Startlijst tijdrit Simac Ladies Tour en live-tijden

Zaterdag 03 september 2022

Women - Dit zijn de starttijden van de tijdrit in de Simac Ladies Tour:

LIVE-TIMING

11:30:00 92 10010638557 BUURMAN Eva Liv Racing Xstra

11:32:00 56 10034796712 ZANETTI Linda UAE Team ADQ

11:34:00 85 10034794183 RÜEGG Noemi Team Jumbo-Visma

11:36:00 64 10015331337 PIRRONE Elena Valcar - Travel & Service

11:38:00 62 10015660026 CONSONNI Chiara Valcar - Travel & Service

11:40:00 151 10015762581 BAKS Marissa GT Krush Tunap Pro Cycling

11:42:00 115 10015510381 HAAFTEN Kirstie van Parkhotel Valkenburg

11:44:00 34 10015331236 KOCH Franziska Team DSM

11:46:00 35 10015761268 KOOL Charlotte Team DSM

11:48:00 3 10006578907 FOURNIER Roxanne Team SD Worx

11:50:00 45 10008965814 KLEIN Lisa Canyon//SRAM Racing

11:52:00 16 10005781584 HOSKING Chloe Trek - Segafredo

11:54:00 125 10022864500 RIJNBEEK Maud AG Insurance - NXTG Team

11:56:00 131 10015190483 AHTOSALO Anniina Uno-X Pro Cycling Team

11:58:00 155 10023161560 HENGEVELD Daniek GT Krush Tunap Pro Cycling

12:00:00 72 10007808682 BAKER Georgia Team Bikeexchange - Jayco

12:02:00 6 10022750322 UNEKEN Lonneke Team SD Worx

12:04:00 36 10023126194 UIJEN Elise Team DSM

12:06:00 153 10082433816 VRIES Femke de GT Krush Tunap Pro Cycling

12:08:00 66 10030579838 CIPRESSI Carlotta Valcar - Travel & Service

12:10:00 126 10022726272 ROOIJEN Eline van AG Insurance - NXTG Team

12:12:00 106 10016491596 VELDE Julie van de Plantur-Pura

12:14:00 105 10009862355 SCHWEINBERGER Christina Plantur-Pura

12:16:00 154 10023075068 DIJKSTRA Anneke GT Krush Tunap Pro Cycling

12:18:00 33 10006456443 KIRCHMANN Leah Team DSM

12:20:00 73 10078996780 CAMPBELL Teniel Team Bikeexchange - Jayco

12:22:00 152 10011048583 LUNDMARK Clara GT Krush Tunap Pro Cycling

12:24:00 41 10008130503 BARNES Alice Canyon//SRAM Racing

12:26:00 53 10029149187 PATUELLI Alessia UAE Team ADQ

12:28:00 12 10023824392 BACKSTEDT Elynor Trek - Segafredo

12:30:00 101 10003293940 CANT Sanne Plantur-Pura

12:32:00 136 10015327802 LUTRO Amalie Uno-X Pro Cycling Team

12:34:00 15 10007825456 HANSON Lauretta Trek - Segafredo

12:36:00 94 10009894485 KOREVAAR Jeanne Liv Racing Xstra

12:38:00 75 10004735806 KESSLER Nina Team Bikeexchange - Jayco

12:40:00 25 10009877008 GROSSETETE Maëlle FDJ Suez Futuroscope

12:42:00 116 10084383819 SCHOENS Quinty Parkhotel Valkenburg

12:44:00 43 10015606068 HARRIS Ella Canyon//SRAM Racing

12:46:00 124 10022792758 PLUIMERS Ilse AG Insurance - NXTG Team

12:48:00 51 10011067175 WRIGHT Sophie UAE Team ADQ

12:50:00 74 10003270601 SPRATT Amanda Team Bikeexchange - Jayco

12:52:00 65 10008635610 SANGUINETTI Ilaria Valcar - Travel & Service

12:54:00 52 10006412589 BUJAK Euginia UAE Team ADQ

12:56:00 103 10065007966 DE WILDE Julie Plantur-Pura

12:58:00 104 10109439222 GHEKIERE Justine Plantur-Pura

13:00:00 143 10007272253 DRONOVA Tamara Roland Cogeas Edelweiss Squad

13:02:00 54 10015661844 TOMASI Laura UAE Team ADQ

13:04:00 95 10023137817 SMULDERS Silke Liv Racing Xstra

13:06:00 81 10008685423 MARKUS Riejanne Team Jumbo-Visma

13:08:00 1 10005498264 BLAAK Chantal Team SD Worx

13:10:00 76 10011138311 ROSEMAN-GANNON Ruby Team Bikeexchange - Jayco

13:12:00 83 10004603137 KASPER Romy Team Jumbo-Visma

13:14:00 111 10022772146 BREDEWOLD Mischa Parkhotel Valkenburg

13:16:00 63 10031546808 GASPARRINI Eleonora Camilla Valcar - Travel & Service

13:18:00 23 10007742705 DUVAL Eugenie FDJ Suez Futuroscope

13:20:00 44 10007524453 PALADIN Soraya Canyon//SRAM Racing

13:22:00 82 10023769024 HENDERSON Anna Team Jumbo-Visma

13:24:00 93 10009686038 JACKSON Alison Liv Racing Xstra

13:26:00 13 10005540906 CORDON RAGOT Audrey Trek - Segafredo

13:28:00 86 10009857103 SWINKELS Karlijn Team Jumbo-Visma

13:30:00 31 10014173300 WIEBES Lorena Team DSM

 

 


Eerder...

Women Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl