Toerfietsers genereren 22.000 voor goed doel
Maandag 31 augustus 2020
Nieuws - De eerste editie van de Ronde van Frankrijk in Brabant met start en finish bij Maaspoort Sports & Events heeft ruim 22.000 opgeleverd voor Spieren voor Spieren.Oud-hockeyster en directeur van Spieren voor Spieren Minke Booij nam de symbolische cheque samen met kindambassadeurs Matthijs en Eline van Spieren voor Spieren in ontvangst, waarna wethouder Huib van Olden van Gemeente 's-Hertogenbosch en Gedeputeerde van Vrije Tijd, Cultuur en Sport Wil van Pinxteren van Provincie Noord-Brabant gezamenlijk het startsein gaven voor de tocht.
Zo’n 400 toerfietsers namen deel aan de tocht door Brabant over ruim 80 kilometer, die uitgezet was via Strava in de contouren van Frankrijk. Daarbij werden onder meer de plaatsen Rosmalen, Berlicum, Schijndel, Boxtel, Haaren, Helvoirt, Vlijmen en 's-Hertogenbosch aangedaan. De deelnemers kregen onderweg de nodige regenbuien te verduren, maar desondanks waren de reacties na afloop erg positief.
Organisator René Koppert toonde zich na afloop enorm trots. "Samen met Spieren voor Spieren, Maaspoort Sport & Events en Brabant Cycling Network hebben we dit evenement in zeven weken opgezet. Dan is het geweldig om zoveel enthousiaste deelnemers aan de start te krijgen en zo’n enorm bedrag voor het goede doel te kunnen inzamelen. Dat geeft een enorm goed gevoel."
Eerder...
- Mouris boekt zege in West-Bohemen
- Dijkman en van der Staal winnen in Galder
- Michiel Mouris wint Parijs-Roubaix junioren
- Live verslag Toekomstcup Omloop Galder
- Zoetemelk geniet volop van Pogacar en Van der Poel
- Eekhoff en Vos missen Dwars door Vlaanderen
- VIRO-cup Twente breidt uit met Zutphen
- Mouris wint etappe in Reybrouck Classic
- Live verslagToekomstcup Berg en Terblijt
- Jubileumeditie Volta NXT Classic sterk bezet
- Live verslag Toekomstcup Philippine
- Via Toekomstcup naar Grassroots-programma Giant en Liv
- Romers wint Kasseienomloop Exloo
- Rabobank terug in de wielersport als partner Visma
- Cauberg terug in diepe finale Gold Race
- Ook EPZ Omloop van Borsele kan niet doorgaan
- Volta Limburg Classic gaat door op compacter parcours
- Watersley wordt zesde testlocatie CyclingClassNL
- Organisatie bevestigt: Amstel Gold Race gaat door
- Veenendaal-Veenendaal gaat niet door in 2025
- Nederland alleen met profs naar WK Rwanda
- Politie kan wellicht vier wedstrijden begeleiden
- Veel landgenoten van start in Tour Down Under
- Theo Bos is nieuwe bondscoach BMX'ers KNWU
- Picnic nieuwe hoofdsponsor team Spekenbrink