Kijk ook eens op

Volg ons



Michielsen en Nooijen winnen in tijdritcompetitie

Vrijdag 25 mei 2018

National - In Odoornerveen werd donderdag 24 mei de tweede wedstrijd van de KNWU Tijdritcompetitie verreden voor junioren en nieuwelingen (m/v).

De organisatie was in handen van WV Meteoor Assen-Roden.

KNWU-tijdritcompetitie:

Junioren: 1 36 Manuel Michielsen Eck En Wiel 19:15.54 45.797 2 32 Tim Marsman Hattem 19:20.70 0:05 45.593 3 23 Bodi Del Grosso Eelde 19:35.75 0:20 45.010 4 34 Werner van der Meer Woudsend 19:39.91 0:24 44.851 5 28 Joris Kroon Schalkwijk 19:54.50 0:39 44.303 6 31 Lars Loohuis Harbrinkhoek 19:55.72 0:40 44.258 7 18 Huub Deelstra Hoogeveen 19:59.89 0:44 44.104 8 21 Sam Gademan Beek 20:03.09 0:48 43.987 9 20 Jonas Franken Apeldoorn 20:12.34 0:57 43.651 10 45 Mike Vliek Vriezenveen 20:12.83 0:57 43.63

Junior-vrouwen: 1 11 Lieke Nooijen Coevorden 21:32.78 40.935 2 2 Mischa Bredewold Hoogland 21:32.97 40.929 3 13 Iris Schultinga Zuidlaren 22:02.98 0:30 40.001 4 6 Ilse Grit Zwolle 22:10.25 0:38 39.782 5 14 Lonneke Uneken Veendam 22:15.22 0:43 39.634 6 4 Juliet Eickhof Apeldoorn 22:15.80 0:43 39.617 7 10 Rose Kloese Emmen 22:43.04 1:11 38.825 8 3 Maike van der Duin Assen 22:58.45 1:26 38.391 9 5 Nathalie Elzinga De Westereen 23:10.83 1:38 38.049 10 8 Luna Jonkers Emmen 24:09.78 2:37 36.502 

Nieuwelingen:1 59 Joost Brinkman Noordlaren 20:32.90 42.923 2 72 Bram Leerkes Twello 20:38.99 0:06 42.712 3 77 Mike Schuch Leek 20:56.02 0:24 42.133 4 60 Tjalle de Bruin Deventer 21:03.43 0:31 41.886 5 68 Jody Jochems Sint Anthonis 21:10.33 0:38 41.658 6 74 Lennard Meinema Amersfoort 21:14.71 0:42 41.515 7 63 Niels van der Gracht Annen 21:18.85 0:46 41.381 8 64 Bjarne Hemme Erica 21:24.62 0:52 41.195 9 82 Wouter van de Weerdhof Lobith 21:30.23 0:58 41.016 10 62 Leon Ellermann Emmen 21:44.71 1:12 40.561 

Nieuweling-meisjes: 1 53 Sofie van Rooijen Driel 22:29.93 39.202 2 55 Petra Welmers Dronten 23:33.45 1:04 37.440 3 48 Carolien de Bruin Zuidbroek 23:54.44 1:25 36.892 4 51 Daphne Kreulen Hooghalen 24:14.48 1:45 36.384 5 49 Rosan Dekker Echten 24:54.33 2:25 35.414 6 50 Tjitske Eppinga Smilde 24:56.81 2:27 35.355 7 52 Marcha Lich Aalden 24:59.78 2:30 35.285 8 54 Hanna Tigelaar Smilde 26:12.69 3:43 33.649

Foto: © Rudie Ottens

 



Eerder...

National Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl