Kijk ook eens op

Volg ons



Startlijsten EK Tijdrijden Junioren (m/v) en vrouwen -23

Woensdag 02 augustus 2017

National - Vandaag begint de Europese titelstrijd in Herning (Denemarken) met de tijdritten van de junior-vrouwen, de junioren en de vrouwen -23. Hieronder alle starttijden. Onze landgenoten zijn vet gedrukt terug te vinden.

JUNIOR-VROUWEN
10:30 1 34 SEZER Fatma TURKEY

10:31 2 17 STEGVILAITÉ Regina LITHUANIA

10:32 3 3 SALAUYEVA Aksana BELARUS

10:33 4 32 EICHENBERGER Fiona SWITZERLAND

10:34 5 5 CASTRIQUE Alana BELGIUM

10:35 6 21 LUTRO Amalie NORWAY

10:36 7 30 MARTIN MARTIN Sara SPAIN

10:37 8 23 BIELAWSKA Klaudia POLAND

10:38 9 13 LUDWIG Hannah GERMANY

10:39 10 7 ALSBJERG Silje DENMARK

10:40 11 20 KNAVEN Britt NETHERLANDS

10:41 12 26 NOVOLODSKAYA Maria RUSSIAN FEDERATION

10:42 13 11 NORBERT Marion FRANCE

10:43 14 15 PIRRONE Elena ITALY

10:44 15 35 KULYNYCH Olha UKRAINE

10:45 16 28 MOVRIN Vita SLOVENIA

10:46 17 9 PUSKALA Viivi FINLAND

10:47 18 6 UNGERMANOVÁ Elizabeth CZECH REPUBLIC

10:48 19 27 MACHÁLKOVÁ Petra SLOVAKIA

10:49 20 1 GRUBER-STADLER Hannah AUSTRIA

10:50 21 33 KOYUN Keziban TURKEY

10:51 22 16 JUŠKEVIČIŪTĖ Juste LITHUANIA

10:52 23 2 KOLESAVA Anastasiya BELARUS

10:53 24 31 BURI Fabienne SWITZERLAND

10:54 25 4 BOSSUYT Shari BELGIUM

10:55 26 22 UTVIK Emelie NORWAY

10:56 27 29 ARAMENDIA TELLERIA Maialen SPAIN

10:57 28 24 JASKULSKA Marta POLAND

10:58 29 12 KLIMSA Paulina GERMANY

10:59 30 8 JØRGENSEN Emma Cecilie Norsgaard DENMARK

11:00 31 18 HARSCH Anne-Sophie LUXEMBOURG

11:01 32 19 DE RUITER Anne NETHERLANDS

11:02 33 25 MALKOVA Daria RUSSIAN FEDERATION

11:03 34 10 GRANADE Dorine FRANCE

11:04 35 14 PATERNOSTER Letizia ITALY

 

JUNIOREN:

12:45 1 52 SAFARLI Mikayil AZERBAIJAN

12:46 2 54 NUHA Blerton KOSOVO

12:47 3 39 KUBIŠ Lukáš SLOVAKIA

12:48 4 23 VAITAITIS Kestutis LITHUANIA

12:49 5 38 STOJNIĆ Veljko SERBIA

12:50 6 47 ERKEN Mehmet TURKEY

12:51 7 3 MAZUR Dzianis BELARUS

12:52 8 50 PARASHCHAK Yaroslav UKRAINE

12:53 9 25 LEYDER Misch LUXEMBOURG

12:54 10 32 LOPES Pedro PORTUGAL

12:55 11 31 MACIEJUK Filip POLAND

12:56 12 19 YOUNG Xeno IRELAND

12:57 13 6 GRIGNARD Sébastien BELGIUM

12:58 14 36 MARTYNOV Nikita RUSSIAN FEDERATION

12:59 15 44 LOPEZ MONCHO Miquel SPAIN

13:00 16 27 VERBOOM Minne NETHERLANDS

13:01 17 2 GAMPER Mario AUSTRIA

13:02 18 10 HINDSGAUL MADSEN Jacob DENMARK

13:03 19 42 SAGADIN Luka SLOVENIA

13:04 20 14 ENGELHARDT Felix GERMANY

13:05 21 9 SEDLÁČEK Vojtech CZECH REPUBLIC

13:06 22 17 OROSZ Gergő HUNGARY

13:07 23 46 VOGEL Alex SWITZERLAND

13:08 24 12 LOUVEL Matis FRANCE

13:09 25 29 WÆRENSKJOLD Søren NORWAY

13:10 26 51 ORLOV Ivan AZERBAIJAN

13:11 27 53 SYLHASI Zani KOSOVO

13:12 28 21 ANSONS Kristers LATVIA

13:13 29 40 ŠTOČEK Matúš SLOVAKIA

13:14 30 22 MASIULIS Denas LITHUANIA

13:15 31 37 ĐURIĆ ÐOrde SERBIA

13:16 32 48 UGUZ Muhammed TURKEY

13:17 33 7 STOYANOV Petar BULGARIA

13:18 34 4 TURUK Daniil BELARUS

13:19 35 49 NIKULIN Daniil UKRAINE

13:20 36 24 KLUCKERS Arthur LUXEMBOURG

13:21 37 33 LOPES Pedro PORTUGAL

13:22 38 30 KOSTANSKI Mateusz POLAND

13:23 39 18 WALSH Ben IRELAND

13:24 40 5 CASSAERT Loran BELGIUM

13:25 41 35 BARUSHKO Sergei RUSSIAN FEDERATION

13:26 42 43 LAZKANO LOPEZ Oier SPAIN

13:27 43 26 HOOLE Daan NETHERLANDS

13:28 44 1 BAYER Tobias AUSTRIA

13:29 45 11 JOHANSEN Julius DENMARK

13:30 46 41 ČEMAŽAR Nik SLOVENIA

13:31 47 15 HOLLMANN Juri GERMANY

13:32 48 8 HOLEC Richard CZECH REPUBLIC

13:33 49 16 KARL Ádám HUNGARY

13:34 50 45 QUINCEY Scott SWITZERLAND

13:35 51 20 PUPPIO Antonio ITALY

13:36 52 13 RENARD Alexis FRANCE

13:37 53 28 LEKNESSUND Andreas NORWAY

 

BELOFTEN-VROUWEN:

15:15 1 27 CAKIR Ayse TURKEY

15:16 2 23 ŽIGART Urška SLOVENIA

15:17 3 19 TCYMBALIUK Ksenia RUSSIAN FEDERATION

15:18 4 21 VALACHOVA Lucia SLOVAKIA

15:19 5 25 ANDRES Michelle SWITZERLAND

15:20 6 16 SKALNIAK Agnieszka POLAND

15:21 7 6 LABOUS Juliette  FRANCE

15:22 8 13 MACKAIJ Floortje NETHERLANDS

15:23 9 8 KOPPENBURG Clara  GERMANY

15:24 10 10 LOWTHER Melissa GREAT BRITAIN

15:25 11 4 MATHIESEN Pernille DENMARK

15:26 12 24 ALONSO DOMINGUEZ Sandra SPAIN

15:27 13 28 YILMAZ Hatice TURKEY

15:28 14 17 TSERAH Hanna BELARUS

15:29 15 12 JOVAIŠYTÉ Justina LITHUANIA

15:30 16 26 METTRAUX Lena SWITZERLAND

15:31 17 2 NOSKOVÁ Nikola CZECH REPUBLIC

15:32 18 11 MORZENTI Lisa  ITALY

15:33 19 9 CHRISTIAN Anna  GREAT BRITAIN

15:34 21 14 SWINKELS Karlijn NETHERLANDS

15:35 22 18 PLIASKINA Anastasiia RUSSIAN FEDERATION

15:36 23 20 MEDVEDOVA Tereza SLOVAKIA

15:37 24 29 ALEKSEIEVA Viktoriya  UKRAINE

15:38 25 15 RATAJCZAK Alicja POLAND

15:39 26 5 ERAUD Severine FRANCE

15:40 26 22 JERETINA Katja SLOVENIA

15:41 27 3 LUDWIG Cecilie Uttrup  DENMARK

15:42 28 7 KLEIN Lisa GERMANY

15:43 29 1 IAKOVENKO Anastasiia RUSSIAN FEDERATION

Foto: © Sportfoto Karlijn Swinkels



Eerder...

National Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl