Olympia's 3M Tour te zien bij regionale omroepen
Maandag 11 mei 2015
Elite men - In een samenwerking met Studio NoordNederland stelt de organisatie van Olympia’s 3M Tour dagelijks beelden beschikbaar aan regionale omroepen over de ontwikkelingen in de 63e editie.Bij RTV Drenthe, Omrop Fryslan, Omroep Gelderland, L1 en RTV West zijn de samenvattingen van de etappes te zien. Olympia’s 3M Tour begint dinsdag 12 mei met een ploegentijdrit in Assen en eindigt zondag 17 mei in Rijswijk.
Studio NoordNederland verzorgt de dagelijkse productie van de beelden. Twee uur na afloop van de etappe is de samenvatting van die dag te zien op de website van de ronde Deze kant en klare samenvattingen zijn beschikbaar voor alle media en ploegen die daar gebruik van wensen te maken. De regionale omroepen die meewerken zijn overéénkomstig de plaatsen van de provincie waar een etappe start dan wel finisht, met uitzondering van Diegem in België. Het gaat om RTV Drenthe, Omroep Friesland, Omroep Gelderland, L1 en Omroep West. De diverse regionale omroepen zullen ieder hun eigen invulling geven aan de samenwerking. "Het belangrijkste is dat via een krachtige partner als de regionale omroepen beelden van Olympia’s 3M Tour voor wielerliefhebbers en anders geïnteresseerden te zien zijn. Wielrennen is van oudsher een sport van het volk en dat is zeker van toepassing op de oudste etappekoers van Nederland" laat de organisatie weten.
Door deze unieke samenwerking wil de nieuwe organisatie direct in haar eerste jaar ervoor zorgen dat de ploegen en haar sponsors zoveel mogelijk media-aandacht krijgen. Media en andere partijen die interesse hebben in beelden van Olympia’s 3M Tour kunnen zich melden bij de organisatie van Olympia’s 3M Tour.
Eerder...
- Trainer Vingegaard verlaat Visma
- Ronde van Overijssel past route aan
- Dwars door Drenthe krijgt aankomst in Assen
- Deze Nederlanders rijden in Besseges en Valencia
- VAM-berg wordt scherprechter in Metec Olympia's Tour
- Groenewegen wint voor nieuw team
- Pech bij start seizoen Van der Meulen
- Rick van Breda en Kirstie van Haaften winnen Dijk tot Dijkrace Huisduinen
- Organisatie Veenendaal-Veenendaal luidt noodklok
- Nieuwe route maakt Salverda Bouw Ster van Zwolle toekomstbestendig
- Nils Eekhoff mist voorjaar door operatie slagader
- Tijdrit in Beltrum als tweede rit Olympia's Tour
- Kruijswijk kijkt uit naar Vuelta met start in Monaco
- Rasenberg wordt prof bij Tietema
- Lavreysen is sportman van het jaar
- Vlot wordt prof bij Picnic PostNL in 2027
- Diftar Team krijgt nieuwe naam
- Nederlanders doorstaan fusieperikelen Lotto en Intermarché
- PremierTech hoofdsponsor ploeg Van der Poel
- Alkmaar ontvangt Metec Olympia’s Tour in 2026
- Mannenkalender weg 2026 bekend
- Finale ZLM Tour volgend jaar in Waalwijk
- Enzo Leijnse naar Portugees continentaal team
- Lars Boven neemt afscheid als wegprof
- Peter Schulting stopt op continentaal niveau





