Van der Poel heerst ook in Namen
Zondag 23 december 2018
Offroad - Mathieu van der Poel was ook in de wereldbekerwedstrijd in Namen onklopbaar voor de concurrentie. Ook Joris Nieuwenhuis (vierde) maakte indruk in deze veldrit.Wout van Aert moest na een gemiste start een inhaalrace inzetten en kwam uiteindelijk op de tweede plek terecht. Derde is Toon Aerts geworden.
De winnaar (van zijn zeventiende cross van deze winter) blikte achteraf tevreden terug. Vooral het feit dat hij ook op een zwaar parcours met een goed gevoel kon afsluiten, deed hem deugd. “En dan kon die wheelie er inderdaad vanaf. Het was al een paar keer misgelopen op een zware omloop, maar nu keek ik er echt wel naar uit.”
“Nadat ik even een kloofje had, heb ik volledig mijn eigen tempo gekozen. Dat is belangrijk in zo’n zware cross want als je over je limiet gaat, kan het licht hier snel uitgaan. Hoe dan ook, vandaag heb ik mij echt wel geamuseerd. Als het technisch goed gaat, dan wordt de rest ook leuker."
Eerder...
- Rijssen maakt zich op voor NK Gravel
- Bas Luca de Vries wint Veldslag om Norg
- Markus pakt Europese titel gravel
- Mos en Funiken naar Nederlandse titel MTB Streetrace
- WK-brons voor Teunissen van Manen
- Van der Poel is tweede bij rentree
- KNWU-selectie voor WK MTB Val di Sole
- Einde WB-loopbaan nabij voor Anne Terpstra
- Van der Poel rijdt dit weekend op de MTB
- Smulders wint brons op uitgekleed WK BMX
- Kampioenen van Nederland Mountainbike XCO voor de jeugd
- Femke Mossinkoff snelt naar de Shortrace titel
- Rens Teunissen van Manen Nederlands kampioen Shortrace
- KMC Nukeproof trekt Bloeme Kalis aan
- Niek Kimmann breekt sleutelbeen op de baan
- Smulders is opnieuw Europees kampioen BMX
- Bartje 200 afgelast door stormschade
- Pieterse is tweede in WB Leogang
- Van der Duin en Jongedijk winnen 11 van Peest
- Lorena Wiebes wint Marly Grav
- NK Veldrijden naar Gemert
- Worst verkast naar team Sven Nys
- Onderdak voor Kamp en Hendrikx
- De Vries en Jongedijk in Andalucia Bike Race
- Van der Heijden wint in Oostmalle






