Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

Prijzen verdeeld op de Col du VAM

Zondag 08 mei 2022

Nieuws - In de districtscompetitie voor junioren en nieuwelingen is de manche op de Col du VAM afgelopen voor de junior-vrouwen, nieuweling-meisjes en nieuwelingen.

Dit zijn de uitslagen van de slotrit en de standen:

3e  wedstrijd Col du VAM:

Nieuwelingen:

1.Jelle Weierink (oost), 2. Danijel Agricola (Noord), 3. Keije Solen (oost), 4. Antoine Quint (noord), 5. Ruud Nagengast (noord)

Eindklassering: 1. Jelle Weierink (oost), 2. Gijs Schoonvelde (noord), 3. Keije Solen (oost), 4. Danijel Agricola (noord), 5. Lukas Vries (noord-holland)

Individueel klassement na drie wedstrijden:

1.Thijmen de Jong, 2. Fitz Potter, 3. Sven Joosten, 4. Joeri Schaper, 5. Keije Solen

1. Noord, 2. Oost, 3. Noord-Holland, 4. Zuid-West, 5. Midden, 6. Zuid-Holland, 7. Zuid-Oost, 8. Limburg

 

Junior-vrouwen: 1.Maartje Redder (Noord-Holland), 2. Muireann Green (Limburg), 3. Meis Poland (Noord-Holland) 4. Ines Hamer (Midden) , 5. Carmen van der Veen (Limburg)

Nieuweling-meisjes: 1. Hannah Jansen (Noord), 2. Puck Langenbarg (Zuid-Oost), 3. Sara Sonnemans (Zuid-Oost), 4. Esmee Blok (Oost), 5. Lenneke Pettinga (Noord-Holland)

Eindklassering junior-vrouwen: 1. Maartje Redder (Noord), 2. Muireann Green (Limburg), 3. Pem Hoefmans (Limburg), 4. Meis Poland (Noord), 5. Roos Luijerink (Oost)

Eindklassering nieuweling-meisjes: 1. Puck Langenbarg (Ziud-Oost), 2. Esmee Blok (Oost), 3. Lieke Huizink (Noord-Holland), 4. Noi Moes (Zuid-Oost), 5.Lenenke Pettinga (Noord-Holland)

Stand na drie wedstrijden junior-vrouwen:

1.Carmen van der Veen, 2. Nina Maziachvili, 3. Mayke Blok, 4. Tessa Kleijn, 5. Joyce Mulder

Stand na drie wedstrijden nieuweling-meisjes:

1.Noi Moes, 2. Sara Sonnemans, 3. Roos Mullder, 5. Hannah Kiers, 5. Hannah Jansen

Districten stand:

1.Zuid-Oost, 2. Noord-Holland, 3. Midden, 4. Oost, 5. Limburg, 6. Noord, 7. Zuid-Holland, 8. Zuid-West

Junioren:

3e rit criterium:

1. Bart Kortleve (Noord), 2. Pim Franssen (Noord-Holland), 3. Thijs van Schie (Zuid-Holland), 4. Melle Lubbers (oost), 5. Max Bergsma (Noord-Holland)

Eindklassering Col du VAM:

1. Bart Kortleve (Noord), 2. Thijs van Schie (Zuid-Holland), 3. Max Bergsma (Noord-Holland), 4. Rens Grommel (Noord-Holland), 5. Melle Lubbers (Oost)

Tussenstand na 3 wedstrijden:

1. Max Grommel, 2. Ralph van der Vliet, 3. Ole Stoffels, 4. Diego Sanders, 5. Jens de Boel

Districten:

1. Midden, 2. Noord, 3. Noord-Holland, 4. Zuid-Holland, 5. Oost, 6. Zuid-West, 7. Zuid-Oost, 8. Limburg

 

 


Eerder...

Nieuws Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl