Kijk ook eens op

Volg ons



Starttijden tijdritcompetitie Offenbeek gewijzigd

Vrijdag 14 september 2018

National - De tijdritcompetitie van de KNWU kent een finale in Offenbeek, waar de nieuwelingen en junioren (m/v) hun rit tegen de klok rijden in het voorprogramma van Olympia's Tour.

De tijden zijn gewijzigd.

Nieuweling-Meisjes

14:05:00 1 Scarlett Souren  Meerssen W.C.L. Bergklimmers 

14:06:00 2 Nina Maathuis Rotterdam RWC Ahoy 

14:07:00 5 Laura Molenaar Oud Beijerland Westland Wil Vooruit 

14:08:00 6 Petra Welmers Dronten K.W.C. Kampen 

14:09:00 7 Marit Wasmus Den Hoorn Westland Wil Vooruit 

14:10:00 8 Fleur Nagtegaal Veenendaal JvR de Batauwers 

14:11:00 10 Maud Rijnbeek Limmen WTC de Amstel

 

Junior-Vrouwen 

14:13:00 11 Sophie Arends Harderwijk WV De IJsselstreek 

14:14:00 12 Maartje Cox Neer WC Midden Limburg 

14:15:00 13 Dieke Hendriks Vught WV Schijndel 

14:16:00 14 Marise Lagendijk Alphen A/d Rijn WV Avanti 

14:17:00 15 Lieke Nooijen Coevorden WSV Emmen 

14:18:00 17 Anne Tom Den Haag HSK Trias

14:19:00 18 Eline van Rooijen Woerden W.V. Eemland 

14:20:00 19 Pien Limpens Obbicht WV Schijndel 

14:21:00 20 Lonneke Uneken Veendam WRV de Peddelaars 

14:22:00 21 Iris Schultinga Zuidlaren W.V. Meteoor Assen-Roden 

14:23:00 22 Ilse Grit Zwolle K.W.C. Kampen 

14:24:00 23 Femke Gerritse Rosmalen WV Schijndel

 

Nieuwelingen

14:26:00 24 Elian Lagendijk Alphen A/d Rijn WV Avanti 

14:27:00 25 Wouter van de Weerdhof Lobith Willebrord Wil Vooruit 

14:28:00 26 Tom van de Weijdeven Eindhoven WV Schijndel 

14:29:00 27 Thomas Mijnsbergen Rotterdam Willebrord Wil Vooruit 

14:30:00 28 Mike Schuch Leek Ver. Cycling Club Monkey Town 

14:31:00 29 Tjalle de Bruin Deventer WSV de Zwaluwen 

14:32:00 30 Salvador Alvarado  Rotterdam 

14:33:00 32 Lennard Meinema NieAmersfoort W.V. Eemland 

14:34:00 33 Jody Jochems Sint Anthonis WV Schijndel 

14:35:00 34 Joost Brinkman Noordlaren W.V. Meteoor Assen-Roden 

14:36:00 35 Bram Leerkes Twello AR en TV de Adelaar 

14:37:00 36 Koert van Oosten Gouda WV Zeeuws-Vlaanderen 

14:38:00 37 Boris Romers Rozenburg WV Zeeuws-Vlaanderen 

14:39:00 38 Joris Buters Nootdorp WV Zeeuws-Vlaanderen

 

Junioren 

14:41:00 39 Bas van Belle Zoetermeer FYCA VZW 

14:42:00 40 Nils Jansen Middelaar Willebrord Wil Vooruit 

14:43:00 41 Werner van der Meer Woudsend WV Kapenga Home Center 

14:44:00 42 Jonas de Poorter Den Haag WV Zeeuws-Vlaanderen 

14:45:00 43 Stijn Ruijter Uithoorn Ver. Cycling Club Monkey Town 

14:46:00 44 Joris Kroon chalkwijk UWTC de Volharding 

14:47:00 45 Luuk van Gestel Moergestel TWC Het Snelle Wiel 

14:48:00 46 Sten Verzijl Berkel En Rodenrijs WV Zeeuws-Vlaanderen 

14:49:00 47 Bodi Del Grosso Eelde YCT VZW 

14:50:00 48 Casper van Uden Schiedam Kon. Balen 

14:51:00 49 Tim Marsman JHattem YCT VZW 

14:52:00 50 Enzo Leijnse Amstelveen WTC de Amstel 

14:53:00 51 Manuel Michielsen Eck En Wiel WV de Jonge Renner



Eerder...

National Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl