Uitslagen WK Veldrijden Fayetville 2022
Zaterdag 29 januari 2022
Offroad - Hier verzamelen we alle top 10's van het WK plus de uitslagen van mogelijke Nederlandse deelnemers buiten die eerste plekken.BESTEL NU ALVAST KONINGEN VAN DE WIELERKLASSIEKERS
Junior-Vrouwen:
1. Zoe Backstedt (Gbr), 2. Leonie Bentveld (Ned), 3. Lauren Molengraaf (Ned), 4. Ella Maclean-Howell (Gbr), 5. Federica Venturelli (Ita), 6. Lilou Fabregue (Ita), 7. Ava Holmgren (Can), 8. Isabelle Holmgren (Can), 9. Alma Johansson (Zwe), 10. Julia Kopecky (Tsj)
Beloften-mannen:
1. Joran Wyseure (Bel), 2. Emiel Verstrynghe (Bel), 3. Thibau Nys (Bel), 4. Mees Hendrickx (Ned), 5. Cameron Mason (Gbr), 6. Ryan Kamp (Ned), 7. Niels Vandeputte (Bel), 8. Pim Ronhaar (Ned), 9. Gerben Kuypers (Bel), 10. Jente Michiels (Bel)
Elite-vrouwen:
1. Marianne Vos (Ned), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Siliva Perscio (Ita), 4. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 5. Yara Kastelijn (Ned), 6. Manon Bakker (Ned), 7. Maghalie Rochette (Can), 8. Helene Clauzel (Fra), 9. Inge van der Heijden (Ned), 10. Sanne Cant (Bel)
Junioren:
1. Jan Christen (Zwi), 2. Aaron Dockx (Bel), 3. Nathan Smith (Gbr), 4. COrentin Lequet (Fra), 5. Andrew August (USA), 6. Viktor Vandenberghe, 7. Wies Nuyens (Bel), 8. Ian Ackert (Can), 9. David Haverdings (Ned), 10. Daniel Nielsen (Den)
Beloften-vrouwen:
1. Puck Pieterse (Ned), 2. Shirin van Anrooij (Ned), 3. Fem van Empel (Ned), 4. Line Burguier (Fra), 5. Amandine Fouquenet (Fra), 6. Marie Schreibrer (Lux), 7. Kristyna Zemankova (Tsj), 8. Madigon Munro (USA), 9. Katie Clouse (USA), 10. Harrie Harnden (Gbr)
Elite-Mannen:
1. Thomas Pidcock (Gbr), 2. Lars van der Haar (Ned), 3. Eli Iserbyt (Bel), 4. Michael Vanthourenhout (Bel), 5. Clement Venturini (Fra), 6. Toon Aerts (Bel), 7. Jens Adams (Bel), 8. Laurens Sweeck (Bel), 9. Kevin Kuhn (Zwi), 10. Daan Soete (Bel), 26. Corné Van Kessel (Ned)
Foto: © Sportfoto
Eerder...
- Vittoria 3 Nations Cup XCO Mountainbike 2024 gaat van start
- Anne Terpstra eindwinnares Cape Epic
- Zes op zes voor Anne Terpstra in Cape Epic
- Becking en Terpstra winnen rit 2 in Cape Epic
- Nederlandse successen in Cape Epic duren voort
- UCI voert maatregelen tegen wegblijvers WB Cross in
- Betsema geopereerd aan knie
- Becking leidt in Andalucia Bike Race
- Anne Terpstra wint Cyprus Sunshine Cup
- Brand wint ook de laatste in Oostmalle
- Brand wint Waaslandcross
- Van Sintmaartensdijk wint ook in Rockanje
- Van Empel wint ook in Lille
- Stan Godrie stopt na dit seizoen als veldrijder
- Van der Heijden knijpt al in de remmen
- Del Grosso: de wereldkampioen die Visma niet wilde
- Farm-Frites Strandrace van Rockanje zondag van start
- Geen verplichte WB-deelname voor start WK Veldrijden
- Oranje boven op WK Veldrijden Tabor
- Tessa Neefjes Strandkampioen van Nederland
- Daan van Sintmaartensdijk Strandkampioen van Nederland
- Van der Poel naar zesde wereldtitel in Tabor
- Leonie Bentveld naar brons op WK Cross
- Solen naar zilver op WK Veldrijden
- Deelnemers WK Veldrijden Profs Mannen en Vrouwen -23 Tabor 2024