Kijk ook eens op

Volg ons



Starttijden en live-timing NK Tijdrijden Emmen 2019

Dinsdag 18 juni 2019

Nederlandse kampioenschappen - Het NK Tijdrijden is dit jaar in tweeën geknipt. In Ede worden op woensdag 26 juni de kampioenschappen voor beloften, vrouwen en mannen gehouden, op woensdag 19 juni is het de beurt aan de nieuwelingen, nieuweling-meisjes, junioren en junior-vrouwen.

LIVE-TIMING NIEUWELINGEN

LIVE-TIMING NIEUWELING-MEISJES

LIVE-TIMING JUNIOR-VROUWEN

LIVE-TIMING JUNIOREN

Nieuwelingen:

13:01:00 50 Moreno Tak Fijnaart WV de Jonge Renner

13:02:00 49 Mat van Gorp Bergeijk TWC de Kempen

13:03:00 48 Jente Klaver Kollumerzwaag Cycling Club Wielerzone Nederland

13:04:00 47 Tim van Leijsen Molenschot WV de Jonge Renner

13:05:00 46 Romano Haan Landgraaf TWC. Maaslandster-Zuid Limburg

13:06:00 45 Lucas Averesch Rijssen AWV de Zwaluwen

13:07:00 44 Job Boontjes Gieten W.V. Meteoor Assen-Roden

13:08:00 43 Quinten Hoogervorst Schoorl WV Noord-Holland

13:09:00 42 Jaïr van Utrecht Maartensdijk W.V. Eemland

13:10:00 41 Finn Roumen Stein W.C.L. Bergklimmers

13:11:00 40 Jannes Veerman Heerde Hanzerenners Zwolle

13:12:00 39 Jari Prins Hank WV de Jonge Renner

13:13:00 38 Tijn van Zandbeek Heeswijk-Dinther WV Schijndel

13:14:00 37 Dann Gobbels Kerkrade TWC. Maaslandster-Zuid Limburg

13:15:00 34 Tijmen Graat Maashees TWC Noord-Limburg

13:16:00 33 Joris Reinderink Ruurlo Kon. Balen BC vzw

13:17:00 32 Floris Linders Vierhouten AR en TV de Adelaar

13:18:00 31 Stef Koning Hensbroek WV Noord-Holland

13:19:00 30 Wout Joore Neer WC Midden Limburg

13:20:00 29 Tijn Louwerensen Schijndel WV Schijndel

13:21:00 28 Bas van Leijsen Molenschot WV de Jonge Renner

13:22:00 27 Noah van Putten Tiel JvR de Batauwers

13:23:00 26 Thomas Lakeman Venhuizen Willebrord Wil Vooruit

13:24:00 25 Max van der Meulen Den Haag Restore Cycling

13:25:00 24 Sam Hermans Tegelen TWC Noord-Limburg

13:26:00 23 Tom van de Weijdeven Eindhoven WV Schijndel

13:27:00 22 Noël Rokven Sint Jansteen WV Zeeuws-Vlaanderen

13:28:00 21 Vincent van Dorp Elburg WV De IJsselstreek

13:29:00 20 Senna Nijman Heelsum AR en TV de Adelaar

13:30:00 19 Siep Roes Den Haag RWV de Spartaan

13:31:00 18 Lars Rouffaer Sibbe W.C.L. Bergklimmers

13:32:00 17 Roan Konings Oudenbosch Zannata-Galloo CT Menen vzw

13:33:00 16 Justus Willemsen Apeldoorn AR en TV de Adelaar

13:34:00 15 Lennard Meinema Amersfoort W.V. Eemland

13:35:00 14 Youp de Vos Hillegom WV Avanti

13:36:00 13 Björn Hommes Appelscha WRV de Peddelaars

13:37:00 12 Raphaël Mouton Warmenhuizen WV Noord-Holland

13:38:00 11 Joost Brinkman Noordlaren W.V. Meteoor Assen-Roden

13:39:00 10 Arno van Krimpen Groot-Ammers Westland Wil Vooruit

13:40:00 9 Marvin Peters Wehl AR en TV de Adelaar

13:41:00 8 Bjorn Koster Roden Cycling Club Wielerzone Nederland

13:42:00 7 Max Mosmuller 's-Hertogenbosch WV Schijndel

13:43:00 6 Rindert Buiter Leiden LRTV Swift

13:44:00 5 Jesse Kramer Borkel En Schaft TWC de Kempen

13:45:00 4 Mark Groeneveld Enkhuizen Cycling Club Wielerzone Nederland

13:46:00 3 Elmar Abma Wolvega WV de Driehoek

13:47:00 2 Mike Bronswijk Honselersdijk Westland Wil Vooruit

13:48:00 1 Bjarne Hemme Erica Cycling Club Wielerzone Nederland

Nieuweling-meisjes:

14:01:00 25 Britt de Grave Tholen WV Breda

14:02:00 24 Lisa van Belle Zoetermeer Swaboladies.nl

14:03:00 23 Silke Blei Hurwenen WV Breda

14:04:00 22 Maureen Arens Kruiningen W.C.L. Bergklimmers

14:05:00 21 Willemijn Prins Zwolle K.W.C. Kampen

14:06:00 20 Rosan Dekker Echten WRV de Peddelaars

14:07:00 19 Babette van der Wolf Oude Tonge Cyclingteam Flakkee

14:08:00 18 Yilla Threels Woerden LRTV Swift

14:09:00 17 Julia Kopecky Zoeterwoude LRTV Swift

14:10:00 16 Carola van de Wetering Nieuw Vennep ASC Olympia

14:11:00 15 Nienke Veenhoven Oostzaan ZWC D.T.S.

14:12:00 14 Nienke Vinke Amersfoort W.V. Eemland

14:13:00 13 Leonie Bentveld Burgum NWV Groningen

14:14:00 12 Cecilia van Zuthem Zwolle Hanzerenners Zwolle

14:15:00 11 Mijntje Geurts Luyksgestel WV Schijndel

14:16:00 10 Mirre Knaven Strijbeek WV Breda

14:17:00 9 Femke Thoolen Hulsberg W.C.L. Bergklimmers

14:18:00 8 Scarlett Souren Meerssen W.C.L. Bergklimmers

14:19:00 7 Yuli van der Molen Krommenie ZWC D.T.S.

14:20:00 6 Isa Nomden Hattem Hanzerenners Zwolle

14:21:00 5 Norah Minck Groningen NWV Groningen

14:22:00 4 Anna van der Meiden Heukelum GRC Jan van Arckel

14:23:00 3 Senne Knaven Strijbeek WV Breda

14:24:00 2 Nina Maathuis Rotterdam LRTV Swift

14:25:00 1 Elise Uijen Herpen WV Schijndel

Junior-vrouwen:

14:35:00 25 Maike van der Duin Assen WV Avanti

14:36:00 24 Lieke Janssen Panningen W.C.L. Bergklimmers

14:37:00 23 Shirin van Anrooij Kapelle 185 Coaching Center (Team 185)

14:38:00 22 Rosalie van der Wolf Oude-Tonge CC Pavé 76

14:39:00 21 Rose Kloese Emmen Woman CT vzw

14:40:00 20 Silke Smulders Loon Op Zand WV Schijndel

14:41:00 19 Lisa van Helvoirt Erp WV Schijndel

14:42:00 18 Juliet Eickhof Apeldoorn Restore Cycling

14:43:00 17 Lieke Nooijen Coevorden WV Schijndel

14:44:00 16 Anna van Wersch Tilburg Restore Cycling

14:45:00 15 Daphne Kreulen Hooghalen W.V. Meteoor Assen-Roden

14:46:00 14 Rosan Koper Heemskerk WTC de Amstel

14:47:00 13 Sanne Jongenelen Steenbergen Nb Willebrord Wil Vooruit

14:48:00 12 Leonie Bos 's-Gravendeel LRTV Swift

14:49:00 11 Petra Welmers Dronten Cycling Club Wielerzone Nederland

14:50:00 10 Ilse Pluimers Enter CC Pavé 76

14:51:00 9 Julia van Bokhoven Tilburg WV Schijndel

14:52:00 8 Pien Limpens Obbicht WV Schijndel

14:53:00 7 Femke Gerritse Rosmalen WV Schijndel

14:54:00 6 Demi van Dijke Borssele Restore Cycling

14:55:00 5 Ilse Grit Zwolle CC Pavé 76

14:56:00 4 Iris Schultinga Zuidlaren W.V. Meteoor Assen-Roden

14:57:00 3 Sofie van Rooijen Driel CC Pavé 76

14:58:00 2 Daniek Hengeveld Nootdorp LRTV Swift

14:59:00 1 Maud Rijnbeek Limmen CC Pavé 76

Junioren:

15:16:00 49 Tjalle de Bruin Deventer WSV de Zwaluwen

15:17:00 48 Leon Ellermann Emmen WV de Driehoek

15:18:00 46 Yoeri Slokkers Oud Vossemeer Willebrord Wil Vooruit

15:19:00 45 Pepijn Reinderink Ruurlo Kon. Balen BC vzw

15:20:00 44 Jelte Krijnsen Bolsward Willebrord Wil Vooruit

15:21:00 43 Rowan Wijfje Harmelen UWTC de Volharding

15:22:00 42 Jody Jochems Sint Anthonis WV de Jonge Renner

15:23:00 41 Roy Duijvesteijn Honselersdijk WTC de Amstel

15:24:00 40 Jochem Widdershoven Brunssum TWC. Maaslandster-Zuid Limburg

15:25:00 39 Jens Pronk De Rijp UWTC de Volharding

15:26:00 38 Robin van Oorschot Klein-Zundert WV de Jonge Renner

15:27:00 37 Rick Hezeman Apeldoorn AR en TV de Adelaar

15:28:00 36 Owen Geleijn Rijsenhout WTC de Amstel

15:29:00 35 Niels V.d. Gracht Annen Ver. Cycling Team Streetjump

15:30:00 34 Jesse Sytema Leusden W.V. Eemland

15:31:00 33 Lars Seldenthuis Berkel En Rodenrijs WTC de Amstel

15:32:00 32 Pieter Prosman Zaltbommel Ver. Cycling Team Streetjump

15:33:00 31 Joppe de Heij Heteren WV Schijndel

15:34:00 30 Marijn Maas Huijbergen Willebrord Wil Vooruit

15:35:00 29 Hugo Kars Arnhem AR en TV de Adelaar

15:36:00 28 Werner van der Meer Woudsend UWTC de Volharding

15:37:00 27 Joris Buters Nootdorp Kon. Balen BC vzw

15:38:00 26 Lennart Bult Zeist WV Zeeuws-Vlaanderen

16:01:00 25 Jim Kes Volendam WTC de Amstel

16:02:00 24 Jonas de Poorter Den Haag Kon. Balen BC vzw

16:03:00 23 Tom Smeets Reuver WV Zeeuws-Vlaanderen

16:04:00 22 Dennis Willems Boxmeer WV Schijndel

16:05:00 21 Mathijs de Kok Steenbergen WV de Jonge Renner

16:06:00 20 Bodi Del Grosso Eelde Birota Cycling vzw

16:07:00 19 Wessel Mouris Baambrugge WTC de Amstel

16:08:00 18 Tristan Kool Purmerend Ver. Cycling Team Streetjump

16:09:00 17 Koert van Oosten Gouda Kon. Balen BC vzw

16:10:00 16 Geert van Kappel Sleeuwijk GRC Jan van Arckel

16:11:00 14 Casper van Uden Schiedam Kon. Balen BC vzw

16:12:00 13 Enzo Leijnse Amstelveen WTC de Amstel

16:13:00 12 Axel van der Tuuk Assen Birota Cycling vzw

16:14:00 11 Lars Boven Reutum AWV de Zwaluwen

16:15:00 10 Thomas Mijnsbergen Rotterdam Willebrord Wil Vooruit

16:16:00 9 Pieter de Groof Heeze TML Dommelstreek

16:17:00 8 Jordan Habets Sint-Geertruid United Cycling Team

16:18:00 7 Roel van Sintmaartensdijk Zuidland Willebrord Wil Vooruit

16:19:00 6 Ian Spenkelink Nijverdal AWV de Zwaluwen

16:20:00 5 Lars Hohmann Oosterhout WV de Jonge Renner

16:21:00 4 Joris Kroon Schalkwijk Willebrord Wil Vooruit

16:22:00 3 Loe van Belle Zoetermeer Ver. Cycling Team Streetjump

16:23:00 2 Sten Verzijl Berkel En Rodenrijs WTC de Amstel

16:24:00 1 Hidde van Veenendaal Dongen WV de Jonge Renner

Foto: © Sportfoto


Sportscom.nl



Eerder...

Nederlandse kampioenschappen Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl