Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

NK Baan: vorderingen op dag 1

Dinsdag 27 december 2022

Track - Op dag 1 van het Nederlands kampioenschap op de baan in Omnisport worden de medailles vergeven op de sprint (mannen), kierin (vrouwen), achtervolging (Mannen) en puntenkoers (mannen).

Brian Megens wint NK individuele achtervolging

Van der Peet Nederlands kampioene keirin

Lavreysen naar winst op NK Sprint

Marit Raaijmakers naar goud op puntenkoers

Matthijs Buchli wint nu ook duuronderdeel scratch

 

Scratch Mannen:

1 Matthijs Buchli

2. Patrick Bos

3 Elmar Abmal

 

Puntenkoers vrouwen:

1. Marit Raaijmakers

2. Lonneke Uneken

3. Marjolein van 't Geloof

 

Kwalificatie 200 meter sprint

1 Harrie Lavreysen 9.966

2 Tijmen van Loon 10.044

3. Lars Romijn 10.074

4. Daan Kool 10.254

5. Stijn Geluk 10.799

6. Loris Leneman 10.899

7 Thijs van Leeuwen 11.042

8. Mike Krabbenborg 11.176

9. Jasper van den Ende 11.248

10. Goldwynn Cannister 12.831

 

Eerste twee (Lavreysen en Van Loon) door naar kwartfinale, verder 8e finale:

Kool verslaat Van den Ende

Romijn verslaat Cannister

Geluk verslaat Krabbenborg

Van Leeuwen verslaat Leneman

Leneman in herkansing door tegen Cannister 

Krabbenborg verslaat Van den Ende

 

Kwartfinale:

Lavreysen verslaat Leneman in eerste manche

Van Loon verslaat Krabbenborg in eerste manche

Romijn verslaat Van Leeuwen in eerste manche 

Kool verslaat Geluk in eerste manche

 

Halve finale:

Lavreysen verslaat Kool

Van Loon verslaat Romijn

 

Finale

Lavreysen wint van Van Loon en wint NK

Daan Kool wint van Lars Romijn en wint brons

 

Afvalkoers junioren eindpodium:

1. Joeri Schaper, 2. Justin de Hart, 3. Lance Venema

 

Puntenkoers junioren eindpodium:

1. Martijn Mulder, 2. Sjors Lugthart, 3. Joeri Schaper 

 

Puntenkoers junior-vrouwen, eindpodium:

1. Jade Wuurman, 2. Maaike Pronk, 3. Nina Maathuis

 

Kwalificatie Individuele achtervolging:

1. Brian Megens 4.18.199

2. Wessel Mouris 0.11

3. Cesar Beilo 0.23

4. Stijn Hanegraaf 0.25

5. Tim den Brabaer 0.29

6. Luuk van Gestel 0.38

 

Voorronde keirin:

1. Kimberly Kalee

2. Caroline Groot

3. Nienke Dullemond

4. Mirthe Boneschansker

5. Norah Knoef

 

1. Steffie van der Peet

2. Ruby Huisman

3. Lonneke Geraerts

4. Jasmijn van Hellemondt

5. Benedicte Heinsman

 

Keirinfinale

1. Steffie van der Peet

2. Kimberly Kalee

3. Caroline Groot

Foto: © Sportfoto

 

 


Eerder...

Track Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl