Tweede etappe ZLM Tour finisht in gemeente Borsele
Donderdag 11 april 2019
Elite men - De deelnemers aan de vernieuwde ZLM Tour finishen op donderdag 20 juni aan het einde van de tweede etappe in de Zeeuwse gemeente Borsele. Dat heeft wethouder Marga van de Plasse van deze gemeente bekendgemaakt.De vernieuwde ZLM Tour, die wordt verreden van 19 tot en met 23 juni, start dit jaar met een proloog in Yerseke. Ook de tweede etappe wordt voor een groot deel verreden op Zeeuws grondgebied. De renners starten in het Belgische Bredene en Heinkenszand is de finishplaats.
Wethouder Marga van de Plasse: “Als sportgemeente zijn we blij met de aankomst van de profrenners in Heinkenszand. Het peloton rijdt straks zo’n 100 kilometer langs onze karakteristieke dorpen, over onze prachtige dijken en via de vele polderwegen die ons landschapspark rijk is. Het is voor onze omgeving de uitgelezen mogelijkheid om aan een groot publiek te laten zien dat het hier goed recreëren en dus fietsen is.”
Hubèr Rentmeester van ZLM Verzekeringen is eveneens blij met de aankomst in Borsele “Wij richten ons als verzekeringsmaatschappij met name op Zeeland en Brabant. Daarom zijn wij er trots op dat een groot deel van het parcours van de ZLM Tour ook door deze twee provincies loopt. De provincie Zeeland heeft zich tevens als partner verbonden aan de ZLM Tour. Alleen op zaterdag maken wij een uitstap naar Limburg.”
Het etappeschema ziet er als volgt uit:
19 juni Proloog in Yerseke
20 juni Bredene – Heinkenszand
21 juni Etten-Leur – Buchten
22 juni Buchten – Landgraaf
23 juni Start en finish in Brabantse gemeentes
Eerder...
- Biesterbos is derde in Veenendaal
- Buskermolen naar de winst in Zwartewaterland
- Sjoerd Bax verlaat de Giro
- Arensman op podiumkoers in Giro d'Italia
- Starttijden tijdrit Giro d'Italia 2026
- Simon den Braber tweede in Omloop der Kempen
- Timo de Jong ziet Giro-debuut al stranden
- Kelderman moet Giro d´Italia verlaten
- Finn Crockett wint Alfa Bier Limburg Trofee
- Thijs Vrij wint Omloop van de Biesbosch
- Johannink wint en leidt in Griekenland
- Deelnemers en rugnummers Giro d'Italia 2026
- ZLM Tour mag op topveld rekenen
- Alfa Bier Limburg Trofee is terug
- Roan Konings troeft Patrick Eddy af in Woensdrecht
- Patrick Eddy verslaat Van Schip in Overijssel
- Van Uden wint in Ronde Turkije
- Internationaal veld voor Ronde van Overijssel
- Starttijden proloog Tour de Romandie 2026
- Arensman doet goede zaak in Tour of Alps
- Evenepoel wint Amstel Gold Race
- Daan Dijkman wint Luik-Bastenaken-Luik U23
- Amstel Gold Race eert Van Vliet bij afscheid
- Deelnemers en rugnummers Brabantse Pijl 2026
- Deelnemers en rugnummers Ronde van Limburg





