Dag 2 EK Baan -23 en junioren Apeldoorn
Woensdag 18 augustus 2021
Track - Het EK Baan voor beloften en junioren in Apeldoorn is aan de tweede dag toe. Vandaag komen voor Nederland de teamsprinters bij de beloften-mannen in actie en de ploegachtervolging bij de beloften-vrouwen.Verder rijden Vincent Hoppezak (scratch MU23), Yuli van der Molen (afvalkoers JV), Justus Willemsen (afvalkoers JM) en Maike van der Duin (scratch WU23).
Medailles dag 2:
1 KM Junior-Mannen:
1. Willy Leonhard Weinrich (Dui)
2. Harry Horn Ledingham (Gbr)
3. Tom Sharples (Gbr)
Afvalkoers junior-vrouwen:
1. Alina Moiseeva (Rus)
2. Sara Fiorin (Ita)
3. Lana Eberle (Dui)
Scratch Beloften-mannen:
1. Rodrigo Caixas (Por)
2. Tuur Dens (Bel)
3. Daniel Babor (Tsj)
4. Vincent Hoppezak
Scratch Beloften-vrouwen
1. Maike van der Duin (Ned)
2. Maria Martins (Por)
3. Martina Fidanza (Ita)
Afvalkoers junioren:
1. Matyas Koblizek (Tsj)
2. Dimitri Dolzhikov (Rus)
3. Dominik Ratajczak (Pol)
Ploegachtervolging junior-vrouwen
1. Great Britain
2. Rusland
3. Duitsland
Ploegachtervolging junioren:
1. Great Britain
2. Frankrijk
3. Rusland
Teamsprint beloften-vrouwen
1. Rusland
2. Great Britain
3. Polen:
Teamsprint Beloften-mannen:
1.Great Britain
2. Duitsland
3. Rusland
Kwalificatie Beloften-vrouwen Teamsprint:
1. Rusland 48,276
2. Great-Britain 48,541
3. Duitsland 48,902
4. Polen 49,407
Rusland vs Polen Rusland naar finale
Great-Britain-Duitsland Britten naar finale
1. Great Britain
Kwalificatie Teamsprint Beloften-mannen:
1. Rusland 44,4004
2. Great Britain 44,291
3. Duitsland 44,853
4. Polen 45,164
5. Nederland 45,525
6. Oekraine 46,182
Nederland rijdt opnieuw tegen de Britten voor een plek in de volgende ronde voor goud of eventueel brons. De Duitsers en de Britten strijden om goud, de Russen en Polen om brons. Nederland gaat als vijfde de uitslag in.
1. Great Britain
Sprint kwalificatie junior-vrouwen (geen NL-deelname)
1. Rhian Edmunds (Gbr) 10,902
2. Alina Lysenko (Rus) 11.145
3. Iona Moir (Gbr) 11.327
4. Clara Schneider (Dui) 11.340
5. Alta Biletska (Oek) 11,437
6. Elizaveta Bogomolova (Rus) 11,610
7. Lara Sophie Jager (Dui) 11,764
8. Rebecca Bacchettini (Ita) 11,835
9. Anna Jabornikova (Tsj) 11,839
10. Joanna Blaszczak (Pol), 11,855
12. Lani Wittevrongel (Bel) 11.985
snelste tijd naar kwartfinale, rest rijdt achtste finales
Ploegachtervolging mannen -23:
1. Rusland 3.57.696
2. Great Britain 3.59.184
3. Duitsland 3.59.518
4. Frankrijk 4.00.658
5 Zwitserland 4.02.739
6. Italie 30.02,739
7. Belgie 4.02.955
8. Polen 4.08.321
Ploegachtervolging vrouwen -23:
1. Italie 4.24.560
2. Great Britain 4.29.374
3. Nederland 4.30.836
4. Wit-Rusland 4.35.762
5. Duitsland 4.36.272
6. Polen 4.46.113
7. Spanje 4.51.399
Foto: Sportfoto
Eerder...
- KNWU-selectie voor WK Baan Para-Cycling
- Brons voor Nederlandse vrouwen op madison
- Selectie TeamNL voor Nations Cup Baan Hong Kong
- Shanne Braspennincx stopt met baanwielrennen
- Hugo Haak zet zich in voor toekomst baanwielrennen
- Wereldkampioenen madison winnen in Berlijn
- Next Generation meldt zich in Omnisport Apeldoorn
- Lavreysen is de koning van EK Baanwielrennen
- Lavreysen en Kopecky heersen in Omnisport
- EK Baan dag 4: Vorderingen en resultaten
- Havik en Van Schip leiden in Bremen
- Lavreysen en Hoogland op medaillekoers op EK Baanwielrennen
- EK Baan dag 3: Vorderingen en resultaten
- Kool stunt met zilver op EK Kilometer (+fotorepo)
- EK Baan dag 2: Vorderingen en resultaten
- Nederland Europees kampioen teamsprint mannen
- EK Baan: dag 1: vorderingen en uitslagen
- Teamsprintsters willen olympisch medailleperspectief zien op EK
- Geen EK Omnium voor Vincent Hoppezak
- Programma EK Baan Apeldoorn 2024
- KNWU-selecties voor EK Baan Apeldoorn
- Dorenbos-Abma verslaan wereldkampioenen op NK
- Perfecte score voor Lavreysen op NK
- Raaijmakers naar winst op NK puntenkoers
- Wiebes wint ook NK Scratch, Hoppezak afvalrace