Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

Midden, Noord-Holland en Noord voeren districtscompetitie aan

Zondag 13 maart 2022

National - De districten Midden (nieuweling-meisjes/junior-vrouwen), Noord-Holland (junioren) en Noord (nieuwelingen) kwamen als winnaars uit de bus van de Achterhoek Cup, de opener van de districtscompetitie voor nieuwelingen en junioren.  En zijn daarmee de eerste leiders.

De zeges gingen in de genoemde categorieën naar Nienke Vinke, Noi Moes, Viego Tijssen en Joeri Schaper. De opkomst was goed te noemen en de organisatie had de zaken strak in handen. Het is de start van een reeks wedstrijden door heel Nederland, bedoeld om klim-, sprint-, en tijdritkwaliteiten te ontwikkelen. Wie over de hele linie van voren mee kan doen, zet zich daarmee op de kaart bij continentale teams en verenigingen. Maar leert ook waar nog in geïnvesteerd mag worden of welke specialiteit verder ontwikkeld mag worden als pluspunt. De reeks bevat onder meer drie tweedaagsen, twee klimwedstrijden in Limburg en een klimtijdrit op de Col du VAM.

Eindstand Nieuwelingen-meisjes/junior-vrouwen:

 1 District Midden 2 8:51:22

 2 District Zuid-Oost 7 8:54:58 3:36

 3 District Oost 5 8:57:45 6:23

 4 District Noord-Holland 4 8:58:58 7:36

 5 District Zuid-West 8 8:59:50 8:28

 6 District Limburg 1 9:02:07 10:45

 7 District Noord 3 9:03:49 12:27

 8 District Zuid-Holland 6 9:04:38 13:16

 

Individueel junior-vrouwen:

 1 Vinke, Nienke 10 District Midden 2:56:32

 2 van der Meiden, Anna 9 District Midden z.t.

 3 Veenhoven, Nienke 32 District Noord-Holland 2:56:56 0:24

 4 de Grave, Britt 63 District Zuid-West 2:58:06 1:34

 5 Souren, Nikki 54 District Zuid-Oost 2:58:21 1:49

 6 van den Eijnden, Jony 53 District Zuid-Oost 2:58:22 1:50

 7 Timmerman, Elise 37 District Oost 2:58:24 1:52

 8 Winters, Fien 39 District Oost 2:58:25 1:53

 9 Brouwer, Emma 12 District Midden 2:59:00 2:28

 10 van der Veen, Carmen 4 District Limburg 2:59:16 2:44

 11 Keesman, Masja 64 District Zuid-West 3:00:27 3:55

 12 Ton, Kristy 11 District Midden 3:00:36 4:04

 13 van Heel, Lisa 56 District Zuid-Oost 3:00:41 4:09

 14 van Gijsel, Dewy 55 District Zuid-Oost 3:00:53 4:21

 15 Pronk, Maaike 31 District Noord-Holland 3:01:10 4:38

 16 Thoolen, Femke 41 District Zuid-Holland 3:01:12 4:40

 17 de Waal, Sasha 61 District Zuid-West 3:01:17 4:45

 18 Blok, Mayke 5 District Limburg 3:01:33 5:01

 19 Maziachvili, Nina 40 District Oost 3:01:35 5:03

 20 Arink, Imme 38 District Oost 3:01:43 5:11

 21 Kleijn, Tessa 30 District Noord-Holland 3:11:26 14:54

 22 Mertens, Denise 6 District Limburg 3:11:34 15:02

 23 Jong, Zoë 29 District Noord-Holland 3:11:44 15:12

 24 Mulder, Joyce 23 District Noord z.t.

 25 Wuisman, Senna 43 District Zuid-Holland 3:12:12 15:40

 

Individueel Nieuweling-meisjes:

1 Moes, Noï 52 District Zuid-Oost 2:58:29

 2 Koops, Jente 27 District Noord-Holland 3:00:52 2:23

 3 Müller, Roos 17 District Noord 3:00:59 2:30

 4 Sonnemans, Sara 51 District Zuid-Oost 3:01:22 2:53

 5 Boneschansker, Mirthe 22 District Noord 3:01:24 2:55

 6 van Sighem, Elise 60 District Zuid-West 3:01:28 2:59

 7 Pettinga, Lenneke 28 District Noord-Holland 3:01:29 3:00

 8 Jansen, Hannah 18 District Noord 3:01:37 3:08

 9 Blok, Esmee 33 District Oost 3:01:38 3:09

 10 Alleleijn, Judith 3 District Limburg 3:01:39 3:10

 11 Freij, Evi 44 District Zuid-Holland 3:01:50 3:21

 12 Mulder, Suzanne 47 District Zuid-Holland 3:02:10 3:41

 13 van Tongeren, Jenna 13 District Midden 3:03:58 5:29

 14 de Jong, Nienke 58 District Zuid-West 3:05:23 6:54

 15 Kiers, Hannah 34 District Oost 3:07:32 9:03

 16 van Dorp, Anna Linde 35 District Oost 3:11:14 12:45

 17 Wobma, Lenthe 16 District Midden 3:11:34 13:05

 18 Talen, Isabella 14 District Midden 3:11:47 13:18

 19 Tullemans, Wencke 8 District Limburg 3:11:54 13:25

 20 Stoel, Pien 15 District Midden 3:12:06 13:37

 21 Koolbergen, Akira 26 District Noord-Holland 3:12:08 13:39

 22 Möllers, Zhara 46 District Zuid-Holland 3:12:15 13:46

 23 Adams, Maud 49 District Zuid-Oost 3:12:17 13:48

 24 Linders, Simone 59 District Zuid-West 3:12:22 13:53

 25 Snakenborg, Cassandra 20 District Noord 3:12:27 13:58

 

Ploegenklassement Nieuwelingen:

 1 District Noord 3 9:15:31

 2 District Noord-Holland 4 9:17:15 1:44

 3 District Oost 5 9:27:17 11:46

 4 District Zuid-West 8 9:32:30 16:59

 5 District Zuid-Holland 6 9:33:59 18:28

 6 District Midden 2 9:34:02 18:31

 7 District Zuid-Oost 7 9:55:24 39:53

 8 District Limburg 1 10:07:38 52:07

 

Nieuwelingen:

 1 Schaper, Joeri 25 District Noord-Holland 3:04:38

 2 Solen, Keije 36 District Oost 3:04:47 0:09

 3 Quint, Antoine 23 District Noord 3:04:58 0:20

 4 Huitema, Thomas 24 District Noord 3:05:03 0:25

 5 Mouris, Michiel 28 District Noord-Holland 3:05:11 0:33

 6 Nagengast, Ruud Junior 22 District Noord 3:05:30 0:52

 7 Landman, Thomas 27 District Noord-Holland 3:07:26 2:48

 8 de Jong, Thijmen 59 District Zuid-West 3:09:22 4:44

 9 Tijsen, Tristan 26 District Noord-Holland 3:10:06 5:28

 10 van Wijngaarden, Sem 46 District Zuid-Holland 3:10:39 6:01

 11 Potter, Fitz 12 District Midden 3:10:40 6:02

 12 van der Bijl, Wilt 18 District Noord 3:10:56 6:18

 13 Reenders, Arne 32 District Noord-Holland 3:11:09 6:31

 14 van Keulen, Wessel 40 District Oost 3:11:18 6:40

 15 Uffink, Finn 29 District Noord-Holland 3:11:19 6:41

 16 de Vlaam, Jelle 63 District Zuid-West 3:11:25 6:47

 17 Jakobs, Sil 19 District Noord 3:11:27 6:49

 18 Joosten, Sven 3 District Limburg 3:11:28 6:50

 19 Witte, Liam 30 District Noord-Holland 3:11:30 6:52

 20 Wissink, Luka 34 District Oost 3:11:35 6:57

 21 Seppenwoolde, Teun 37 District Oost 3:11:39 7:01

 22 Veenis, Vigo 9 District Midden 3:11:42 7:04

 23 Jongenelen, Brent 60 District Zuid-West 3:11:43 7:05

 24 de Kok, Freek 43 District Zuid-Holland 3:11:44 7:06

 25 Wisse, Nick 62 District Zuid-West 3:11:45 7:07

 

Ploegenklassement Junioren:

1 District Noord-Holland 4 13:20:51

 2 District Oost 5 13:25:09 4:18

 3 District Midden 2 13:25:15 4:24

 4 District Noord 3 13:26:48 5:57

 5 District Zuid-Holland 6 13:27:12 6:21

 6 District Zuid-Oost 7 13:31:49 10:58

 7 District Zuid-West 8 13:32:13 11:22

 8 District Limburg 1 13:57:50 36:59

 

Individueel junioren:

1 Tijssen, Viego 32 District Noord-Holland 4:25:12

 2 van Dorp, Vincent 16 District Midden 4:25:20 0:08

 3 Kiers, Anne 38 District Oost 4:25:53 0:41

 4 van Duren, Mees 30 District Noord-Holland 4:26:13 1:01

 5 Kortleve, Bart 24 District Noord 4:26:32 1:20

 6 van Schie, Thijs 44 District Zuid-Holland 4:26:55 1:43

 7 Evers, Christian 40 District Oost 4:29:20 4:08

 8 Grömmel, Rens 25 District Noord-Holland 4:29:26 4:14

 9 Vriezen, Toinne 14 District Midden 4:29:53 4:41

 10 Diepstra, Patrick 23 District Noord 4:30:00 4:48

 11 Krabbenborg, Mike 33 District Oost 4:30:03 4:51

 12 van der Vliet,Ralph-Kars 13 District Midden 4:30:04 4:52

 13 Mouthaan, Micha 41 District Zuid-Holland 4:30:09 4:57

 14 Visser, Bas 20 District Noord 4:30:16 5:04

 15 De Boel, Jona 5 District Limburg 4:30:23 5:11

 16 Schieven, Jelle 37 District Oost z.t.

 17 Nieuwenhuis, Patrick 19 District Noord 4:30:24 5:12

 18 de Vos, Mees 58 District Zuid-West 4:30:25 5:13

 19 Lee, Changseok 48 District Zuid-Holland 4:30:30 5:18

 20 Keijzer, Taco 54 District Zuid-Oost 4:30:31 5:19

 21 Geersing, Stijn 18 District Noord 4:30:35 5:23

 22 Kamphuis, Yorick 17 District Noord 4:30:40 5:28

 23 Hezeman, Stijn 55 District Zuid-Oost 4:30:45 5:33

 24 van Zuidam, Bas 60 District Zuid-West 4:30:47 5:35

 25 Hoogschagen, Donny 12 District Midden 4:30:49 5:37

 


Eerder...

National Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl