Lotto-Jumbo mikt op Hofland in Hamburg
Vrijdag 19 augustus 2016
Elite men - Lotto-Jumbo start met twee sprinters in de Euro Eyes Cyclassics in Hamburg komend weekeinde. Nederlands kampioen Dylan Groenewegen tekent present, maar de ploeg mikt vooral op Moreno Hofland."Ik heb verwachtingen van deze wedstrijd”, zegt ploegleider Merijn Zeeman. “Het is een koers die meestal eindigt in een massasprint van een uitgedunde groep. We hebben in de slotfase drie keer de Bergwertung. Daar dunt het peloton wat uit, dus dat is een belangrijk punt. Als Moreno Hofland en Dylan Groenewegen daar in de eerste groep overheen komen, hebben we een wapen. Met Sep Vanmarcke, Timo Roosen en Wilco Kelderman hebben we een sterk team om hen te ondersteunen in de finale. We hebben Moreno en Dylan nodig in de finale en ik heb er vertrouwen in dat het ons gaat lukken.”
Koers ligt Hofland
Moreno Hofland is ook overtuigd van zijn kansen. “Ik heb deze koers vorig jaar ook gereden, maar toen was ik helaas betrokken bij een grote valpartij”, geeft hij aan. “Ik had tijdens de wedstrijd wel het idee dat het een koers is die mij ligt. Het klimmetje in de finale maakt het wat zwaarder en daar houd ik wel van. Ik weet van vorig jaar dat het vooral belangrijk is om daar de goede positie te kiezen. Ik wil zo veel mogelijk energie sparen en goed van voren zitten. Dan zal het goed te overleven zijn.”
De twee sprinters weten zich ondersteund door Tom Leezer, Mike Teunissen, Sep Vanmarcke, Timo Roosen, Maarten Wynants en Wilco Kelderman.
Foto: © Sportfoto
Met ons Vuelta-spel ga je de strijd aan met andere kenners. Onze prijzenpot is ook deze keer goed gevuld. Wat je kunt winnen? Het gaat om een waardebon van wielervoeding.nl, toegangskaarten voor het festival Wielerpassie, toegangskaarten voor de wereldbeker op de baan van 11-13 november en een fanpakket van Roompot-Oranje Peloton.
Schrijf hier in
Eerder...
- ZLM Tour naar Roosendaal en Bergen op Zoom
- Opnieuw internationaal topveld Metec Olympia's Tour
- Van der Poel wint zijn tweede in Tirreno-Adriatico
- Tiel opnieuw decor slotetappe Metec Olympia´s Tour
- Hoole van uitblinker tot uitvaller in Parijs-Nice
- Van der Poel wint gravelrit in Tirrreno-Adriatico
- Starttijden ploegentijdrit Parijs-Nice 2026
- Dekker is tweede in Rucphen
- Deelnemers en rugnummers Parijs-Nice 2026
- Salverda Ster van Zwolle is voor Avondts
- Live verslag Ster van Zwolle 2026
- Deelnemers en rugnummers Strade Bianche 2026
- Internationale strijd verwacht in Salverda Ster van Zwolle
- Voorjaarsprogramma Tibor Del Grosso bekend
- Pluimers blijft veel langer bij Tudor
- Podium voor Peters in Brussel Opwijk
- Ottema wint Kasseienomloop Exloo
- Van der Poel is klasse apart in Omloop Nieuwsblad
- Hoogendoorn wint weer in Drenthe
- Live verslag Dwars door Drenthe 2026
- Geen Omloop Zevenheuvelen in clubcompetitie
- Deelnemers en rugnummers Omloop Nieuwsblad Mannen 2026
- Metec Olympia's Tour doorkruist Bommelerwaard in 2026
- Van der Poel kent zijn voorjaarsprogramma
- Zomermaand slaat slag in Ronde Rwanda





