Uitslagen WK Veldrijden Hoogerheide 2023
Zaterdag 04 februari 2023
Offroad - UITSLAGEN WK VELDRIJDEN HOOGERHEIDE 2023TEAM RELAY
1. Nederland 42.05
2. Groot-Brittannie 0.31
3. Belgie 0.33
4. Frankrijk 0.37
5. Italie 0.52
6. United States 1.19
7. Canada 1.33
8. Tsjechië 1.54
9. Polen 2.57
10. Zweden 3.09
Junior-Vrouwen:1. Isabelle Holmgren (Can), 2. Ava Holmgren (Can), 3. Celia Gery (Fra), 4. Federica Venturelli (Ita), 5. Xaydee van Sinaey (Bel) 6. Cat Ferguson (Gbr), 7. Lauren Molengraaf (Ned), 8. Vanda Dlaskova (Tsj), 9. Viktoria Chladonova (Slk), 10. Valentinia Corvi (Ita) 14. Puck Langenbarg, 29. Sara Sonnemans, 31. Roxanne Takken. DNF: Bloeme Kalis
Beloften-Mannen: 1. Thibau Nys (Bel), 2. Tibor del Grosso (Ned), 3. Witse Meeussen (Bel), 4. Joran Wyseure (Bel), 5. Jente Michels (Bel), 6. Emiel Verstrynghe (Bel), 7. Lennert Belmans (Bel), 8. Victor van de Putte (Ned), 9. Lucas Janssen (Ned), 10. Joseph Blackmore (Gbr), 16. Danny van Lierop, 18. Bailey Groenendaal, 19. David Haverdings, 22. Luke Verburg
Elite-vrouwen: 1, Fem van Empel (Ned), 2. Puck Pieterse (Ned), 3. Lucinda Brand (Ned), 4. Silvia Persico (Ita), 5. Ceylin del Carmen Alvarado, 6. Annemarie Worst (Ned), 7. Inge van der Heijden (Ned), 8. Denise Betsema, 9 Maghalie Rochette (Can), 10. Helene Clauzel (Fra), 17. Manon Bakker (Ned)
Junior-Mannen: 1. Leo Bisiaux (Fra), 2. Senna Remijn (Ned), 3. Yordi Corsus (Bel), 4. Wies Nuyens (Bel), 5. Seppe van den Boer (Bel), 6. Keije Solen (Ned), 7. Mika Vijfwinkel (Ned), 8. Albert Philipsen (Den), 9. Zsombor Takacs (Hon), 10. Vaclav Jezek (Tsj), 14. Floris Haverdings (Ned), 19. Guus van den Eijnden (Ned), 65. Jelte Jochems (Ned)
Beloften-Vrouwen: 1. Shirin van Anrooij (Ned), 2. Zoe Backstedt (Gbr), 3. Krisytina Zemankova (Tsj), 4. Amandine Fouguenet (Fra), 5. Marie Schreiber (Lux), 6. Line Burquier (Fra), 7. Leonie Bentveld (Ned), 8. Judith Krahl (Dui), 9. Lauriane Duraffourg (Fra), 10. Julie Brouwers, 13. Iris Offerein, 14. Mirre Knaven, 19. Larissa Hartog
Elite-Mannen: 1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Eli Iserbyt (Bel), 4. Lars van der Haar (Ned), 5. Michael Vanthourenhout (Bel), 6. Gerben Kuypers (Bel), 7. Niels Vandeputte (Bel), 8. Laurens Sweeck (Bel), 9. Cameron Mason (Gbr), 10. Clement Venturini (Fra), 16. Pim Ronnhaar, 20. Mees Hendrikx, 22. Ryan Kamp, 26. Joris Nieuwenhuis DNF: Corné van Kessel
Foto: © Sportfoto
Eerder...
- Nederlandse successen in Cape Epic duren voort
- UCI voert maatregelen tegen wegblijvers WB Cross in
- Betsema geopereerd aan knie
- Becking leidt in Andalucia Bike Race
- Anne Terpstra wint Cyprus Sunshine Cup
- Brand wint ook de laatste in Oostmalle
- Brand wint Waaslandcross
- Van Sintmaartensdijk wint ook in Rockanje
- Van Empel wint ook in Lille
- Stan Godrie stopt na dit seizoen als veldrijder
- Van der Heijden knijpt al in de remmen
- Del Grosso: de wereldkampioen die Visma niet wilde
- Farm-Frites Strandrace van Rockanje zondag van start
- Geen verplichte WB-deelname voor start WK Veldrijden
- Oranje boven op WK Veldrijden Tabor
- Tessa Neefjes Strandkampioen van Nederland
- Daan van Sintmaartensdijk Strandkampioen van Nederland
- Van der Poel naar zesde wereldtitel in Tabor
- Leonie Bentveld naar brons op WK Cross
- Solen naar zilver op WK Veldrijden
- Deelnemers WK Veldrijden Profs Mannen en Vrouwen -23 Tabor 2024
- Yennick Wolthuizen tweede in Strandrace ’t Gorsje
- Van Empel naar tweede wereldtitel
- Del Grosso naar goud op WK voor beloften
- Langenbarg en Cabaca blij met top 10 op WK