Kijk ook eens op

Volg ons



Startlijst tijdrit Tour de France 2018 Espelette

Zaterdag 28 juli 2018

Tour de France - De startlijst van de allesbeslissende tijdrit in de Tour de France - 31 kilometer lang - naar Espelette ziet er als volgt uit:

1 13 CRADDOCK Lawson EFD USA 12:00:00 

2 153 GUARNIERI Jacopo GFC ITA 12:01:30 

3 137 THOMSON Jay Robert DDD RSA 12:03:00 

4 173 DE BUYST Jasper LTS BEL 12:04:30 

5 151 DEMARE Arnaud GFC FRA 12:06:00 

6 164 JANSEN Amund Grøndahl TLJ NOR 12:07:30 

7 167 ROOSEN Timo TLJ NED 12:09:00

8 94 FERRARI Roberto UAD ITA 12:10:30 

9 107 RICHEZE Maximiliano Ariel QST ARG 12:12:00 

10 157 SINKELDAM Ramon GFC NED 12:13:30 

11 185 GAUDIN Damien TDE FRA 12:15:00 

12 98 TROIA Oliviero UAD ITA 12:16:30 

13 15 PHINNEY Taylor EFD USA 12:18:00 

14 118 PÖSTLBERGER Lukas BOH AUT 12:19:30 

15 213 DUPONT Timothy WGG BEL 12:21:00 

16 17 SCULLY Tom EFD NZL 12:22:30 

17 7 ROWE Luke SKY GBR 12:24:00 

18 202 CLAEYS Dimitri COF BEL 12:25:30 

19 154 LE GAC Olivier GFC FRA 12:27:00 

20 96 MARCATO Marco UAD ITA 12:28:30 

21 53 HAUSSLER Heinrich TBM AUS 12:30:00 

22 112 BODNAR Maciej BOH POL 12:31:30 

23 201 LAPORTE Christophe COF FRA 12:33:00 

24 65 HEPBURN Michael MTS AUS 12:34:30 

25 63 DURBRIDGE Luke MTS AUS 12:36:00 

26 62 BAUER Jack MTS NZL 12:37:30 

27 186 GRELLIER Fabien TDE FRA 12:39:00 

28 218 VAN KEIRSBULCK Guillaume WGG BEL 12:40:30 

29 208 TURGIS Anthony COF FRA 12:42:00 

30 108 TERPSTRA Niki QST NED 12:43:30 

31 95 KRISTOFF Alexander UAD NOR 12:45:00 

32 18 VANMARCKE Sep EFD BEL 12:46:30 

33 116 OSS Daniel BOH ITA 12:48:00 

34 195 GOGL Michael TFS AUT 12:49:30 

35 194 DEGENKOLB John TFS GER 12:51:00 

36 133 JANSE VAN RENSBURG Reinardt DDD RSA 12:52:30 

37 64 HAYMAN Mathew MTS AUS 12:54:00 

38 52 COLBRELLI Sonny TBM ITA 12:55:30 

39 84 GERRANS Simon BMC AUS 12:57:00 

40 176 MARCZYNSKI Tomasz LTS POL 12:59:00 

41 97 SUTHERLAND Rory UAD AUS 13:01:00 

42 44 HARDY Romain FST FRA 13:03:00 

43 73 BENNATI Daniele MOV ITA 13:05:00 

44 207 SIMON Julien COF FRA 13:07:00 

45 56 KOREN Kristijan TBM SLO 13:09:00 

46 12 CLARKE Simon EFD AUS 13:11:00 

47 48 VACHON Florian FST FRA 13:13:00 

48 47 PICHON Laurent FST FRA 13:15:00 

49 217 SMITH Dion WGG NZL 13:17:00 

50 45 LEDANOIS Kevin FST FRA 13:19:00 

51 113 BURGHARDT Marcus BOH GER 13:21:00 

52 216 PASQUALON Andrea WGG ITA 13:23:00 

53 117 POLJANSKI Pawel BOH POL 13:25:00 

54 184 COUSIN Jerome TDE FRA 13:27:00 

55 38 THEUNS Edward SUN BEL 13:29:00 

56 215 OFFREDO Yoann WGG FRA 13:31:00 

57 182 BOUDAT Thomas TDE FRA 13:33:00 

58 86 SCHÄR Michael BMC SUI 13:35:00 

59 147 POLITT Nils TKA GER 13:37:00 

60 43 GESBERT Elie FST FRA 13:39:00 

61 132 BOASSON HAGEN Edvald DDD NOR 13:41:00 

62 206 PEREZ Anthony COF FRA 13:43:00 

63 197 SKUJINS Toms TFS LAT 13:45:00 

64 22 DILLIER Silvan ALM SUI 13:47:00 

65 65 LAMPAERT, Yves BEL QUI  13:49:00

66 66 MARTENS Paul TLJ GER 13:51:00 

67 142 BOSWELL Ian TKA USA 13:53:00 

68 193 DE KORT Koen TFS NED 13:55:00 

69 74 ERVITI Imanol MOV ESP 13:57:00 

70 138 VERMOTE Julien DDD BEL 13:59:00 

71 155 LUDVIGSSON Tobias GFC SWE 14:01:00 

72 115 MÜHLBERGER Gregor BOH AUT 14:03:00 

73 187 SICARD Romain TDE FRA 14:05:00 

74 35 HAGA Chad SUN USA 14:07:00 

75 3 CASTROVIEJO Jonathan SKY ESP 14:09:00 

76 111 SAGAN Peter BOH SVK 14:11:00 

77 33 ARNDT Nikias SUN GER 14:13:00 

78 92 ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin UAD COL 14:15:00 

79 126 NIELSEN Magnus Cort AST DEN 14:17:00 

80 27 NAESEN Oliver ALM BEL 14:19:00 

81 174 DE GENDT Thomas LTS BEL 14:21:00 

82 77 SOLER Marc MOV ESP 14:23:00 

83 198 STUYVEN Jasper TFS BEL 14:25:00 

84 214 MINNAARD Marco WGG NED 14:27:00 

85 145 KOCHETKOV Pavel TKA RUS 14:29:00

 86 57 PELLIZOTTI Franco TBM ITA 14:31:00 

87 6 POELS Wout SKY NED 14:33:00 

88 136 SLAGTER Tom-Jelte DDD NED 14:35:00 

89 212 DEGAND Thomas WGG BEL 14:37:00 

90 122 FRAILE MATARRANZ Omar AST ESP 14:39:00 

91 124 HANSEN Jesper AST DEN 14:41:00 

92 85 KÜNG Stefan BMC SUI 14:43:00 

93 36 KRAGH ANDERSEN Søren SUN DEN 14:45:00 

94 24 FRANK Mathias ALM SUI 14:47:00 

95 37 TEN DAM Laurens SUN NED 14:49:00 

96 4 KWIATKOWSKI Michal SKY POL 14:51:00 

97 72 AMADOR Andrey MOV CRC 14:53:00 

98 204 HERRADA Jesus COF ESP 14:55:00 

99 205 NAVARRO GARCIA Daniel COF ESP 14:57:00

 100 67 IMPEY Daryl MTS RSA 14:59:00 

101 203 EDET Nicolas COF FRA 15:01:00 

102 128 VALGREN ANDERSEN Michael AST DEN 15:03:00 

103 42 BOUET Maxime FST FRA 15:05:00 

104 46 MOINARD Amael FST FRA 15:07:00 

105 158 VICHOT Arthur GFC FRA 15:09:00 

106 183 CHAVANEL Sylvain TDE FRA 15:11:00 

107 156 MOLARD Rudy GFC FRA 15:13:00 

108 93 ÐURASEK Kristijan UAD CRO 15:15:00 

109 14 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe EFD COL 15:17:00 

110 168 TOLHOEK Antwan TLJ NED 15:19:00 

111 192 BERNARD Julien TFS FRA 15:21:00 

112 152 GAUDU David GFC FRA 15:23:00 

113 101 ALAPHILIPPE Julian QST FRA 15:25:00

 114 88 VAN GARDEREN Tejay BMC USA 15:27:00 

115 162 GESINK Robert TLJ NED 15:29:00 

116 61 YATES Adam MTS GBR 15:31:00 

117 181 CALMEJANE Lilian TDE FRA 15:33:00 

118 87 VAN AVERMAET Greg BMC BEL 15:35:00 

119 16 ROLLAND Pierre EFD FRA 15:37:00 

120 191 MOLLEMA Bauke TFS NED 15:39:00 

121 34 GESCHKE Simon SUN GER 15:41:00 

122 54 IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka TBM ESP 15:43:00 

123 68 NIEVE ITURRALDE Mikel MTS ESP 15:45:00 

124 55 IZAGUIRRE INSAUSTI Jon TBM ESP 15:47:00 

125 83 CARUSO Damiano BMC ITA 15:49:00 

126 211 MARTIN Guillaume WGG FRA 15:51:00 

127 114 MAJKA Rafal BOH POL 15:53:00 

128 58 POZZOVIVO Domenico TBM ITA

129 41 BARGUIL Warren FST FRA 15:57:00 

130 125 KANGERT Tanel AST EST 15:59:00 

131 2 BERNAL GOMEZ Egan Arley SKY COL 16:01:00 

132 78 VALVERDE Alejandro MOV ESP 16:03:00 

133 26 LATOUR Pierre Roger ALM FRA 16:05:00 

134 121 FUGLSANG Jakob AST DEN 16:07:00 

135 105 JUNGELS Bob QST LUX 16:09:00 

136 141 ZAKARIN Ilnur TKA RUS 16:11:00 

137 71 QUINTANA Nairo MOV COL 16:13:00 

138 91 MARTIN Daniel UAD IRL 16:15:00 

139 21 BARDET Romain ALM FRA 16:17:00 

140 75 LANDA MEANA Mikel MOV ESP 16:19:00 

141 161 KRUIJSWIJK Steven TLJ NED 16:21:00 

142 1 FROOME Chris SKY GBR 16:23:00 

143 166 ROGLIC Primož TLJ SLO 16:25:00 

144 32 DUMOULIN Tom SUN NED 16:27:00 

145 8 THOMAS Geraint SKY GB

 

Foto: © Sportfoto/Oscar de Waele



Eerder...

Tour de France Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl