Sandd drie jaar hoofdsponsor Team Brentjens
Woensdag 14 maart 2018
Offroad - Het Nederlandse Postbedrijf Sandd, is de komende 3 jaar verbonden als naamsponsor van het CST Sandd American Eagle Mountainbike Racing Team van oud Olympisch kampioen Bart Brentjens.2017 was een succesvol jaar voor het Brentjens Mountainbike Racing Team, dat eindigde als 1e Team van de Wereld op de UCI Team Ranking. Tevens won het Team met Yana Belomoina de UCI WorldCup XCO Overall Women Elite, naast onder andere vier Nationale titels en een Europese titel. Bart Brentjens, Team Director CST Sandd American Eagle MTB Racing Team : “We zijn ontzettend trots en dankbaar om met Sandd, als een van de naamsponsoren van ons Team, toe te werken naar de Olympische Spelen van Tokyo 2020."
Het Team start in 2018 alweer aan het tiende race seizoen sinds de oprichting van het team door Bart Brentjens, net na de Olympische Spelen van Beijing, in november 2008. Het raceschema van het Team zal in 2018 de UCI Worldcups, de Nationale-, Europese-, en Wereldkampioenschappen omvatten alsmede nationale wedstrijden en grote meerdaagse evenementen zoals Cape Epic en Brasil Ride.
De renners voor 2018 zijn Yana Belomoina (UKR), Margot Moschetti (FRA) en Anne Tauber (NED) in de Women Elite categorie. Grant Ferguson (UK), Sebastian Fini Carstensen (DEN), Didier Bats (BEL) en Martins Blums (LAT) in de Men Elite categorie en David Nordemann (NED) in de Men U23 categorie.
Foto: © Sportfoto
Eerder...
- Brand dendert naar vijftiende zege
- Ook Gavere is voor Brand en Van der Poel
- Del Grosso houdt Van Aert van winst in Zolder
- Hofstade: Nog maar eens MVDP en Brand
- KNWU-selecties voor Gavere en Dendermonde
- Molengraaf vindt onderdak voor nieuwe jaar
- Bas Luca de Vries de sterkste in de Prins van de Peel
- 3 op 3 voor Van der Poel
- Brand kan ook winnen in Koksijde
- Van der Poel is ditmaal niet te houden
- Brand houdt Alvarado af in Antwerpen
- Van Empel vertrekt bij team en beraadt zich op toekomst
- Ronhaar langer in stal van Sven Nys
- KNWU-selecties voor wereldbeker Antwerpen en Koksijde
- Van der Poel wint WB Namen
- Brand is ook de beste op de Citadel van Namen
- Ramon Vleugel wint RegioBeachrace in Vrouwenpolder
- Ook Puck Pieterse kent crossagenda
- Van der Poel is klaar voor zijn crosscampagne
- Winactie: Win de Magie van Mathieu
- Cabaca onderdak bij Heizomat Team
- KNWU-selectie voor wereldbeker veldrijden Namen
- Brand wint afgetekend op Sardinië
- Rick van Breda sprint naar zege in Wijk aan Zee
- Namen definitief eerste cross Van der Poel




