Jumbo-Visma legt Van Aert langer vast
Woensdag 21 september 2022
Elite men - Wout van Aert en Team Jumbo-Visma hebben hun nog twee jaar doorlopende verbintenis opengebroken en met nog eens twee jaar verlengd.De Vlaming staat daarmee tot eind 2026 onder contract van de Nederlandse World Tour-ploeg van directeur Richard Plugge.
Van Aert (28) zegt ‘uiteraard blij’ te zijn met zijn contractverlenging. “Ik voel me heel goed bij deze ploeg. We hebben al laten zien dat ik er tot mijn beste prestaties kan komen. Dat is mede te danken aan de omkadering die ik er krijg. Eén van de leuzen van de ploeg is ‘elke dag beter’ en dat is niet zomaar uit de lucht gegrepen. We blijven verbeteren in de performance en ook naar buiten toe, de omkadering, alles. Daarom weet ik dat ik niet bang hoef te zijn om nog vier jaar langer bij deze ploeg te zijn.''
Die woorden klinken sportief directeur Merijn Zeeman van Team Jumbo-Visma als muziek in de oren. “Als renner en als persoon maakt Wout ons beter. Hij is een verschilmaker, zowel door het behalen van topprestaties als als teamplayer. Hij stuwt ons naar grootse dingen. We zijn superblij dat hij de komende vier jaar deel uitmaakt van ons team”, aldus Zeeman.
Foto: © Sportfoto
Eerder...
- Deelnemers en rugnummers Brabantse Pijl 2026
- Deelnemers en rugnummers Ronde van Limburg
- David Dekker schiet eindelijk raak in Braakman
- UCI schorst Ster van Zwolle-hooligan Watts
- Deelnemers en rugnummers Scheldeprijs 2026
- Del Grosso grijpt de winst in NXT Classic
- Deelnemers en rugnummers Ronde van Vlaanderen 2026
- Deelnemers en rugnummers Dwars door Vlaanderen 2026
- Deens feestje op slotdag Metec Olympia´s Tour
- Metec Olympia´s Tour: op de VAM-berg wint Barry
- Van der Poel wint op wonderlijke wijze E3 Prijs
- Metec Olympia´s Tour: in Kerkdriel wint Van der Wal
- Polsbreuk voor Timo de Jong
- Olympia's Tour: Internationale winnaars met vleugje Arensman en Van Dijk
- Live-timing en starttijden tijdrit Metec Olympia's Tour Beltrum
- Groenewegen boekt alweer een zege
- Eerste rit Metec Olympia´s Tour is voor Hoogendoorn
- Deelnemers en rugnummers Middelkerke-Wevelgem
- Bronswijk wint Omloop Houtse Linies
- Groenewegen opnieuw aan het feest
- Van der Tuuk wint zijn eerste voor Euskaltel
- Deelnemers en rugnummers Milaan-San Remo 2026
- Groenewegen wint Bredene Koksijde Classic
- ZLM Tour naar Roosendaal en Bergen op Zoom
- Opnieuw internationaal topveld Metec Olympia's Tour





