Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

DRC De Mol heeft weer elite/beloftenploeg

Zondag 05 december 2021

Clubcompetitie - DRC De Mol heeft in 2022 weer een elite/beloftenploeg en heeft zich ingeschreven voor de KNWU Clubcompetitie.

Dat meldt de ploeg in een bericht op de site KNWUcompetities.

''Als wielervereniging zien wij onze taak nog steeds hetzelfde als veertig jaar geleden. Toen we de toch wel moeilijke keuze moesten maken voor een duur parcours en clubhuis. Achteraf zijn we onze vorige bestuurders dankbaar voor hun toenmalige visie en gedrevenheid om dit te realiseren, nog steeds vormen het parcours en clubhuis de belangrijkste basis voor onze club. Volgend jaar zetten we daarin een volgende stap als er naast ons parcours in natuurgebied “de Hollandse Biesbosch” een 5-7 kilometer lange professionele MTB baan wordt aangelegd. Wij willen een wielervereniging zijn voor alle leden en dat betekent ook dat je alle leden wat moet kunnen bieden en je jeugd het perspectief moet geven om binnen de club je zelf te kunnen ontwikkelen.  Met onze huidige toppers zoals Lucas Janssen (BEAT) en wereldkampioen Lucinda Brand (Baloise-TREK) als sprekende voorbeelden van dit beleid. Beiden als sinds de jongste jeugd lid en nog steeds actief waar we zeer trots op zijn, net zoals op al onze leden en ex-leden overigens! Het bewijs is dus ook geleverd dat het kan, want binnen drie maanden hebben we weer een eigen team staan van twaalf Elite/beloften en drie amateurs die zeer gemotiveerd zijn.''

 

Dit artikel is mogelijk gemaakt door:

Fietsen en KoffieEerder...

Clubcompetitie Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl