Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

Dag 3 EK Baan Beloften en junioren Apeldoorn

Donderdag 19 augustus 2021

Track - Op de derde dag van het EK Baanwielrennen voor beloften en junioren in Apeldoorn staan de achtervolgingsonderdelen en de sprintnummers centraal.

Zo komen Steffie van der Peet, Kimberly Kalee (sprint vrouwen), de ploegachtervolgsters en de beloftensprinters op de kilometer (Daan Kool en Lars Romijn) in actie.

Op deze pagina houden we je op de hoogte van het wedstrijdverloop en de medailleverdeling.

UITSLAGEN

1 KM Beloften-Mannen:

1. Daan Kool (Ned) 1.01.569

2. Hayden Norris (Gbr) 1.01.714

3. Anton Hohne (Dui) 1.01.811

4. Tom Derache (Fra) 1.02.054

5. Noah Vandenbranden (Bel) 1.02.364

6. Pavel Rostov (Rus) 1.02.531

7. Ivan Gladyshev (Rus) 1.02.920

8. Mateusz Strauch (ol) 1.03.224

Junior-vrouwen ind. achtervolging:

1. Zoe Backstedt (Gbr)

2. ALena Ivanchenko (Rus)

3. Martih Vanhove (Bel)

4. Franzi Arendt (Dui)

Junioren ind. achtervolging:

1.Samuele Bonetto (Ita)

2.Benjamin Boos (Dui)

3. Josh Charlton (Gbr)

4. Eddy le Huitouze (Fra)

 

Sprint Junior-vrouwen

1. Alina Lysenko (Rus)

2. Rhian Edmunds (Gbr)

3. Iona MOir (Gbr)

 

Ploegachtervoling mannen:

1. Rusland

2. Great Britain

3. Italie 

 

Ploegachtervolging vrouwen:

1. Italie 

2. Great Britain

3. Nederland

 

Indiduele achtervolging junior-vrouwen

1. Zoe Backstedt (Gbr

2. Ivachenko (Rus

3. Marit Vanhove (Bel)

 

Individuele achtervolging junioren

1. Samuele Bonetto (Ita

2. Benjamin Boos (Dui

3. Josh Charlton (Gbr

Eerste ronde ploegachtervolging vrouwen:

1. Great Britain 4.27.101

2. Italië (dubbelden tegenstander)

3. Nederland 4.28.956 NIEUW NR

4. Duitsland 3.33.594

Nederland strijdt om brons

Eerste ronde ploegachtervolging mannen

1. Rusland 3.56.069

2. Italie 3.56.116

3. Great Britain 3.57.750

3. Duitsland 3.58.431

Rusland vs Great Britain voor goud, Italie vs Duitsland voor brons (Italianen reden gisteren langzame tijd na materiaalpech en konden maximaal voor brons rijden)

Kwalificatie Sprint Junior- Mannen (geen NL-deelname):

1. Nikita Kalachnik 10.120

2. Willy Leonhard Weinrich 10.238

3. Paul Gross 10.340

4. David Shekelashvili 10.372

5. Oscar Caron 10.392

Kwalificatie Sprint Beloften-vrouwen:

1. Yana Tyschenko (Rus) 10.947

2. Alessa Propster 10.969

3. Ksenia Andreeva (Rus) 11.024

4. Blaine Ridge Davis (Gbr) 11.074

5. Taky Marie Kouame (Fra) 11.074

6. Steffie van der Peet (Ned) 11.084

7. Emma Finucane (Gbr) 11.179

8. Katharina Albers (Dui) 11.282

9. Nikola Seremak (Pol) 11.285

10. Veronika Jabornikova (Tsj) 11.295

13 Kim Kalee (Ned) 11.674

Eerste twee door naar kwartfinale, rest naar achtste finale

Kalee verliest in achtste finale van Ridge Davis, Van der Peet verslaat Sibiak en is door naar de kwartfinale. Daar was haar tegenstandster de Russische Andreeva. Die hield Van der Peet uit de halve finale.

Kwalificatie individuele achtervolging junioren:

(geen NL deelname)

1. Benjamin Boos 3.13.068

2. Samuele Bonetto 3.13.980

3. Josh Charlton 3.15.195

4. Eddy Le Huitouze 3.15.811

5. Jasper Schroder 3.15.888

6. Joshua Giddings 3.17.952

7. Alessandro Romele 3.17.941

8. Alexandre Boxe (Fra) 3.18.260

11. Bernard Thibaut (Bel)

Kwalificatie Individuele achtervolging junior-vrouwen:

Geen NL-deelname

1. Zoe Backstedt (Gbr) 2.17.494 WR

2. Alena Ivanchenko (Rus) 2.22.158

3. Franzl Arendt (Dui)2.24.503

4. Marith Vanhove (Bel) 2.24.720

5. Carlotta Cipressi (Ita)2.24.739

6. Marla Sigmund (Dui) 2.26.882

7. Tamara Szalinksa Pol) 2.26.967

8. Laura Auerbach Lind (Den) 2.27.254

Snelste twee om goud, derde en vierde tijd voor brons.

Foto: Sportfoto

 


Eerder...

Track Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl