Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

Deelnemers en rugnummers EK Namen dag 2

Zondag 06 november 2022

Offroad - De tweede dag van het Europees Kampioenschap veldrijden in Namen brengt de junior-mannen, de beloften-vrouwen en de elite-mannen aan het vertrek.

Kunnen Shirin van Anrooij en Lars van der Haar hun titel prolongeren?

Hierbij de deelnemers en hun rugnummers:

Elite-Mannen:

1 VAN DER HAAR Lars NED 1991 3 

2 HENDRIKX Mees NED 2000 22 

3 KAMP Ryan NED 2000 21 

4 NIEUWENHUIS Joris NED 1996 150 

5 ADAMS Jens BEL 1992 20 

6 HERMANS Quinten BEL 1995 7 

7 ISERBYT Eli BEL 1997 1 

8 SOETE Daan BEL 1994 8 

9 SWEECK Laurens BEL 1993 4 

10 VANDEBOSCH Toon BEL 1999 12 

11 VANDEPUTTE Niels BEL 2000 11 

12 VANTHOURENHOUT Michael BEL 1993 2 

13 DUBAU Joshua FRA 1996 27 

14 MENUT David FRA 1992 37 

15 BERTOLINI Gioele ITA 1995 44 

16 JACOBS Johan SUI 1997 306

17 KUHN Kevin SUI 1998 9

18 MOTTIEZ Gilles SUI 1997 61

19 ROUILLER Loris SUI 2000 43

20 RÜEGG Timon SUI 1996 24

21 HAMM Florian GER 1999 98

22 MEISEN Marcel GER 1989 19

23 ORTS LLORET Felipe ESP 1995 13

24 BOROŠ Michael CZE 1992 15

25 ERIKSSON David SWE 1995 81

26 JANSSON Henrik SWE 1995 211

27 RISBERG David SWE 1999 460

28 BARNES Toby GBR 2000 71

29 MEIN Thomas GBR 1999 33

30 FEDERSPIEL Daniel AUT 1987 127

31 GLENDE Mats Tubaas

 

Beloften-vrouwen:

1 PIETERSE Puck NED 2002 5 

2 VAN ANROOIJ Shirin NED 2002 8 

3 BENTVELD Leonie NED 2004 25 

4 GORT Femke NED 2003 148 

5 OFFEREIN Iris NED 2003 248 

6 BURQUIER Line FRA 2003 30 

7 DURAFFOURG Lauriane FRA 2002 87 

8 FOUQUENET Amandine FRA 2001 26 

9 ONESTI Olivia FRA 2003 37 

10 BORELLO Carlotta ITA 2002 81 

11 PAPO Alice ITA 2003 220 

12 ZONTONE Asia ITA 2001 88 

13 SCHREIBER Marie LUX 2003 28 

14 JERÁBKOVÁ Barbora CZE 2004 102 

15 ZEMANOVÁ Kristýna CZE 2003 21 

16 BACKSTEDT Jane Zoe GBR 2004 24 

17 COUZENS Millie GBR 2003 101

18 MACLEAN-HOWELL Ella GBR 2004 69

19 SCHNEEBELI Jacqueline SUI 2001 89

20 KRAHL Judith GER 2001 48

21 SEIDEL Clea GER 2002 108

22 ZEISE Miriam GER 2004 310

23 BROUWERS Julie BEL 2002 95

24 CRABBÉ Kiona BEL 2001 54

25 DE SMEDT Febe BEL 2004 158

26 VERVLOET Sterre BEL 2003 167

27 MUL Malwina POL 2004 149

28 WLODARCZYK Dominika POL 2001 80

29 MIRA JUAREZ Laura Maria ESP 2004 304

30 MODENES GARCIA Maria ESP 2004 225

31 KURNICKÁ Tereza SVK 2003 57

32 EBRAS Elisabeth EST 2004 235

33 JOHANSSON Alma SWE 2004 150

 

Junior-Mannen:

1 CORSUS Yordi BEL 2005 7 

2 JAMIN Antoine BEL 2005 91 

3 MARCHAND Robbe BEL 2005 22 

4 NUYENS Wies BEL 2005 37 

5 URKENS Ferre BEL 2005 65 

6 VAN DEN BOER Seppe BEL 2005 43 

7 VAN DEN BROEK Axel BEL 2006 66 

8 VANDENBERGHE Viktor BEL 2005 6 

9 HAVERDINGS Floris NED 2006 29 

10 JOCHEMS Jelte NED 2005 12 

11 SOLEN Keije NED 2006 94 

12 VAN DEN EIJNDEN Guus NED 2005 3 

13 VIJFVINKEL Mika NED 2005 26 

14 BOSIO Tommaso ITA 2006 

15 CAFUERI Tommaso ITA 2005 10 

16 PACCAGNELLA Elian ITA 2005 13 

17 SCAPPINI Samuele ITA 2005 9 

18 VIEZZI Stefano ITA 2006 101

19 AKERS Andrew Oliver GBR 2005 15 

20 AMEY Alfie GBR 2006 69 

21 BUSH Jacob GBR 2005 114 

22 GREENSILL Max GBR 2005 74 

23 BISIAUX Léo FRA 2005 1 

24 DAVID Alexis FRA 2005 31 

25 FOUCHER Esteban FRA 2005 32 

26 GLOUX Fantin FRA 2005 8 

27 SPARFEL Aubin FRA 2006 44 

28 HALTER Nicolas SUI 2006 78 

29 FALTÝNEK Jan CZE 2006 104

30 JEŽEK Václav CZE 2005 2

31 NOVOTNÝ Ondrej CZE 2005 18

32 SAMEC Filip CZE 2005 21

33 ŠUMPÍK Pavel CZE 2006 47

34 ANDERSEN Nicolai DEN 2006 194

35 DAMGAARD Hector DEN 2006

36 NIELSEN Weis Daniel DEN 2005 11

37 ALBRECHT Pepe GER 2006 216

38 OERTZEN Max Heiner GER 2006 71

39 JACKULIAK Robert SVK 2005 190

40 SCHWARZBACHER Matthias SVK 2005 14

41 JOHANSSON Nils SWE 2006 164

42 MERLOV Ville SWE 2005 49

43 CORRES IBAÑEZ DE OPAKUA Gorka ESP 2005 61

44 GAMEZ FERRER Carlos ESP 2005 20

45 IVARS SIRERA David ESP 2006 80

46 MUÑOZ GABIÑA Hodei ESP 2006 64

47 POMBO ALVAREZ Tomas ESP 2006 87

48 REINOSO SANCHEZ Emilio ESP 2005 151

49 MÄEUIBO Markus EST 2005 59

50 MÄTIK Oliver EST 2006 92

51 MITT Virgo EST 2005 115

52 BORREMANS Kasper FIN 2006 123

53 TAKÁCS Zsombor HUN 2006 111

54 VAS Barnabás HUN 2006 24

55 BERTON Noa LUX 2005

56 MEYLENDER Rick LUX 2006

Foto: © Sportfoto - Bart Hazen

 


Eerder...

Offroad Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl