Brouwer blijft leiden in Cape Pioneer Trek
Donderdag 18 oktober 2018
Offroad - De tijdrit rond George bracht woensdag geen veranderingen in het klassement voor beide KMC duo´s in de Cape Pioneer Trek.Brouwer en Trommer pakten hun tweede dagzege en verstevigden daarmee hun leidende positie in het klassement. Mos en Smeenge klokten de vijfde tijd achter het winnende Zuid Afrikaans/Deense duo Alan Hatherley en Simon Andreassen. ´We reden een sterke tijdrit waarin we de koppels op de tweede en derde plaats die twee en vier minuten voor ons gestart waren wisten in te halen.´, aldus Brouwer.
Vandaag reed het peloton bij het verlaten van George de Montagu pass op om daarna af te dalen naar de ´Klein Karoo´ waarin de temperatuur van 15° naar 30° ging. Brouwer Trommer lagen lang met Yolandi du Toit en Catherine Williamson aan de leiding maar moesten het Zuid Afrikaans -Engelse duo op de looppassages laten gaan en eindigden als tweede. Hun leidende positie in het klassement kwam niet in gevaar.
Mos en Smeenge reden een sterke etappe waarin ze als vierde eindigden en verder uitliepen op hun naaste concurrenten. ´We hadden vandaag een sterke dag waarin we lang kort achter de kopgroep hebben gereden. De finale was door tegenwind en de hoge temperatuur enorm zwaar maar gelukkig hadden we nog wat extra drinken in de laatste post gepakt waardoor we ons tempo vast konden houden tot de finish.´, aldus Mos. Philip Buys en Matthys Beukes pakten de overwinning en liepen daarmee verder uit in het klassement.
Foto: © via KMC-Fruit to Go
Eerder...
- Winactie: Win de Magie van Mathieu
- Cabaca onderdak bij Heizomat Team
- KNWU-selectie voor wereldbeker veldrijden Namen
- Brand wint afgetekend op Sardinië
- Rick van Breda sprint naar zege in Wijk aan Zee
- Namen definitief eerste cross Van der Poel
- Deelnemers en rugnummers WB Terralba
- KNWU-selectie voor wereldbeker Cabras bekend
- Van Aert maakt veldritprogramma zonder WK bekend
- Jules de Cock behaalt in Ouddorp vijfde strandzege
- Van Alphen wint wereldbeker Flamanville
- Mathieu van der Poel kent zijn programma voor de winter
- KNWU-selectie voor Flamanville bekend
- Don en Trouwborst winnen strandrace Zandvoort
- Brand heerst ook in WB-opener Tabor
- WB Tabor: geen Van Empel, wel Van Anrooij
- Koster wint Dutch Masters of MTB
- Brand wint ook in Hamme, sterke rentree Worst
- Brand en Nieuwenhuis winnen in Merksplas
- Annemarie Worst is terug in het veld
- Brand naar de winst in Niel
- Van der Heijden toont trui al in Niel
- Vier op een rij voor De Cock in Katwijk
- Bentveld knalt naar beloftentitel
- Net geen medaille voor Nederlandse junioren




