Trouwborst en Ockeloen winnen Veldslag Norg
Zaterdag 07 september 2024
Offroad - Mariëlle Trouwborst kende vandaag een goede start in de Veldslag om Norg waar ze al snel met Sera Gademan voorop kwam te rijden.Met een lint mannen in hun wiel reden beide dames door het Drentse land over een ondergrond van afwisselend klinkers, schelpenpaden, weiland, bos en zandpaden. Met nog circa 25 kilometer te gaan in de 100 kilometer lange wedstrijd zag Trouwborst dat Gademan bij het uitkomen van een bos op een gaatje zat.
“Op de weg heb ik toen even stevig door gereden en in de daaropvolgende mulle zandstrook zag ik dat ik steeds verder uitliep. Ik zat echter wel alleen met nog één man in mijn wiel die niet kon overnemen terwijl Sera in een grote groep reed waarin ook mannen op kop reden dus ik was er nog niet gerust op dat de overwinning binnen was. Uiteindelijk liep ik steeds verder uit naar een comfortabele voorsprong. Mooi om deze race meteen bij mijn eerste deelname te winnen.”, aldus Trouwborst. Petra Sweertman wist de laatste podiumplaats te bemachtigen.
Bij de mannen was Jasper Ockeloen de sterkste voor Tijmen Eising en Thom Bonder. Het trio was overgebleven van de eerste kopgroep van acht man die gaandeweg de kilometers vorderden verder uitdunde.
Eerder...
- Fem van Empel wint Nacht van Woerden
- Jules de Cock is op Texel Team Beukers te slim af
- Nederlandse vrouwen buiten podium, Nieuwenhuis tweede
- Smeenge en Von Berswordt winnen NK MTB Marathon
- Jules de Cock soleert naar strandzege in ’t Gorsje-Ouddorp
- NK Veldrijden naar Emmen
- KNWU schrikt van reacties na WK Gravel
- Lucinda Brand wint haar eerste in Ardooie
- Biesterbos stunt met zilver op WK Gravel
- Kastelijn heeft spijt na WK Gravel
- Uitslagen WK Gravel Limburg 2025
- Wiebes wint ook WK Gravel
- Van Empel maakt eerste deel programma bekend
- Deelnemers en rugnummers WK Gravel 2025 Vrouwen Mannen
- Van der Heijden wint in Meulebeke
- Denise Betsema heeft een nieuw team
- Biesterbos en Markus winnen NK Gravel
- NK MTB 2026 naar Honselersdijk
- Neefjes en Van der Veen winnen Gravel Rijssen
- Uitslagen WK Mountainbike Crans Montana 2025
- Van Empel is terug en kiest alleen voor de cross
- Programma WK Mountainbike 2025
- Rabobank hoofdsponsor EK BMX Freestyle
- Verburg en Groen winnen gravelrace Medemblik
- Trouwborst en Van Ark winnen Veldslag