Vader en Pieterse zegevieren in Spaarnwoude
Zondag 11 juli 2021
Offroad - Milan Vader bij de elite-mannen en Puck Pieterse bij de elite-vrouwen hebben de eerste wedstrijd om de Riderz MTB 3 Nations Cup in Spaarnwoude gewonnen.Nationaal MTB-kampioen Milan Vader (KMC ORBEA) nam bij de elitemannen de leiding en stond deze niet meer af. De Middelburger, die samen met Mathieu van der Poel bij de mountainbikers zal deelnemen aan de Olympische Spelen in Tokyo, rekende af met achtereenvolgens de Belgen Pierre de Froidmont (BH Wallonie) en Jens Adams (Hollebeekhoeve).
Puck Pieterse won de eerste wedstrijd om de Riderz MTB Race 3 Nations Cup bij de elite-vrouwen. De mountainbikester van Alpecin-Fenix schudde in Spaarnwoude achtereenvolgens Lotte Koopmans (Orbea LTD Team) en Denise Betsema (Pauwels-Bingoal) van zich af.
David Haverdings (Orange Babies) heeft de eerste wedstrijd om de 3 Nations Cup voor junioren op zijn naam geschreven. De mountainbiker van Parkhotel Valkenburg liet in een ferme sprint Tibor del Grosso (WV Noord-Holland) achter zich. De Belg Théo Demarcin (Superbikers) completeerde het podium.
Luna Crossan (Cube Bassa) zegevierde in Spaarnwoude bij de junior-vrouwen. Lisa Looienga (Groots Barkhuis Alpha) legde beslag op de tweede plaats en Iris Offerein (MTB Team Airolube) stapte als derde op het podium.
Nationaal kampioene bij de nieuweling-meisjes Lauren Molengraaf (HOBIJ Vittoria) was oppermachtig. Silje Bader (Theo Schilder MTB Team) finishte als tweede en Julia van der Meulen (Zwiep Fietsen-XLC Offroad Team) werd derde.
Foto: Arjen Schippers
Eerder...
- KNWU-selectie voor wereldbeker Cabras bekend
- Van Aert maakt veldritprogramma zonder WK bekend
- Jules de Cock behaalt in Ouddorp vijfde strandzege
- Van Alphen wint wereldbeker Flamanville
- Mathieu van der Poel kent zijn programma voor de winter
- KNWU-selectie voor Flamanville bekend
- Don en Trouwborst winnen strandrace Zandvoort
- Brand heerst ook in WB-opener Tabor
- WB Tabor: geen Van Empel, wel Van Anrooij
- Koster wint Dutch Masters of MTB
- Brand wint ook in Hamme, sterke rentree Worst
- Brand en Nieuwenhuis winnen in Merksplas
- Annemarie Worst is terug in het veld
- Brand naar de winst in Niel
- Van der Heijden toont trui al in Niel
- Vier op een rij voor De Cock in Katwijk
- Bentveld knalt naar beloftentitel
- Net geen medaille voor Nederlandse junioren
- Deelnemers en rugnummers EK Veldrijden dag 2
- Van der Heijden stunt met Europese titel
- David Haverdings naar zilver op EK Beloften
- Nynke Jochems naar zilver op EK
- Uitslagen EK Veldrijden Middelkerke 2025
- Deelnemers en rugnummers EK Veldrijden
- Fem van Empel mist EK Veldrijden




