Kaartverkoop WK Hoogerheide start zaterdag
Donderdag 21 november 2013
Offroad - De kaartverkoop voor het WK in Hoogerheide gaat zaterdag van start bij de wereldbekerwedstrijd van Koksijde. Een promotieteam van de mondiale titelstrijd in het veld 2013-2014 gaat bij deze cross de eerste kaarten aan de man brengen.De organisatie van het wereldkampioenschap heeft ervoor gekozen om de tickets niet online aan te bieden om zo fraude met tickets en onnodig oponthoud bij de toegangspoorten rond het parcours te voorkomen.
Drie wedstrijden
Er zijn drie momenten waarop de Vlaamse supporters bij een wedstrijdbezoek aan kaarten kunnen komen. Dat gebeurt bij de wereldbekerwedstrijdenvan Koksijde (23 november) en Heusden-Zolder (26 december) en bij de Superprestigecross in Diegem (29 december). Verder kunnen de Vlaamse én Nederlandse supporters de komende maanden voor tickets terecht bij de Primera in Hoogerheide en zal er op 28 december een speciale voorverkoopdag plaats vinden in de organiserende gemeente.
Nooit uitverkocht
“Het blijft wel mogelijk om kaarten aan de kassa te kopen op de wedstrijddagen zelf, maar om gedrang bij de toegang tot het parcours te vermijden, vragen we zoveel mogelijk vooraf al tot verkoop over te gaan” zegt voorzitter Jan Prop van het organiserende bestuur. “Uitverkocht raken kunnen we niet, want we hebben het parcours zodanig uitgebreid – door met landeigenaren rond het parcours tot overeenstemming te komen – dat we alle toeschouwers kwijt kunnen raken op ons terrein.”
Foto: © Sportfoto
Eerder...
- Van der Poel naar tiende zege van seizoen
- Brand pakt de draad van winnen weer op
- Menno Don wint Beachrace Scheveningen
- Van der Poel rijdt in Benidorm
- Van der Poel ´voorlopig´ in KNWU-selectie Benidorm
- Pepijn Veenings en Nina Kessler winnen Egmond-Pier-Egmond
- Bentveld langer bij Pauwels Sauzen – Altez Industriebouw
- Deelnemers NK Veldrijden Huijbergen bekend
- Preview en programma NK Veldrijden Huijbergen 2026
- Nederlandse dominantie in Kuil van Zonhoven
- Alvarado klopt Brand in Zonhoven
- 12 Nederlanders trappen af in Tour Down Under (mannen)
- Van der Poel wint zijn achtste in sneeuw
- Alvarado naar de winst in Mol
- Van der Poel realiseert zeven op zeven
- Brand wint ook in 2026: zege in Baal
- Del Grosso naar de winst in Diegem
- Van der Poel wint nu ook in Loenhout
- Rick Ottema wint Drenthe 200
- Brand dendert naar vijftiende zege
- Ook Gavere is voor Brand en Van der Poel
- Del Grosso houdt Van Aert van winst in Zolder
- Hofstade: Nog maar eens MVDP en Brand
- KNWU-selecties voor Gavere en Dendermonde
- Molengraaf vindt onderdak voor nieuwe jaar




