Piotr Havik extra gemotiveerd in Antwerp Port Epic
Vrijdag 11 september 2020
Elite men - Het zit Piotr Havik tot nu toe niet mee. Nadat hij – eindelijk – een profcontract mocht tekenen bij het Deense Riwal-Readynez gooide de pechduivel keer op keer roet in het eten.Nog afgezien van de corona–stop hield ziekte hem van resultaat af in de Saoudi Tour en de Tour du Haut Var. In de Tour de Wallonie raakte hij bijna zijn rechterwijsvinger kwijt en in ‘zijn’ Dwars door het Hageland remden twee lekke banden hem af.
Bovendien hebben de coureurs van Riwal-Securitas – ICT-bedrijf Readynez haakte plotseling af en besloot ook over 2020 niets meer te betalen – vanaf augustus geen geld meer ontvangen. Ook de intrede van nieuwe sponsor Securitas veranderde hier niets aan.
"Dus is het nu bijna een verplichting geworden om de benen te laten spreken,” maakt de Ammerstollenaar duidelijk. ,,De wedstrijd met veel kasseien en onverharde stroken ligt me. Vroeger ging het veldrijden me ook goed af. Dus hoop ik, zonder pech, de negatieve situatie te kunnen ombuigen. Zoals altijd zal ik voor de aanval kiezen.” En over het voortbestaan van zijn Deense equipe: ,,Hopelijk slaagt Aart Vierhouten er in om de ploeg voor langere tijd op de rails te houden. Wanneer dat het geval is, kunnen we ook in 2021 bij de ploeg blijven. Ons contract bevat namelijk een clausule die dit waarborgt.” (Ton van Wieringen)
Foto: Riwal
Eerder...
- Arensman op podiumkoers in Giro d'Italia
- Starttijden tijdrit Giro d'Italia 2026
- Simon den Braber tweede in Omloop der Kempen
- Timo de Jong ziet Giro-debuut al stranden
- Kelderman moet Giro d´Italia verlaten
- Finn Crockett wint Alfa Bier Limburg Trofee
- Thijs Vrij wint Omloop van de Biesbosch
- Johannink wint en leidt in Griekenland
- Deelnemers en rugnummers Giro d'Italia 2026
- ZLM Tour mag op topveld rekenen
- Alfa Bier Limburg Trofee is terug
- Roan Konings troeft Patrick Eddy af in Woensdrecht
- Patrick Eddy verslaat Van Schip in Overijssel
- Van Uden wint in Ronde Turkije
- Internationaal veld voor Ronde van Overijssel
- Starttijden proloog Tour de Romandie 2026
- Arensman doet goede zaak in Tour of Alps
- Evenepoel wint Amstel Gold Race
- Daan Dijkman wint Luik-Bastenaken-Luik U23
- Amstel Gold Race eert Van Vliet bij afscheid
- Deelnemers en rugnummers Brabantse Pijl 2026
- Deelnemers en rugnummers Ronde van Limburg
- David Dekker schiet eindelijk raak in Braakman
- UCI schorst Ster van Zwolle-hooligan Watts
- Deelnemers en rugnummers Scheldeprijs 2026





