Team Roompot komt met sponsoring op maat in regio
Vrijdag 08 juli 2016
Nieuws - Roompot–Oranje Peloton gaat in het nieuwe wielerseizoen aan de slag met een nieuwe vorm van sponsoring.De regionale binding met een talentvolle coureur uit eigen streek en de ondersteuning van deze renner bij de opstap naar een maatschappelijke carrière staan daarbij centraal.
De succesvolle samenwerking van het team met ZLM Verzekeringen stond aan de basis van het verder uitwerken van dit plan. “Een mooi voorbeeld van een bedrijf dat regionaal actief is en specifiek Zeeuwse en Brabantse renners wilde ondersteunen. Talenten als Tolhoek en Van Ginneken worden ingezet als ambassadeur en ZLM draait binnen onze organisatie mee als volwaardig partner. Inclusief exposure op het teamshirt, hospitality tijdens wedstrijden en onze gezamenlijke evenementen, zoals een kidsday die wij deze zomer samen organiseren. Een dergelijk partnership willen wij in elke provincie van ons land voor elkaar gaan krijgen."
“Natuurlijk willen wij er in eerste instantie alles aan doen om talentvolle jongens de kans te geven een succesvolle wielrenner te worden. Maar wij moeten ook meedenken over de maatschappelijke mogelijkheden daarna”, zegt Michael Zijlaard over het plan. “Er zijn veel bedrijven die op de één of andere manier de sport willen ondersteunen en betrokken willen zijn bij Roompot – Oranje Peloton. Wij geven enthousiaste ondernemers hiermee een extra reden om partner te worden van dit unieke project. En tegelijkertijd werken wij samen aan de continuïteit van ons team”, is de teammanager enthousiast over de nieuwe mogelijkheden.
Foto: © Sportfoto
Eerder...
- Roy Curvers gaat Picnic-PostNL aansturen
- Nederlanders domineren Memorial Danny Jonckheere
- Groningen en Drenthe dichterbij WK Wielrennen 2032
- KNWU-selectie junioren en beloften voor EK en WK Weg
- ;Michel Cornelisse ploegleider bij SD Worx
- Van den Biggelaar wint La Sportbreizh
- Ryan Gal wint slotrit Valle d´Aosta
- Starttijden tijdrit Ronde van Zwitserland 2026
- Slag om Norg gaat niet door in 2026
- Kortleve kijkt als winnaar Het Nieuwsblad -23 uit naar NK
- Marc Reef gaat Visma-LAB aansturen
- Splinter van ’t Hoff rapste in GP Steenbergen
- Tour of Holland en Simac Ladies Tour worden Eneco Tour
- Topsport en inclusie komen samen in Apeldoorn
- Vollering en Pogacar winnen Luik-Bastenaken-Luik
- Van Aalst en Hogenelst winnen op Col du VAM
- Mollema verheugt zich op WK wielrennen in Noord-Nederland
- Deelnemersveld Veenendaal krijgt vorm
- Live verslag Toekomstcup Philippine
- Veenendaal-Veenendaal krijgt nieuw parcours
- Geen Nederlandse zege in Milaan-San Remo
- Ronde van Limburg gaat niet door in 2026
- Knetemann gaat opleiden bij Red Bull BORA-Hansgrohe
- Deze teams starten in de NXT Classic
- Mogelijkheden onderzocht voor WK Wielrennen in Groningen






