Gilbert maakt opwachting in Volta Limburg Classic
Woensdag 30 maart 2016
Elite men - Met Philippe Gilbert heeft de Volta Limburg Classic zaterdag een grote naam op de deelnemerslijst staan. Zo meldt de organisatieGilbert heeft een zwak voor de wedstrijd in Eijsden, waar zijn schoonfamilie woont, maar maakte de afgelopen jaren steeds andere keuzes in zijn programma. In Limburg werd hij in 2012 bovendien wereldkampioen in Valkenburg. Koersdirecteur Roy Packbier: “Wij zijn enorm trots op het feit dat deze wereldtopper aan de start van onze wedstrijd staat. De Volta Limburg Classic staat natuurlijk bekend om zijn gevarieerde deelnemersveld, van jong tot oud, maar een renner met de staat van dienst als Gilbert hebben wij als Volta Limburg Classic ook nog nooit gehad”.
BMC zal zaterdag 2 april met een sterke ploeg aan de start verschijnen. De volledige ploegsamenstelling is Ben Hermans, Floris Gerts, Manuel Senni, Rick Zabel, Tom Bohli, Dylan Teuns, Loic Vliegen en dus Philippe Gilbert. Stefan Küng, winnaar van de Volta Limburg Classic 2015, ontbreekt op de startlijst. Hij zal zijn opwachting in de Ronde van Vlaanderen maken.
Al eerder werd bekend dat mannen als Matthew Goss (One Pro Cycling), Johnny Hoogerland (Team Roompot), Damiano Cunego (Nippo-Vini Fantini), Davide Rebellin (CCC Sprandi Polkowice), Moreno Hofland en Dylan Groenewegen (LottoNL-Jumbo) aan de start zullen verschijnen.
De Volta Limburg Classic wordt zaterdag live uitgezonden op L1 TV. De uitzending start om 11.15uur met de ploegenpresentatie in Eijsden. De start is voorzien voor 12.00uur in de Diepstraat te Eijsden. Vanaf 14.45uur wordt er liveverslag gebracht van de laatste 90 kilometer.
Foto: © Sportfoto
Eerder...
- Van der Poel rijdt alleen Zwitserland richting Tour
- Ridderronde haalt bergkoning Giro naar Maastricht
- Arensman kijkt met trots terug op Giro
- Kooij blijft winnen in Frankrijk
- Wemmers wint tijdrit in clubcompetitie
- Kooij maakt rentree met winst
- Eindelijk is de start van seizoen nabij voor Kooij
- Biesterbos is derde in Veenendaal
- Buskermolen naar de winst in Zwartewaterland
- Sjoerd Bax verlaat de Giro
- Arensman op podiumkoers in Giro d'Italia
- Starttijden tijdrit Giro d'Italia 2026
- Simon den Braber tweede in Omloop der Kempen
- Timo de Jong ziet Giro-debuut al stranden
- Kelderman moet Giro d´Italia verlaten
- Finn Crockett wint Alfa Bier Limburg Trofee
- Thijs Vrij wint Omloop van de Biesbosch
- Johannink wint en leidt in Griekenland
- Deelnemers en rugnummers Giro d'Italia 2026
- ZLM Tour mag op topveld rekenen
- Alfa Bier Limburg Trofee is terug
- Roan Konings troeft Patrick Eddy af in Woensdrecht
- Patrick Eddy verslaat Van Schip in Overijssel
- Van Uden wint in Ronde Turkije
- Internationaal veld voor Ronde van Overijssel






