Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

Favorieten bevestigen in districtscompetitie Simpelveld

Zondag 28 augustus 2022

National - Op de selectieve Bergomloop van Simpelveld kreeg de districtscompetitie een vervolg vandaag. De gevestigde namen kwamen de zege opeisen in Limburg met Anna van der Meiden, Megan Arens en Joeri Schaper.

Bij de junioren won Mourits Neele, die een lange solo bekroonde in Simpelveld, waar men zaterdag al het clubcompetitiepeloton ontving. Algemeen werd geconstateerd dat deze wedstrijd voor de toppers van morgen een toegevoegde waarde is op de wedstrijdkalender voor nieuwelingen en junioren en een goede organisatie had.

Districtscompetitie Bergomloop Simpelveld:

Uitslag Junior-Vrouwen:

1. Anna van der Meiden (Midden), 2. Pem Hoefmans (Limburg), 3. Dewy van Gijssel (Zuid-Oost), 4. Tessa Kleijn (N-Holland), 5. Maaike Pronk (N-Holland), 6. Mayke Blok (Limburg), 7. Nienke Dullemond (Z-Holland), 8. Sasha de Waal (Zuid-West), 9. Carmen van de Veen (Limburg), 10. Esra Goossens (oost)

Uitslag Nieuweling-meisjes:

1. Megan Arens (Zuid-West), 2. Jente Koops (N-Holland), 3. Akira Koolbergen (N-Holland), 4. Nanet Huising (Z-Holland), 5. Esmee Blok (Oost), 6. Noi Moes (Zuid-Oost), 7. Lieke Huzink (N-Holland), 8. Selena Bas (Z-Holland), 9.  Anna Linde Van Dorp (Oost), 10. Sara Sonnemans (Z-Oost)

Stand nieuwelingen-meisjes:

1. Noi Moes 457, 2. Sara Sonnemans 419, 3. Akira Koolbergen 384, 4. Jente Koops 365, 5. Hannah Jansen 364, 6. Esmee Blok 347, 7. Judith Alleleijn 337, 8. Simone Linders 321, 9. Sveva Klok 305, 10. Hannah Kiers 287

Stand Junior-vrouwen:

1. Anna van der Meiden 390, 2. Carmen van der Veen 383, 3. Mayke Blok 369, 4. Tessa Kleijn 363, 5. Joyce Mulder 336, 6. Dewy van Gijsel 319, 7. Pem Hoefmans 265, 8. Jony van den Eijnden 254, 9. Nikki Soueren 243, 10. Lisa van Heel 235

Stand districten Nieuweling-meisjes/Junior-vrouwen:

1. Zuid-Oost 140, 2. Noord-Holland 134, 3. Midden 122, 4. Oost 120, 5. Limburg 108, 6. Zuid-Holland 102, 7. Zuid-West 102, 8. Noord 92

Uitslag nieuwelingen:

1. Joeri Schaper (N-Holland), 2. Anca Ballif (Z-Holland), 3. Thijs Vrij (Z-Holland0 4. Rens Schalk (Zuid-West), 5. Ruud Jr. Nagengast (Noord), 6. Tristan Tijsen (N-Holland), 7. Gijs Schoonvelde (Noord), 8. Arne Reenders (N-Holland), 9. Mads de Roos (Noord), 10. David Koster (Midden)

Stand nieuwelingen:

1. Joeri Schaper 385, 2. Thijmen de Jong 357, 3. Fitz Potter 350, 4. Tristan Tijsen 330, 5. Sven Joosten 316, 6. Antoine Quint 311, 7. Ruud Jr. Nagengast  305, 8. Arne Reenders 302, 9. Keije Solen 275, 10. Thijs Vrij 272

Stand districten nieuwelingen:

1. Noord-Holland 142, 2. Noord 138, 3. Oost 132, 4. Zuid-Holland 114, 5. Zuid-West 112, 6. Midden 108, 7. Zuid-Oost 94, 8. Limburg 80

Uitslag Junioren:

1. Maurits Neele (Z-Holland), 2. Guus van den Eijnden (Zuid-Oost), 3. Bart Kortleve (Noord), 4. Sjoerd te Nijenhuis (Z-Holland), 5. Otto van Zanden (N-Holland), 6. Chris Kisters (Zuid-Oost), 7. Sam Holtke (Limburg), 8. Jarne van de Ven (Z-Holland), 9. Ingmar van den Bosch (Z-Holland), 10. Mika Vijfwinkel (Zuid-Oost)

Tussenstand Junioren:

1. Ralph-Kars van der Vliet 323, 2. Kars Grummel 301, 3. Bart Kortleve 276, 4. Ole Stoffels 275, 5. Stijn Geersing 259, 6. Jona de Boel 259, 7. Thomas Marsman 219, 8. Mart de Vos 211, 9. Jelle Schieven 208, 10. Patrick Nieuwenhuis 206

Tussenstand districten junioren:

1. Midden 110 punten, 2. Zuid-Holland 104, 3. Noord  104, 4. Noord-Holland 100, 5. Zuid-Oost 88, 6. Oost 84, 7. Zuid-West 76, 8. Limburg 56

 


Eerder...

National Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl