploeg Tietema ontvangt wildcard voor Giro
- Kalender Clubcompetitie Mannen 2026
- Ronde van Overijssel eert Jos Lammertink
- Kasseienomloop Exloo zoekt opvolger Vermeltfoort
- Starttijden tijdrit UAE Tour 2026
- Deelnemersveld Ster van Zwolle bekend
- Renewi Tour mag Nederlandser worden in toekomst
- Van der Hoorn mist klassiekers door operatie
- Denekamp kijkt uit naar terugkeer wielertoppers





