Kijk ook eens op

Volg ons



Startlijst en live-timing proloog Olympia's Tour

Dinsdag 05 september 2017

Blog - Olympia's Tour start vandaag met een 4,5 kilometer lange proloog in Eelde-Paterswolde. Nederlands beloftenkampioen tijdrijden Julius van den Berg (foto) mag het opnemen tegen tal van nationale en internationale specialisten tegen de klok.

 

LIVE TIMING HIER

18:00:00 151 10009495068 ARENTSEN Arjan WV de IJsselstreek 

18:01:00 146 10014922321 BOK Willem WV De Jonge Renner 

18:02:00 134 10015126324 LUBBERS Maarten Sensa Kanjers voor Kanjers 

18:03:00 122 10008010261 GOEREE Niels Regio Team NWV Groningen 

18:04:00 74 10010973310 LINDENBURG Jim Metec - TKH CT P/B Mantel 

18:05:00 64 10008113224 VAN DER KOOIJ Bas Destil - Jo Piels Cycling Team 

18:06:00 54 10014918681 SCHELLING Ide SEG Racing Academy 

18:07:00 46 10011027769 WELDU Hafetab Dimension Data for Qhubeka 

18:08:00 31 10009417367 SPENGLER Mario BMC Development Team 

18:09:00 26 10015280312 VAN MOER Brent Lotto-Soudal U23 

18:10:00 15 10053551660 SALMON Martin Development Team Sunweb 

18:11:00 1 10008849616 RESELL Erik National Team Norway 

18:12:00 156 10011234907 JUNTE Maarten WV de IJsselstreek 

18:13:00 144 10013529157 CREMERS Paul WV De Jonge Renner 

18:14:00 133 10015125011 VARWEG Christian Sensa Kanjers voor Kanjers 

18:15:00 121 10014572717 JONG Jeen de Regio Team NWV Groningen 

18:16:00 113 10023413760 MEUSEN Tim TWC Het Snelle Wiel 

18:17:00 104 10009523663 VIERHOUTEN Gino Luca Vlasman Cyclingteam 

18:18:00 95 10009812037 TALEN Jordi Delta Cycling Rotterdam 

18:19:00 81 10014305157 CELI Abe Baby - Dump Cyclingteam 

18:20:00 75 10010607235 NIEUWPOORT Jelle Metec - TKH CT P/B Mantel 

18:21:00 62 10011127193 VAN BROEKHOVEN Rob Destil - Jo Piels Cycling Team 

18:22:00 55 10009968752 KOOISTRA Marten SEG Racing Academy 

18:23:00 45 10009072211 VAN NIEKERK Morne Dimension Data for Qhubeka 

18:24:00 32 10010118595 MÜLLER Reto BMC Development Team 

18:25:00 25 10010771327 THIJSSEN Gerben Lotto-Soudal U23 

18:26:00 14 10010795070 GRESSIER Maxime Development Team Sunweb 

18:27:00 6 10011124264 KULSET Kristian National Team Norway 

18:28:00 152 10013858755 TIMMERMAN Jurgen WV de IJsselstreek 

18:29:00 142 10011140028 BOKHOVEN Ramon van WV De Jonge Renner 

18:30:00 135 10009821535 VRIELINK Yannick Sensa Kanjers voor Kanjers 

18:31:00 124 10015281625 KLOESE Justin Regio Team NWV Groningen 

18:32:00 114 10013529359 HENDRICKX Maarten TWC Het Snelle Wiel 

18:33:00 105 10013329093 DUVIGNEAU Beau Vlasman Cyclingteam 

18:34:00 93 10014922018 DOOL Jens van den Delta Cycling Rotterdam 

18:35:00 83 10008997843 VAN DER DUIN Patrick Baby - Dump Cyclingteam 

18:36:00 76 10014759946 VAN DER HORST Dennis Metec - TKH CT P/B Mantel 

18:37:00 63 10009334616 VAN DER HEIJDEN Maik Destil - Jo Piels Cycling Team 

18:38:00 56 10009812239 MAAS Jan SEG Racing Academy 

18:39:00 44 10009639356 CHOKRI El Mehdi Dimension Data for Qhubeka 

18:40:00 36 10011134368 SIVAKOV Pavel BMC Development Team 1

8:41:00 21 10014218463 CASTRIQUE Jonas Lotto-Soudal U23 

18:42:00 12 10015092574 GALL Felix Development Team Sunweb 

18:43:00 4 10011231267 SLEEN Torjus National Team Norway 

18:44:00 153 10014365781 GROENEVELD Harro WV de IJsselstreek 

18:45:00 141 10010947644 DEKKER David WV De Jonge Renner 

18:46:00 132 10010606326 HARBERS Lorenzo Sensa Kanjers voor Kanjers 

18:47:00 126 10009523764 VOS Jurriaan Regio Team NWV Groningen 

18:48:00 115 10013430743 ESSELAAR Remco TWC Het Snelle Wiel 

18:49:00 103 10013429329 DOOL Kelvin van den Vlasman Cyclingteam 

18:50:00 91 10009220034 BAX Sjoerd Delta Cycling Rotterdam 

18:51:00 85 10011140432 SINTMAARTENSDIJK Daan v Baby - Dump Cyclingteam 

18:52:00 72 10009412923 BOUWMANS Dylan Metec - TKH CT P/B Mantel 

18:53:00 66 10015126526 OLDE MEIERINK Lars Destil - Jo Piels Cycling Team 

18:54:00 51 10008706136 JAKOBSEN Fabio SEG Racing Academy 

18:55:00 42 10009145161 DE BOD Stefan Dimension Data for Qhubeka 

18:56:00 34 10009334717 WELTEN Bram BMC Development Team 

18:57:00 22 10013892707 DE DECKER Alfdan Lotto-Soudal U23 

18:58:00 16 10010661492 STORK Florian Development Team Sunweb 

18:59:00 5 10009893576 TRÆEN Torstein National Team Norway 

19:00:00 154 10023357479 WIELINK Rik WV de IJsselstreek 

19:01:00 143 10015292032 SINSCHEK Nils WV De Jonge Renner 

19:02:00 131 10014365983 JOHANNINK Jelle Sensa Kanjers voor Kanjers 

19:03:00 123 10009811532 GOEREE Rick Regio Team NWV Groningen 

19:04:00 111 10013869970 KIVITS Marc TWC Het Snelle Wiel 

19:05:00 102 10014285353 LOWIK Robin Vlasman Cyclingteam 

19:06:00 92 10011140735 TULNER Rens Delta Cycling Rotterdam 

19:07:00 82 10010976946 DOETS Marco Baby - Dump Cyclingteam 

19:08:00 71 10014952229 VAN DEN BERG Lars Metec - TKH CT P/B Mantel 

19:09:00 65 10010973411 VAN LOON Jordi Destil - Jo Piels Cycling Team 

19:10:00 52 10009817188 VAN DEN BERG Julius SEG Racing Academy 

19:11:00 41 10010844681 ARERUYA Joseph Dimension Data for Qhubeka 

19:12:00 33 10010597838 EENKHOORN Pascal BMC Development Team 

19:13:00 23 10011133055 DEWULF Stan Lotto-Soudal U23 

19:14:00 13 10014918378 MOBACH Jarno Development Team Sunweb 

19:15:00 3 10014641324 SAUGSTAD Lars National Team Norway 

19:16:00 155 10013429228 COSTER Kevin WV de IJsselstreek 

19:17:00 145 10009749389 BOUWMANS Bryan WV De Jonge Renner 

19:18:00 136 10008817583 SCHOLTEN Wiebe Sensa Kanjers voor Kanjers 

19:19:00 125 10062522948 PATERSON Aden Regio Team NWV Groningen 

19:20:00 112 10013801969 HENDRIKX Max TWC Het Snelle Wiel 

19:21:00 101 10010782643 OTTEVANGER Bas Vlasman Cyclingteam 

19:22:00 94 10015903536 PASTOOR Gerco Delta Cycling Rotterdam 

19:23:00 84 10010977047 TIMMERMANS Justin Baby - Dump Cyclingteam 

19:24:00 73 10009043818 KRUL Stef Metec - TKH CT P/B Mantel 

19:25:00 61 10014448637 BREUKELMAN Chiel Destil - Jo Piels Cycling Team 

19:26:00 53 10009501233 AFFINI Edoardo SEG Racing Academy 

19:27:00 43 10009990374 DLAMINI Nicholas Dimension Data for Qhubeka 

19:28:00 35 10014827543 PHILIPSEN Jasper BMC Development Team 

19:29:00 24 10014890793 APERS Ruben Lotto-Soudal U23 

19:30:00 11 10014842394 EEKHOFF Nils Development Team Sunweb 

19:31:00 2 10009660877 RUDLAND Hans Kristian National Team Norway

Foto: © Sportfoto

 

 


Eerder...

Blog Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl