Lotto-Jumbo wint met Roglic in Tirreno
Vrijdag 09 maart 2018
Elite men - Team LottoNL-Jumbo was vandaag aan het feest in de Tirreno-Adriatico: Primoz Roglic viel aan op de slotklim en behaalde de ritzege.In de derde etappe bleef hij Adam Yates (tweede) en Tiesj Benoot (derde) voor.
Hoewel Roglic na afloop van de tweede rit zwaar teleurgesteld was, richtte hij zich snel op. “Natuurlijk baalde ik van het tijdsverlies gisteren”, legt hij uit. “In de laatste tien kilometer werd ik door een valpartij opgehouden. Ik moest van fiets wisselen en kwam op achterstand binnen. De kans op een goede eindklassering was verkeken, maar ik heb daarna meteen de focus op een ritzege gelegd.”
Tijdens de derde rit ging hij op de slotklim al vroeg in de aanval en dat pakte goed uit. “Ik weet dat ik niet te lang moet wachten, want ik ben geen sprinter. Ik ging daarom vroeg aan. Ik moest alles geven en dat was voldoende. Ik ben erg blij met deze overwinning. Morgen is er weer een mooie kans en natuurlijk is er nog een tijdrit in het vooruitzicht.”
Foto: © Sportfoto
Eerder...
- Starttijden ploegentijdrit Ronde van Spanje 2025
- Van den Dool wint Eurode Omloop
- Opnieuw pech voor Fabio Jakobsen
- Van der Poel wint in Renewi Tour
- Nu is het raak voor Kooij in Renewi Tour
- Starttijden proloog Tour of Germany 2025
- Deelnemers en rugnummers Renewi Tour 2025
- KNWU-selectie WK Weg Mannen bekend
- Robin Löwik stopt ermee
- Van der Poel start in Renewi Tour
- Van der Poel weet datum van rentree
- Martijn Rasenberg stagiair bij Q36.5
- Van Baarle naar Soudal-Quickstep
- VolkerWessels hengelt eerste aanwinst binnen
- De Jong debuteert in Noorwegen als stagiair PicnicPostNL
- Groenewegen en Reinders naar Tietema
- Kooij wint en leidt in Ronde Polen
- Van Zanden derde in Hel Voerendaal
- Max Kroonen naar BEAT
- Kruijswijk gaat nog een jaar door
- Bart Lemmen breekt schouderblad
- NIBC Bank hoofdsponsor Tour of Holland
- Kelderman twee jaar langer bij Visma
- Arensman wint zijn tweede in Tour
- Van der Poel pakt draad op met derde plek