Veelers: 'Balen, ik was er klaar voor.'
Zondag 24 februari 2013
Elite men - Het had de dag van Tom Veelers moeten worden, maar de weergoden besloten anders. Kuurne-Brussel-Kuurne werd afgelast vanwege de sneeuwval. ‘Vanochtend werd ik wakker van Bert De Backer en Roy Curvers die “Let it snow” zongen. Toen wist ik het wel.’Kuurne afgelast, Tom. Wat is je eerste reactie?
“Ja, enorm balen. Voor mij, voor onze ploeg, maar ook voor de organisatie. Met deze weersomstandigheden kunnen ze gewoon niet onze veiligheid garanderen. Kou is niet erg, maar in dit weer is het geen doen.”
Hoe heb je vanochtend beleefd?
“Ik werd wakker gemaakt door Bert De Backer en Roy Curvers die ‘Let it snow’ zongen. Toen wist ik het wel. Balen. Ik was er klaar voor. Ik zit hier al vier dagen, leefde echt naar vandaag toe. Het gevoel was goed. Ik hoopte dat de weersvoorspellingen toch mee zouden zitten, maar helaas. Toch heb ik liever dit, dan dat de koers wel doorgaat en er allemaal rare dingen gebeuren.”
Vandaag zou Argos-Shimano voor jou rijden, waar ga je je nu op richten?
“Eerst op Parijs-Nice, maar daar rijden we voor Marcel Kittel. Daana concentreer ik me op Parijs-Roubaix. Daar krijg ik opnieuw een beschermde rol.”
En wat gaan jullie vandaag doen, nu het is afgelast?
“Ik wil eigenlijk nog wel even de crossfiets pakken met een paar jongens. Of de rollen op. Want mijn ontbijt vanochtend was er nog wel op ingesteld dat Kuurne door zou gaan, dus dat moet ik even wegtrappen.”
Foto (c): Sportfoto
Eerder...
- David Dekker verder op continentaal niveau
- Hoogendoorn wint in Georgië
- Oud-winnaar Toekomstcup naar Parkhotel
- Diftar hengelt Uptegrove binnen
- Metec-Solarwatt versterkt zich
- Diftar geeft Schulten nieuwe kans op continentaal niveau
- VolkerWessels neemt afscheid van Vermeltfoort
- Daan Dijkman naar opleidingsploeg UAE
- Elmar Abma terug op oude nest
- Wout Poels heeft een nieuwe ploeg
- Timo de Jong: 'Weet niet wat ik nog meer kan doen'
- Van Poppel kan het ook als aanvaller in Tour of Holland
- Tour of Holland schrapt gravelstrook in slotrit
- Tour Holland: Timo de Jong wint op VAM-berg
- Derde etappe Tour of Holland geannuleerd door verkeershufter
- Daan Hoole naar vijfde tijd in Etten-Leur
- Starttijden tijdrit NIBC Holland Tour Etten-Leur
- Olav Kooij moet buigen voor Tim Merlier
- Fabio Jakobsen is blij weer in koers te zijn
- Leemreize en Naberman verlengen bij Picnic-PostNL
- Hayter wint proloog in Tour of Holland
- Deelnemers en rugnummers NIBC Tour of Holland
- Deelnemers en rugnummers Il Lombardia 2025
- Mollema op het podium in Gran Piemonte
- Eekhoff tweede in Binche




