Dag 4 EK Baan Beloften en junioren
Vrijdag 20 augustus 2021
Track - Op dag 4 van het EK Baan voor beloften en junioren staan de omniums voor junior-vrouwen (Yuli van der Molen) en junioren (Justus Willemsen) op het programma, start het sprinttoernooi bij de beloften-mannen (Tijmen van Loon en Lars Romijn) en wordt de puntenkoers voor beloften-vrouwen (Lonneke Uneken) verreden.Puntenkoers WU23
1. Silvia Zanardi Ita
2. Shari Bossuyt Bel
3. Viktoriaa Yaroshenko Oek
4. Maria Martins Por
5. Lena Reibner Gbr
6. Lonneke Uneken Ned
500 meter JV
1. Alina Lysenko Rus 34,277
2. Iona Moir Gbr 34,769
3. Rhian Edmunds Gbr34,811
4. Clara Schneider Dui 35,021
5. Eliza Bogomolova Rus 35,377
Puntenkoers MU23:
1. Vlas Schichkin Rus
2. Diogo Narciso Por
3. Mattia Pinazzi Ita
4. Dzianis Mazur Blr
5. Brent van Mulders Bel
10 Philip Heijnen Ned
Sprint WU23
1. Yana Tsychenko Rus
2. Ksenia Andreeva Rus
3. Alessia Propster Dui
Sprint Junior-mannen
1. Nikita Kalachnik Rus
2. Willy Weinrich Dui
3. Harry Ledingham Gbr
Omnium junioren
1. Joshua Tarling Gbr
2. Dario Belletta Ita
3. Eddy Le Huitouze Fra
14. Joshua Willemsen
Omnium junior-vrouwen
1. Millie Couzens Gbr
2. Inna Abaidullina Rus
3. Olga Wankiewicz pol
5. Yuli van der Molen
Kwalificatie Teamsprint Beloften-mannen:
1. Mikhail Iakovlev rus 9,701
2. Tom Derache (Fra 9.883
3. Anton Hohne Dui 9,975
4. Daniel Rochna 10.004
5. Danila Burlakov 10.040
6. Tijmen van Loon 10.054
7. Hamish Turnbull 10.061
8. Jakub Stasny 10.066
13. Lars Romijn 10.286
Romijn verliest tegen Rochna - Van Loon wint tegen Livanos in 8e finale
Van Loon verliest tegen Hohne in kwartfinale
Omnium JV 1: Scratch
1. Inna Abaidullina
2. OLga Wankiewicz
3. Millie Couzens
4. Yuli van der Molen
5. Barbara Nemcova
6. Marith Vanhove
7. Lana Eberle
8. Oi Bash Dubinski
9. Sara Fiorin
10. Beatrix Roxo
Omnium JV 2: temporace
1. Inna Abaidullina
2. Millie Couzens
3. Olga Wanciewicz
4. Yuli van der Molen
Omnium JV 3 Afvalkoers
1. Sara Fiorin
2. Inna Abdullina
3. Olga Wanciewicz
4. Millie Couzens
5. Marith Vanhove
6. Yuli van der Molen
1. Abaidullina 118, 2. Wancieicx 11, 3. Coussens 108, 4. Yuli van der Molen 98, 5. Fiorin en Vanhove 90
Omnium JM 1: Scratch
1. Joshua Tarling
2. Milan Kadlec
3. Rapphael Kokas
4.Benjamin Boos
5. Dario Belletta
6. Daniil Valgonen
7. Justus Willemsen
Foto: Sportfoto
Eerder...
- KNWU-selectie voor WK Baan Para-Cycling
- Brons voor Nederlandse vrouwen op madison
- Selectie TeamNL voor Nations Cup Baan Hong Kong
- Shanne Braspennincx stopt met baanwielrennen
- Hugo Haak zet zich in voor toekomst baanwielrennen
- Wereldkampioenen madison winnen in Berlijn
- Next Generation meldt zich in Omnisport Apeldoorn
- Lavreysen is de koning van EK Baanwielrennen
- Lavreysen en Kopecky heersen in Omnisport
- EK Baan dag 4: Vorderingen en resultaten
- Havik en Van Schip leiden in Bremen
- Lavreysen en Hoogland op medaillekoers op EK Baanwielrennen
- EK Baan dag 3: Vorderingen en resultaten
- Kool stunt met zilver op EK Kilometer (+fotorepo)
- EK Baan dag 2: Vorderingen en resultaten
- Nederland Europees kampioen teamsprint mannen
- EK Baan: dag 1: vorderingen en uitslagen
- Teamsprintsters willen olympisch medailleperspectief zien op EK
- Geen EK Omnium voor Vincent Hoppezak
- Programma EK Baan Apeldoorn 2024
- KNWU-selecties voor EK Baan Apeldoorn
- Dorenbos-Abma verslaan wereldkampioenen op NK
- Perfecte score voor Lavreysen op NK
- Raaijmakers naar winst op NK puntenkoers
- Wiebes wint ook NK Scratch, Hoppezak afvalrace