Starttijden EK Tijdrijden junioren Pluemelec
Woensdag 14 september 2016
Nieuws - Het tweede onderdeel van het Europees Kampioenschap op de weg in Plumelec is de tijdrit voor junioren. Nils Eekhoff en Jarno Mobach komen in actie namens de KNWU.Vorig jaar was Pascal Eenkhoorn op de 21e stek de hoogst geklasseerde landgenoot.
1 13:00:00 56 BURCHENIA Yurii UKR
2 13:01:00 55 TURGUT Onur TUR
3 13:02:00 49 ELOSEGUI MOMENE Inigo ESP
4 13:03:00 42 ILIC Ognjen SRB
5 13:04:00 36 KOSTA?SKI Mateusz POL
6 13:05:00 27 MASIULIS Denas LTU
7 13:06:00 24 ANSONS Kristers LAT
8 13:07:00 21 YOUNG Xeno IRL
9 13:08:00 5 SHAUCHENKA Siarhei BLR
10 13:09:00 39 VIEGAS Daniel POR
11 13:10:00 51 KVIST Linus SWE
12 13:11:00 45 STOCEK Matus SVK
13 13:12:00 10 OTRUBA Jakub CZE
14 13:13:00 40 GALEEV Ainur RUS
15 13:14:00 28 KOCKELMANN Raphael LUX
16 13:15:00 2 KIERNER Florian AUT
17 13:16:00 13 HOLLMANN Juri GER
18 13:17:00 22 KONYCHEV Alexander ITA
19 13:18:00 35 LEKNESSUND Andreas NOR
20 13:19:00 6 APERS Ruben BEL
21 13:20:00 15 WRIGHT Fred GBR
22 13:21:00 52 BISSEGGER Stefan SUI
23 13:22:00 32 EEKHOFF Nils NED
24 13:23:00 46 CEMAZAR Nik SLO
25 13:24:00 11 BRUNEL Alexys FRA
26 13:25:00 31 IACOBENCO Vladislav MDA
27 13:26:00 30 ATTARD MONTALTO Nicholas MLT
28 13:27:00 8 STOYANOV Petar BUL
29 13:28:00 57 NIKULIN Daniil UKR
30 13:29:00 54 D?LEK Halil ?brahim TUR
31 13:30:00 48 AZPARREN IRURZUN Xabier Mikel ESP
32 13:31:00 43 STOJNIC Veljko SRB
33 13:32:00 37 MACIEJUK Filip POL
34 13:33:00 26 BIRENIS Arvydas LTU
35 13:34:00 25 KALNINS Marcis LAT
36 13:35:00 20 WALSH Ben IRL
37 13:36:00 4 BIALIAUSKI Kanstantsin BLR
38 13:37:00 18 PEÁK Barnabas HUN
39 13:38:00 38 ALMEIDA Joao POR
40 13:39:00 50 ANDERSSON Andreas SWE
41 13:40:00 44 OROS Samuel SVK
42 13:41:00 9 HOLEC Richard CZE
43 13:42:00 41 KONYAEV Stanislav RUS
44 13:43:00 29 RIES Michel LUX
45 13:44:00 3 FRIEDRICH Marco AUT
46 13:45:00 14 GROSS Felix GER
47 13:46:00 23 OLDANI Stefano ITA
48 13:47:00 34 KNOTTEN Iver NOR
49 13:48:00 7 PHILIPSEN Jasper BEL
50 13:49:00 16 HAYTER Ethan GBR
51 13:50:00 53 HIRSCHI Marc SUI
52 13:51:00 33 MOBACH Jarno NED
53 13:52:00 47 PRIMOZIC Jaka SLO
54 13:53:00 12 DAVY Clement FRA
Eerder...
- Belgen boven in eerste rit H4A Beloftenweekend
- Artz wint Gent-Wevelgem voor beloften
- Teams voor Veenendaal-Veenendaal 2024 bekend
- Live verslag Zuiderzeeronde 2024
- Kasseistroken Parijs-Roubaix 2024
- Jarno Widar wint Ronde van Limburg
- Nieuwe naam voor Volta Limburg Classic
- Hanzerenners tekent voor voorprogramma Ster
- Scheldeprijs vergeet Nederlandse teams niet
- Antwan Tolhoek geschorst door UCI
- VolkerWessels vrouwen ook naar Nieuwsblad
- Amstel Gold Race deelt wildcards uit
- Ook Veenenendaal-Veenendaal stapt uit Cycling Cup
- Omloop van Noord-West Overijssel gaat niet door
- KNWU laat CyclingClassNL bondscoaches leveren
- Vier Nederlandse teams bevestigd door UCI
- Lavreysen en Van der Poel in race sportprijs
- Omloop Zevenheuvelen slaat nieuwe weg in
- Veel wielrenners op shortlist voor sportprijzen
- Jumbo-Visma wordt VIsma-Lease a Bike
- KNWU zet zwaargewicht op clubsupport en fietsstimulering
- Sander Kleikers van Eurosport naar Jumbo-Visma
- Genomineerden Renner van het Jaar 2023
- NK Tegenwindfietsen is komende donderdag
- Jumbo-Visma stalt talentvolle junioren bij Jonge Renner