Kijk ook eens op

Volg ons



Starttijden tijdrit Pau Tour de France

Vrijdag 19 juli 2019

Tour de France - Vandaag staat rond Pau een 27,2 kilometer lange individuele tijdrit op het programma, die voor de klassementsrenners van groot belang is.

Mengen zij zich in de strijd om de dagzege of is het een ander die met de overwinning lopen gaat?

1 196 OFFREDO Yoann WGG FRA 14:00:00

2 95 LANGEVELD Sebastian EF1 NED 14:01:00

3 182 DEBUSSCHERE Jens TKA BEL 14:02:00

4 86 MARTIN Tony TJV GER 14:03:00

5 144 HAGA Chad SUN USA 14:04:00

6 22 ASGREEN Kasper DQT DEN 14:05:00

7 193 DE GENDT Aime WGG BEL 14:06:00

8 167 MONFORT Maxime LTS BEL 14:07:00

9 96 SCULLY Tom EF1 NZL 14:08:00

10 183 DOWSETT Alex TKA GBR 14:09:00

11 215 GREIPEL André PCB GER 14:10:00

12 202 BAK YTTING Lars TDD DEN 14:11:00

13 185 HALLER Marco TKA AUT 14:12:00

14 192 BACKAERT Frederik WGG BEL 14:13:00

15 26 MØRKØV Michael DQT DEN 14:14:00

16 203 CUMMINGS Stephen TDD GBR 14:15:00

17 85 JANSEN Amund TJV NOR 14:16:00

18 84 GROENEWEGEN Dylan TJV NED 14:17:00

19 27 RICHEZE Maximiliano DQT ARG 14:18:00

20 198 VAN MELSEN Kevin WGG BEL 14:19:00

21 166 KLUGE Roger LTS GER 14:20:00

22 104 HEPBURN Michael MTS AUS 14:21:00

23 172 BONIFAZIO Niccolò TDE ITA 14:22:00

24 52 BONNET William GFC FRA 14:23:00

25 36 GOUGEARD Alexis ALM FRA 14:24:00

26 143 BOL Cees SUN NED 14:25:00

27 55 LADAGNOUS Matthieu GFC FRA 14:26:00

28 134 DE KORT Koen TFS NED 14:27:00

29 178 TURGIS Anthony TDE FRA 14:28:00

30 68 VERONA QUINTANILLA Carlos MOV ESP 14:29:00

31 106 JUUL JENSEN Christopher MTS DEN 14:30:00

32 17 PÖSTLBERGER Lukas BOH AUT 14:31:00

33 218 VACHON Florian PCB FRA 14:32:00

34 126 KRISTOFF Alexander UAD NOR 14:33:00

35 24 LAMPAERT Yves DQT BEL 14:34:00

36 13 BURGHARDT Marcus BOH GER 14:35:00

37 184 GONÇALVES José TKA POR 14:36:00

38 161 EWAN Caleb LTS AUS 14:37:00

39 127 LAENGEN Vegard Stake UAD NOR 14:38:00

40 118 WISNIOWSKI Lukasz CCC POL 14:39:00

41 28 VIVIANI Elia DQT ITA 14:40:00

42 77 NIELSEN Magnus Cort AST DEN 14:41:00

43 155 PEREZ Anthony COF FRA 14:42:00

44 204 JANSE VAN RENSBURG Reinardt TDD RSA 14:43:00

45 173 GRELLIER Fabien TDE FRA 14:44:00

46 33 COSNEFROY Benoit ALM FRA 14:45:00

47 123 BYSTRØM Sven Erik UAD NOR 14:46:00

48 157 ROSSETTO Stéphane COF FRA 14:47:00

49 174 OURSELIN Paul TDE FRA 14:48:00

50 163 DE BUYST Jasper LTS BEL 14:49:00

51 7 ROWE Luke INS GBR 14:50:00

52 54 KÜNG Stefan GFC SUI 14:51:00 

53 194 EIKING Odd Christian WGG NOR 14:52:00

54 102 DURBRIDGE Luke MTS AUS 14:53:00

55 152 BERHANE Natnael COF ERI 14:54:00

56 16 OSS Daniel BOH ITA 14:55:00

57 171 CALMEJANE Lilian TDE FRA 14:56:00

58 46 MOHORIC Matej TBM SLO 14:57:00

59 142 ARNDT Nikias SUN GER 14:58:00

60 165 KEUKELEIRE Jens LTS BEL 14:59:00

61 117 SCHÄR Michael CCC SUI 15:00:00

62 45 GARCIA CORTINA Ivan TBM ESP 15:01:00

63 66 OLIVEIRA Nelson MOV POR 15:02:00

64 213 DELAPLACE Anthony PCB FRA Amael PCB FRA 15:04:00

66 216 LEDANOIS Kevin PCB FRA 15:05:00

67 58 ROUX Anthony GFC FRA 15:06:00

68 187 WÜRTZ Mads TKA DEN 15:07:00

69 64 ERVITI Imanol MOV ESP 15:08:00

70 214 GESBERT Elie PCB FRA 15:09:00

71 23 DEVENYNS Dries DQT BEL 15:10:00

72 74 HOULE Hugo AST CAN 15:11:00

73 205 KING Benjamin TDD USA 15:12:00

74 87 TEUNISSEN Mike TJV NED 15:13:00

75 42 CARUSO Damiano TBM ITA 15:14:00

76 158 SIMON Julien COF FRA 15:15:00

77 137 SKUJINS Toms TFS LAT 15:16:00

78 168 WELLENS Tim LTS BEL 15:17:00

79 116 ROSSKOPF Joseph CCC USA 15:18:00

80 197 PASQUALON Andrea WGG ITA 15:19:00

81 115 PAUWELS Serge CCC BEL 15:20:00

82 73 FRAILE MATARRANZ Omar AST ESP 15:21:00

83 108 YATES Simon MTS GBR 15:22:00

84 156 PERICHON Pierre Luc COF FRA 15:23:00

85 35 GALLOPIN Tony ALM FRA 15:24:00

86 114 GESCHKE Simon CCC GER 15:25:00

87 8 VAN BAARLE Dylan INS NED 15:26:00

88 186 POLITT Nils TKA GER 15:27:00

89 145 KÄMNA Lennard SUN GER 15:28:00

90 48 TRATNIK Jan TBM SLO 15:29:00

91 88 VAN AERT Wout TJV BEL 15:30:00

92 212 BOUET Maxime PCB FRA 15:31:00

93 175 SICARD Romain TDE FRA 15:32:00

94 164 DE GENDT Thomas LTS BEL 15:33:00

95 147 KRAGH ANDERSEN Søren SUN DEN 15:34:00

96 5 MOSCON Gianni INS ITA 15:35:00

97 43 COLBRELLI Sonny TBM ITA 15:36:00

98 6 POELS Wout INS NED 15:37:00

99 78 SANCHEZ Luis León AST ESP

100 208 VALGREN Michael TDD DEN 15:39:00

101 3 CASTROVIEJO Jonathan INS ESP 15:40:00

102 92 BETTIOL Alberto EF1 ITA 15:41:00

103 201 BOASSON HAGEN Edvald TDD NOR 15:42:00

104 181 ZAKARIN Ilnur TKA RUS 15:43:00 105

105 IMPEY Daryl MTS RSA 15:44:00

106 94 KANGERT Tanel EF1 EST 15:45:00

107 75 IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka AST ESP 15:46:00

108 37 NAESEN Oliver ALM BEL 15:47:00

109 11 SAGAN Peter BOH SVK 15:48:00

110 72 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello AST ESP 15:49:00

111 162 BENOOT Tiesj LTS BEL 15:50:00

112 63 AMADOR Andrey MOV CRC 15:51:00

113 93 CLARKE Simon EF1 AUS 15:52:00

114 4 KWIATKOWSKI Michal INS POL 15:53:00

115 135 FELLINE Fabio TFS ITA 15:54:00

116 98 WOODS Michael EF1 CAN 15:55:00

117 146 KELDERMAN Wilco SUN NED 15:56:00

118 124 COSTA Rui UAD POR 15:57:00

119 47 TEUNS Dylan TBM BEL 15:58:00

120 83 DE PLUS Laurens TJV BEL 15:59:00

121 132 BERNARD Julien TFS FRA 16:00:00

122 18 SCHACHMANN Maximilian BOH GER 16:01:00

123 41 NIBALI Vincenzo TBM ITA 16:02:00

124 38 VUILLERMOZ Alexis ALM FRA 16:03:00

125 15 MÜHLBERGER Gregor BOH AUT 16:04:00

126 67 SOLER Marc MOV ESP 16:05:00

127 141 MATTHEWS Michael SUN AUS 16:06:00

128 176 TAARAMÄE Rein TDE EST 16:07:00

129 32 CHEREL Mikael ALM FRA 16:08:00

130 154 HERRADA Jesus COF ESP 16:09:00

131 34 FRANK Mathias ALM SUI 16:10:00

132 125 HENAO MONTOYA Sergio Luis UAD COL 16:11:00

133 138 STUYVEN Jasper TFS BEL 16:13:00

134 103 HAIG Jack MTS AUS 16:15:00

135 107 TRENTIN Matteo MTS ITA 16:17:00

136 57 REICHENBACH Sébastien GFC SUI 16:19:00

137 133 CICCONE Giulio TFS ITA 16:21:00

138 56 MOLARD Rudy GFC FRA 16:23:00

139 82 BENNETT George TJV NZL 16:25:00

140 148 ROCHE Nicolas SUN IRL 16:27:00

141 111 VAN AVERMAET Greg CCC BEL 16:29:00

142 191 MARTIN Guillaume WGG FRA 16:31:00

143 122 ARU Fabio UAD ITA 16:33:00

144 76 LUTSENKO Alexey AST KAZ 16:35:00

145 53 GAUDU David GFC FRA 16:37:00

146 136 MOLLEMA Bauke TFS NED 16:39:00

147 65 LANDA MEANA Mikel MOV ESP 16:41:00

148 131 PORTE Richie TFS AUS 16:43:00

149 195 MEURISSE Xandro WGG BEL 16:45:00

150 206 KREUZIGER Roman TDD CZE 16:47:00

151 211 BARGUIL Warren PCB FRA 16:49:00

152 71 FUGLSANG Jakob AST DEN 16:51:00

153 31 BARDET Romain ALM FRA 16:53:00

154 62 VALVERDE Alejandro MOV ESP 16:55:00

155 91 URAN Rigoberto EF1 COL 16:57:00

156 14 KONRAD Patrick BOH AUT 16:59:00

157 51 PINOT Thibaut GFC FRA 17:01:00

158 121 MARTIN Daniel UAD IRL 17:03:00

159 61 QUINTANA Nairo MOV COL 17:05:00

160 101 YATES Adam MTS GBR 17:07:00

161 25 MAS  Enric DQT ESP 17:09:00

162 12 BUCHMANN Emanuel BOH GER 17:11:00

163 81 KRUIJSWIJK Steven TJV NED 17:13:00

164 2 BERNAL Egan INS COL 17:15:00

165 1 THOMAS Geraint INS GBR 17:17:00

166 21 ALAPHILIPPE Julian DQT FRA 17:19:00 

Foto: © Sportfoto Dylan van Baarle



Eerder...

Tour de France Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl