Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

Starttijden slottijdrit Giro d'Italia 2020

Zaterdag 24 oktober 2020

Elite men - Hier vindt je de starttijden van de slottijdrit in de Giro d'Italia. 

1 DIBBEN Jonathan GBR LTS 13:40:00

2 SAGIV Guy ISR ISN 13:41:00

3 HODEG Alvaro Jose Y COL DQT 13:42:00

4 MATHIS Marco GER COF 13:43:00

5 MAZZUCCO Fabio Y ITA BCF 13:44:00

6 GUARNIERI Jacopo ITA GFC 13:45:00

7 BEVILACQUA Simone Y ITA THR 13:46:00

8 BRANDLE Matthias AUT ISN 13:47:00

9 LONARDI Giovanni Y ITA BCF 13:48:00

10 KONOVALOVAS Ignatas LTU GFC 13:49:00

11 ZABEL Rick GER ISN 13:50:00

12 KEISSE Iljo BEL DQT 13:51:00

13 DEMARE Arnaud FRA GFC 13:52:00

14 DOWSETT Alex GBR ISN 13:53:00

15 HAAS Nathan AUS COF 13:54:00

16 CIMOLAI Davide ITA ISN 13:55:00

17 CONSONNI Simone ITA COF 13:56:00

18 HANSEN Adam James AUS LTS 13:57:00

19 GUGLIELMI Simon Y FRA GFC 13:58:00

20 SCOTSON Miles AUS GFC 13:59:00

21 SUNDERLAND Dylan Y AUS NTT 14:00:00

22 VIVIANI Elia ITA COF 14:01:00

23 MORTON Lachlan AUS EF1 14:02:00

24 CONTRERAS Rodrigo COL AST 14:03:00

25 FIORELLI Filippo ITA BCF 14:04:00

26 BODNAR Maciej POL BOH 14:05:00

27 FRAPPORTI Marco ITA THR 14:06:00

28 TORRES Albert ESP MOV 14:07:00

29 WHELAN James Y AUS EF1 14:08:00

30 GRADEK Kamil POL CCC 14:09:00

31 RESTREPO Jhonatan COL ANS 14:10:00

32 BAIS Mattia Y ITA ANS 14:11:00

33 CONTI Valerio ITA UAD 14:12:00

34 ZANA Filippo Y ITA BCF 14:13:00

35 RUMAC Josip CRO ANS 14:14:00

36 OLDANI Stefano Y ITA LTS 14:15:00

37 BJERG Mikkel Y DEN UAD 14:16:00

38 CAMPENAERTS Victor BEL NTT 14:17:00

39 ZARDINI Edoardo ITA THR 14:18:00

40 BENEDETTI Cesare ITA BOH 14:19:00

41 ROTA Lorenzo Y ITA THR 14:20:00

42 SAGAN Peter SVK BOH 14:21:00

43 ROMANO Francesco Y ITA BCF 14:22:00

44 BISOLTI Alessandro ITA ANS 14:23:00

45 ARASHIRO Yukiya JPN TBM 14:24:00 

46 VAN EMPEL Etienne NED THR 14:25:00

47 ČERNY Josef CZE CCC 14:26:00

48 CAPECCHI Eros ITA TBM 14:27:00

49 DENZ Nico GER SUN 14:28:00

50 WYSS Danilo SUI NTT 14:29:00

51 CHIRICO Luca ITA ANS 14:30:00

52 CARBONI Giovanni Y ITA BCF 14:31:00

53 HOLMES Matthew GBR LTS 14:32:00

54 LE TURNIER Mathias Y FRA COF 14:33:00

55 CARRETERO Hector Y ESP MOV 14:34:00

56 CEPEDA Jefferson Y ECU ANS 14:35:00

57 FRANKINY Kilian SUI GFC 14:36:00

58 SOBRERO Matteo Y ITA NTT 14:37:00

59 CLARKE Simon AUS EF1 14:38:00

60 RAVANELLI Simone Y ITA ANS 14:39:00

61 HANNINEN Jaakko Y FIN ALM 14:40:00

62 BALLERINI Davide ITA DQT 14:41:00

63 PELLAUD Simon SUI ANS 14:42:00

64 PADUN Mark Y UKR TBM 14:43:00

65 HAGA Chad USA SUN 14:44:00

66 MALECKI Kamil Y POL CCC 14:45:00

67 POLJANSKI Pawel POL BOH 14:46:00

68 CATALDO Dario ITA MOV 14:47:00

69 CAICEDO Jonathan ECU EF1 14:48:00

70 ROSSKOPF Joseph USA CCC 14:49:00

71 ROSSETTO Stephane FRA COF 14:50:00

72 TRATNIK Jan SLO TBM 14:51:00

73 GANNA Filippo Y ITA IGD 14:52:00

74 VANHOUCKE Harm Y BEL LTS 14:53:00

75 NOVAK Domen Y SLO TBM 14:54:00

76 PUCCIO Salvatore ITA IGD 14:55:00

77 RUBIO Einer Augusto Y COL MOV 14:56:00

78 SEPULVEDA Eduardo ARG MOV 14:57:00

79 BOUCHARD Geoffrey FRA ALM 14:58:00

80 GEBREIGZABHIER Amanuel ERI NTT 14:59:00

81 GREGAARD WILSLY Jonas Y DEN AST 15:00:00

82 CONCI Nicola Y ITA TFS 15:01:00

83 TONELLI Alessandro ITA BCF 15:02:00

84 VENDRAME Andrea ITA ALM 15:03:00

85 BERNARD Julien FRA TFS 15:04:00

86 NAVARRO Daniel ESP ISN 15:05:00

87 BATTAGLIN Enrico ITA TBM 15:06:00

88 RODRIGUEZ Oscar Y ESP AST 15:07:00

89 ARMEE Sander BEL LTS 15:08:00

90 HANSEN Jesper DEN COF 15:09:00 

91 DOMBROWSKI Joseph Lloyd USA UAD 15:10:00

92 HAGEN Carl Fredrik NOR LTS 15:11:00

93 DE GENDT Thomas BEL LTS 15:12:00

94 VILLELLA Davide ITA MOV 15:13:00

95 ULISSI Diego ITA UAD 15:14:00

96 BIDARD Francois FRA ALM 15:15:00

97 MEINTJES Louis RSA NTT 15:16:00

98 DENNIS Rohan AUS IGD 15:17:00

99 NIBALI Antonio ITA TFS 15:18:00

100 DE LA PARTE Victor ESP CCC 15:19:00

101 95 10008674612 GUERREIRO Ruben POR EF1 15:20:00

102 KANGERT Tanel EST EF1 15:21:00

103 MOSCA Jacopo ITA TFS 15:22:00

104 HONORE Mikkel Frolich Y DEN DQT 15:23:00

105 HAMILTON Christopher Y AUS SUN 15:24:00

106 SERRY Pieter BEL DQT 15:25:00

107 VALTER Attila Y HUN CCC 15:26:00

108 TUSVELD Martijn NED SUN 15:27:00

109 FELLINE Fabio ITA AST 15:28:00

110 CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan ESP IGD 15:29:00

111 FABBRO Matteo Y ITA BOH 15:30:00

112 ZAKARIN Ilnur RUS CCC 15:31:00

113 OOMEN Sam Y NED SUN 15:32:00

114 O'CONNOR Ben Y AUS NTT 15:33:00

115 PEDRERO Antonio ESP MOV 15:34:00

116 SWIFT Ben GBR IGD 15:35:00

117 WARBASSE Lawrence USA ALM 15:36:00

118 PARET PEINTRE Aurelien Y FRA ALM 15:37:00

119 MCNULTY Brandon Y USA UAD 15:38:00

120 KNOX James Y GBR DQT 15:39:00

121 SAMITIER Sergio Y ESP MOV 15:40:00

122 MAJKA Rafal POL BOH 15:41:00

123 POZZOVIVO Domenico ITA NTT 15:42:00

124 PERNSTEINER Hermann AUT TBM 15:45:00

125 MASNADA Fausto ITA DQT 15:48:00

126 KONRAD Patrick AUT BOH 15:51:00

127 NIBALI Vincenzo ITA TFS 15:54:00

128 FUGLSANG Jakob DEN AST 15:57:00

129 ALMEIDA Joao Y POR DQT 16:00:00

130 BILBAO Pello ESP TBM 16:03:00

131 KELDERMAN Wilco NED SUN 16:06:00

132 GEOGHEGAN HART Tao Y GBR IGD 16:09:00

133 HINDLEY Jai Y AUS SUN 16:12:00

Foto: © Sportfoto

 

 

 


Eerder...

Elite men Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl