Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

Achterhoek Cup trapt districtscompetitie af

Zaterdag 12 maart 2022

National - De Achterhoek Cup in het kader van de KNWU Districtscompetitie heeft om te beginnen zeges opgeleverd voor Nienke Veenhoven (junior-vrouwen), Keije Solen (nieuwelingen) en Roos Muller (nieuwelingen-meisjes). Bij de junioren won Mees van Duren.

Veenhoven bleef Nikki Souren en Carmen van der Veen voor.

Solen haalde het in een sprint met vier voor Joeri Schaper en Antoine Quint.

Muller haalde het voor Noi Moes en Judith Alleleijn.

Van Duren kreeg Bart Kortleve en Rens Grommel mee op het podium.

De standen na dag 1:

VAM-ploegenklassementen:

Nieuwelingen:

 1 District Noord-Holland 4 4:05:28 

 2 District Noord 3 4:05:59 0:31

 3 District Oost 5 4:08:34 3:06

 4 District Zuid-West 8 4:09:51 4:23

 5 District Zuid-Holland 6 4:11:20 5:52

 6 District Midden 2 4:11:23 5:55

 7 District Zuid-Oost 7 4:12:03 6:35

 8 District Limburg 1 4:24:17 18:4

 

Nieuwelingen-meisjes/Junior-vrouwen:

 1 District Midden 2 4:04:41 

 2 District Zuid-Oost 7 4:05:46 1:05

 3 District Zuid-West 8 4:05:47 1:06

 4 District Oost 5 4:06:00 1:19

 5 District Noord-Holland 4 4:06:18 1:37

 6 District Noord 3 4:07:28 2:47

 7 District Zuid-Holland 6 4:08:03 3:22

 8 District Limburg 1 4:08:04 3:2

 

Junioren:

1 District Noord-Holland 4 4:14:51 

 2 District Oost 5 4:16:09 1:18

 3 District Midden 2 4:16:17 1:26

 4 District Zuid-Holland 6 4:16:29 1:38

 5 District Noord 3 4:16:31 1:40

 6 District Zuid-West 8 4:18:17 3:26

 7 District Zuid-Oost 7 4:19:07 4:16

 8 District Limburg 1 4:25:03 10:1

Individueel

Junioren:

1 Tijssen, Viego 32 District Noord-Holland 1:24:39

 2 Kortleve, Bart 24 District Noord 1:24:40 0:01

 3 van Dorp, Vincent 16 District Midden 1:24:47 0:08

 4 van Schie, Thijs 44 District Zuid-Holland 1:24:50 0:11

 5 van Duren, Mees 30 District Noord-Holland 1:24:57 0:18

 6 Evers, Christian 40 District Oost 1:25:01 0:22

 7 Grömmel, Rens 25 District Noord-Holland 1:25:15 0:36

 8 Kiers, Anne 38 District Oost 1:25:18 0:39

 9 Vriezen, Toinne 14 District Midden 1:25:42 1:03

 10 Stoffels, Ole 15 District Midden 1:25:48 1:09

 11 Diepstra, Patrick 23 District Noord 1:25:49 1:10

 12 van der Vliet,Ralph-Kars 13 District Midden 1:25:50 1:11

 13 Mouthaan, Micha 41 District Zuid-Holland z.t.

 14 Krabbenborg, Mike 33 District Oost 1:25:52 1:13

 15 Holtke, Sam 2 District Limburg 1:25:56 1:17

 16 Visser, Bas 20 District Noord 1:26:02 1:23

 17 De Boel, Jona 5 District Limburg 1:26:04 1:25

 18 Nieuwenhuis, Patrick 19 District Noord 1:26:05 1:26

 19 van Zuidam, Bas 60 District Zuid-West 1:26:06 1:27

 20 Schieven, Jelle 37 District Oost 1:26:09 1:30

 21 van Harten, Jari 34 District Oost z.t.

 22 Lee, Changseok 48 District Zuid-Holland 1:26:11 1:32

 23 de Vos, Mees 58 District Zuid-West z.t.

 24 Stolk, Peter Paul 46 District Zuid-Holland 1:26:12 1:33

 25 Hornman, Thomas 57 District Zuid-West z.t.

 26 Stromeier, Tim 31 District Noord-Holland 1:26:13 1:34

 27 Roks, Jelle 11 District Midden 1:26:15 1:36

 28 Oord, Spiek 10 District Midden 1:26:16 1:37

 29 Keijzer, Taco 54 District Zuid-Oost 1:26:17 1:38

 30 Berentsen, Stijn 36 District Oost 1:26:19 1:40

 31 Stokkermans, Joost 49 District Zuid-Oost z.t.

 32 Geersing, Stijn 18 District Noord 1:26:21 1:42

 33 Kranenborg, Lars 21 District Noord 1:26:23 1:44

 34 Kamphuis, Yorick 17 District Noord z.t.

 35 Ouwerkerk, Igor 45 District Zuid-Holland 1:26:29 1:50

 36 Matahelumual, Thomas 22 District Noord z.t.

 37 Hoogschagen, Donny 12 District Midden 1:26:30 1:51

 38 Hezeman, Stijn 55 District Zuid-Oost 1:26:31 1:52

 39 Segers, Thorben 52 District Zuid-Oost 1:26:32 1:53

 40 Goudriaan, Jarno 43 District Zuid-Holland 1:26:33 1:54

 41 Nicolai, Tygo 26 District Noord-Holland z.t.

 42 Weber, Damian 53 District Zuid-Oost 1:26:36 1:57

 43 Beiboer, Jesper 9 District Midden 1:26:37 1:58

 44 van de Spijker, Yann 51 District Zuid-Oost 1:26:38 1:59

 45 Derogee, Mike 29 District Noord-Holland 1:26:41 2:02

 46 Hoogerwaard, Lucas 42 District Zuid-Holland 1:26:46 2:07

 47 Fox, Dylan 39 District Oost 1:26:48 2:09

 48 van den Kieboom, Pierre 62 District Zuid-West 1:27:09 2:30

 49 Nijveld, Mick 35 District Oost 1:28:18 3:39

 50 Engelhard, Thomas 47 District Zuid-Holland 1:28:49 4:10

 51 van Gijsel, Tycho 59 District Zuid-West 1:29:00 4:21

 52 Berkvens, Jelle 27 District Noord-Holland 1:29:32 4:53

 53 Philippi, Loek 1 District Limburg 1:33:03 8:24

 54 Pauly, Luuk 50 District Zuid-Oost 1:36:52 12:13

 55 Klinge, Marco 28 District Noord-Holland 1:37:12 12:33

 56 Beenkens, Bram 4 District Limburg 1:47:12 22:33

 57 Sandee, Diégo 61 District Zuid-West z.t

 

Nieuwelingen:

 1 Schaper, Joeri 25 District Noord-Holland 1:21:29

 2 Solen, Keije 36 District Oost 1:21:38 0:09

 3 Quint, Antoine 23 District Noord 1:21:49 0:20

 4 Landman, Thomas 27 District Noord-Holland 1:21:52 0:23

 5 Huitema, Thomas 24 District Noord 1:21:54 0:25

 6 Mouris, Michiel 28 District Noord-Holland 1:22:07 0:38

 7 Nagengast, Ruud Junior 22 District Noord 1:22:16 0:47

 8 de Jong, Thijmen 59 District Zuid-West 1:22:17 0:48

 9 Reenders, Arne 32 District Noord-Holland 1:23:22 1:53

 10 Erberveld, Jorik 39 District Oost 1:23:25 1:56

 11 van Keulen, Wessel 40 District Oost 1:23:31 2:02

 12 Uffink, Finn 29 District Noord-Holland 1:23:32 2:03

 13 van Wijngaarden, Sem 46 District Zuid-Holland 1:23:34 2:05

 14 Potter, Fitz 12 District Midden 1:23:35 2:06

 15 Tijsen, Tristan 26 District Noord-Holland 1:23:36 2:07

 16 Leijenaar, Erwin 20 District Noord 1:23:38 2:09

 17 de Vlaam, Jelle 63 District Zuid-West z.t.

 18 Jakobs, Sil 19 District Noord 1:23:40 2:11

 19 Joosten, Sven 3 District Limburg 1:23:41 2:12

 20 Witte, Liam 30 District Noord-Holland 1:23:43 2:14

 21 Wissink, Luka 34 District Oost 1:23:44 2:15

 22 van der Bijl, Wilt 18 District Noord 1:23:45 2:16

 23 Peursem, Joris 45 District Zuid-Holland 1:23:50 2:21

 24 Seppenwoolde, Teun 37 District Oost 1:23:52 2:23

 25 Veenis, Vigo 9 District Midden 1:23:55 2:26

 26 Langendoen, Lars 42 District Zuid-Holland 1:23:56 2:27

 27 Jongenelen, Brent 60 District Zuid-West z.t.

 28 de Kok, Freek 43 District Zuid-Holland 1:23:57 2:28

 29 Wisse, Nick 62 District Zuid-West 1:23:58 2:29

 30 van der Zwart, Duco 15 District Midden 1:24:00 2:31

 31 Weening, Tsjisse 21 District Noord 1:24:03 2:34

 32 Danklof, Jaro 52 District Zuid-Oost z.t.

 33 Stam, Job 53 District Zuid-Oost 1:24:05 2:36

 34 Thunnissen, Camiel 41 District Zuid-Holland 1:24:06 2:37

 35 Hament, Floris 44 District Zuid-Holland 1:24:07 2:38

 36 Vis, Senna 14 District Midden 1:24:10 2:41

 37 van Wijgerden, Sven 54 District Zuid-Oost 1:24:11 2:42

 38 van der Laan, Niels 10 District Midden 1:24:13 2:44

 39 Gomez, Luca 35 District Oost 1:24:19 2:50

 40 Verwolf, Tim 47 District Zuid-Holland 1:24:24 2:55

 41 Westerbeek, Berend 57 District Zuid-West z.t.

 42 van Niekerk, Kaj 31 District Noord-Holland 1:24:28 2:59

 43 te Nahuis, Sepp 38 District Oost 1:26:42 5:13

 44 Koster, David 16 District Midden 1:26:53 5:24

 45 Wolthuis, Luuk 48 District Zuid-Holland 1:26:57 5:28

 46 Koeling, Lucas 49 District Zuid-Oost 1:27:06 5:37

 47 van Mierlo, Jop 4 District Limburg 1:27:30 6:01

 48 van Appeldoorn, Jochem 13 District Midden 1:30:25 8:56

 49 van Oudheusden, Luca 51 District Zuid-Oost 1:32:29 11:00

 50 de Haan, Merijn 17 District Noord 1:32:44 11:15

 51 Broekroelofs, Toine 33 District Oost 1:32:56 11:27

 52 Paaimans, Teun 61 District Zuid-West 1:33:04 11:35

 53 Gulickx, Joey 55 District Zuid-Oost 1:33:05 11:36

 54 van Merriënboer, Sven 58 District Zuid-West z.t.

 55 Honderdors, Teun 1 District Limburg 1:33:06 11:37

 56 Verbruggen, Stijn 5 District Limburg 1:33:16 11:47

 57 Schoonwater, Pim 56 District Zuid-Oost z.t.

 58 Polfliet, Dennis 64 District Zuid-West 1:33:17 11:48

 59 van Mierlo, Nordin 50 District Zuid-Oost 1:33:20 11:5

 

Nieuwelingen-meisjes/junior-vrouwen:

1 Koops, Jente 27 District Noord-Holland 1:22:05

 2 Moes, Noï 52 District Zuid-Oost 1:22:07 0:02

 3 Müller, Roos 17 District Noord 1:22:12 0:07

 4 van Dorp, Anna Linde 35 District Oost 1:22:13 0:08

 5 Wobma, Lenthe 16 District Midden 1:22:33 0:28

 6 Sonnemans, Sara 51 District Zuid-Oost 1:22:35 0:30

 7 Boneschansker, Mirthe 22 District Noord 1:22:37 0:32

 8 van Sighem, Elise 60 District Zuid-West 1:22:41 0:36

 9 Pettinga, Lenneke 28 District Noord-Holland 1:22:42 0:37

 10 Talen, Isabella 14 District Midden 1:22:46 0:41

 11 Jansen, Hannah 18 District Noord 1:22:50 0:45

 12 Blok, Esmee 33 District Oost 1:22:51 0:46

 13 Alleleijn, Judith 3 District Limburg 1:22:52 0:47

 14 Tullemans, Wencke 8 District Limburg 1:22:53 0:48

 15 Freij, Evi 44 District Zuid-Holland 1:23:03 0:58

 16 Stoel, Pien 15 District Midden 1:23:05 1:00

 17 Koolbergen, Akira 26 District Noord-Holland 1:23:07 1:02

 18 Mulder, Suzanne 47 District Zuid-Holland 1:23:09 1:04

 19 Möllers, Zhara 46 District Zuid-Holland 1:23:14 1:09

 20 Adams, Maud 49 District Zuid-Oost 1:23:16 1:11

 21 Linders, Simone 59 District Zuid-West 1:23:21 1:16

 22 Snakenborg, Cassandra 20 District Noord 1:23:26 1:21

 23 van Tongeren, Jenna 13 District Midden 1:25:11 3:06

 24 Prins, Fleur 48 District Zuid-Holland 1:25:35 3:30

 25 de Jong, Nienke 58 District Zuid-West 1:25:42 3:37

 26 Band, Lisa 25 District Noord-Holland 1:26:04 3:59

 27 Bakovic, Aoife 1 District Limburg 1:26:17 4:12

 28 Kiers, Hannah 34 District Oost 1:28:45 6:40

 29 Maas, Michelle 57 District Zuid-West 1:31:51 9:46

 30 ter Braak, Fleur 19 District Noord 1:32:39 10:34

 31 Jansen, Eline 36 District Oost 1:33:18 11:13

 32 Gerrits, Chloë 50 District Zuid-Oost 1:33:42 11:37

 33 Koster, Isere 2 District Limburg 1:42:42 20:3

 

 

 


Eerder...

National Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl