Make a Wish en Libéma lanceren Dutch 750
Donderdag 20 februari 2020
Nieuws - Make-A-Wish Nederland, Support Casper en Libéma profcycling lanceren ‘The Dutch 750’: een nieuw wielerevent door het Gelderse landschap. Op 26, 27 en 28 juni fietsen wielrenteams door Gelderland om fondsen te werven voor Make-A-Wish Nederland en Support Casper.Daarnaast is het ook mogelijk om een deel van het eigen sponsorbedrag te doneren aan een goed doel naar keuze. Voor een minimale donatie van 500 euro kunnen deelnemers een, twee of drie dagen mee fietsen.
750 kilometer, samen voor een ander
‘Samen voor een ander’ is het motto waar het bij The Dutch 750 om draait. Met honderden sportievelingen worden er drie dagen lang elke dag twee etappes van 125 kilometer gefietst door de Gelderse streken. Studio Sport presentator Sjoerd van Ramshorst, ambassadeur van Make-A-Wish Nederland, heeft zich als eerste sportieveling verbonden aan The Dutch 750. “Als groot sportliefhebber juich ik dit nieuwe charity wielerevent natuurlijk toe. Hopelijk springen mensen in juni massaal op de fiets om met elkaar een fantastisch bedrag bijeen te brengen voor deze mooie goede doelen.” The Dutch 750 kan ook rekenen op de steun van voormalig profwielrenners Steven Rooks en Rob Harmeling.
Na inspanning komt ontspanning…
Tijdens het sportieve weekend is er de mogelijkheid om in een van de vele fijne vakantieparken van hoofdsponsor Droomparken op De Veluwe te overnachten. De toertocht start en finished iedere dag bij Droompark De Zanding in Otterlo. De eerste dag gaat de toer dwars over de Veluwe naar Veenendaal. De tweede dag gaat de route door Nationaal Park de Hoge Veluwe richting de schilderachtige plaatsjes Hoenderloo, Loenen en Eerbeek. De laatste dag gaat de toertocht via het Veluwemeer naar Apeldoorn, door Nunspeet en Deventer. De uitgebreide routes zijn te vinden op de website. The Dutch 750 wordt op zaterdag 28 juni afgesloten met een slotfeest onder leiding van radio dj Lars Boele.
De organisatie van de The Dutch 750 wordt verzorgd door Libéma Profcycling. Zij weten als organisator van grote wielerevenementen als geen ander waar een afwisselende route, met de nodige aantal stops en ravitaillering aan moet voldoen.
De inschrijving is gestart
Deelnemers kunnen zich via www.thedutch750.nl individueel of als team (max. 10 personen) inschrijven voor de eerste editie van The Dutch 750. Er is de keuze om één, twee of drie dagen mee te fietsen.
Eerder...
- Nederlandse talenten in opleidingsploeg Red Bull Bora
- Nederlandse wedstrijden internationale kalender 2026 bekend
- Deelnemers en rugnummers Beloften-en Junior-vrouwen EK Weg 2025
- Michel Cornelisse ploegleider bij vrouwen UAE
- Mouris is weer de snelste tijdrijder van Europa
- Uitslagen EK Wielrennen 2025 Drome Ardeche
- Starttijden EK Tijdrijden Drome Ardeche 2025
- Programma EK Wielrennen Drome-Ardeche
- Uitslagen WK Wielrennen Rwanda 2025:
- Deelnemers en rugnummers WK Junioren en Beloften Rwanda 2025
- Starttijden Mixed Team Relay WK Weg 2025
- Mouris bezorgt Nederland nog een wereldtitel
- Startlijsten WK Tijdrijden Junioren en Junior-vrouwen 2025
- Starttijden WK Tijdrijden Beloften Mannen en Vrouwen 2025
- Starttijden WK Tijdrijden Kigali 2025 Mannen en Vrouwen
- Huising vervangt Bouwman in WK-selectie
- Programma WK Wielrennen Kigali (Rwanda)
- Monkelbaan wint Giant Schwalbe Toekomstcup junioren
- Beuker en Dijkman juichen in Hasselt
- Live Verslag Slag om Norg 2025
- Slag om Norg op zoek naar opvolger Jakobsen en Vermeersch
- Nederlandse ploegen Tour de l Avenir bekend
- KNWU-selectie Beloften voor EK Wielrennen
- Deelnemers en rugnummers Ronde van Spanje 2025
- Schoonvelde wint Aubel-Stavelot