Uitslagen NK MTB Oldebroek 2023
Zaterdag 15 juli 2023
Offroad - De Nederlandse kampioenschappen MTB worden dit jaar verreden in Oldebroek. De top 10 van elke categorie vind je hier:Nieuwelingen: 1. Mads Pe Teunissen van Manen, 2. Caden Jagt, 3. Willem Jan Belt, 4. Cas Timmermans, 5. Rick Inpijn, 6. Liam Brugman, 7. Jurre van Nederpelt, 8. Tobias Landman, 9. Rinus Mijnten, 10. Seb van Dijken
Elite-vrouwen: 1. Puck Pieterse, 2. Anne Tauber, 3. Sophie von Berswordt, 4. Lotte Koopmans, 5. Romana Carfora, 6. Rosa van Doorn (beste belofte), 7. Annemijn van Limpt, 8. Fenna Hoegee, 9. Maaike Nijland, 10. Luna Cnossen
KOOP HET BOEK OVER TOM DUMOULIN
Nieuweling-meisjes: 1. Mae Cabaca, 2. Bente Jochems, 3. Melissa Nuyten, 4. Rianne Nieuwenhuis, 5. Maureen Abma, 6. Nanet Huising, 7. Jill Schmitz, 8. Anniek Voermans, 9. Lieke Starink, 10. Renske Peters
Junior-vrouwen: 1. Lauren Molengraaf; 2. Julia van der Meulen, 3.Elena Popppelaars, 4. Jenna Van Tongeren, 5. Anna Linda van Dorp, 6. Amy Kox, 7. Yvette Vermeer, 8. Lieke Vos, 9. Noor Wittebol, 10. Femke Lenferink
Elite/beloften mannen: 1. Morris Gruiters, 2. Frits Biesterbos, 3. Rens Teunissen van Manen, 4. Tom Schellekens, 5. Stan Godrie, 6. Wim de Bruin, 8. Kas van Geestt, 9. Lars Wit, 10. Bailey Groenendaal
Junioren: 1. Guus van den Eijnden, 2. Freek Bouten, 3. Keije Solen, 4. Jelte Jochems, 5. Brent van Geest, 6. Martijn Braspenning, 7. Lucas Baltussen, 8. Tygo Peters, 9. Louis Martina van Zeeland, 10. Yorick Kamphuis
Amateur/Sportklasse: 1. Perry Wit, 2. Dennis van de Kruisweg, 3. Randy de Beus, 4. Rick Bos, 5. Henk Jaap Moorlag, 6. Sam borst, 7. Edwin Geerdink, 8. Frank Molenaar, 9. Yannick Runhart, 10. Eddy van IJzendoorn
Masters 40+: 1. Erwin Bakker, 2. Ruben Versluis, 3. Ramses Bekkenk, 4. Jeroen Brands, 5. Jan van Soest, 6. Danny Langenberg, 7. Harald Dickhof, 8. Roy Band, 9. Jarno Bakker, 10. Ike Janssen
Masters 50+: 1. Micha de Vries, 2. Bas Bloeming, 3. Arjan Seunninga, 4. Xander van Espelo, 5. Watze Vroom, 6. Gerard Wit, 7. Rinie van Laar, 8. André Kraan, 9. Peter Nielen, 10. Benito Pekel
Funklasse Mannen 15+: 1. Job Looijenga, 2. Klaas Jan Kin, 3. Wouter Rorije, 4. Ferdinand Tuin, 5. Joost Verluis, 6. Johan van der Kooij, 7. Dick Bastiaan, 8. Wietze Gorter, 9. Jelle Koetzier, 10. Sven Kolman
Funklasse Vrouwen 15+: 1. Reeske Janssen, 2. Samantha Sinnighe, 3. Karin Iepsma,
Foto: © Sportfoto
Eerder...
- Thalita de Jong wint gravelrace Peize
- Joris Nieuwenhuis weg bij Baloise Trek Lions
- Niek Kimmann moet afzeggen voor Parijs 2024
- Puck Pieterse wint shortrace MTB Val di Sole
- Team Brentjens wint op Col du VAM
- Zilver voor Smulders op EK BMX Verona
- Geerike Schreurs tweede in Unbound
- Nederlandse selectie EK BMX in Verona
- ZZPR.nl-Orange Babies Cycling Team compleet
- Ivar Slik gewond na aanrijding in VS
- Nederlandse crossen op veldritkalender 2024-2025 bekend
- UEC noemt Montferland toch als organisator EK Veldrijden
- Teus Ruijter wint Hard’n mountainbike marathon in Belgische Miavoye
- Brand, Pruisscher en Vermeulen winnen in Aken
- Pieterse is opnieuw Europees kampioene MTB
- Pieterse pakt eerste zilver op het EK MTB
- De Knegt blijft bondscoach tot eind 2028
- NK MTB naar Oldenzaal
- Puck Pieterse wint eerste MTB-wedstrijd Eupen
- Selectie TeamNL voor EK MTB Roemenie
- Smeenge en Slik winnen de SKS mountainbike marathon in Sundern
- Neefjes en Aerts winnen op Gravel in Valkenburg
- Hoogerheide finalewedstrijd compactere wereldbeker veldrijden 2024-2025,
- Ten Dam begeleidt gravelrijders voor KNWU
- Van Dijk en Koopmans winnen Watersley XCO Challenge