Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

Starttijden proloog Tour 2022 Kopenhagen

Vrijdag 01 juli 2022

Tour de France - De Tourorganisatie heeft de startlijst van de openingstijdrit bekend gemaakt. Dit zijn de starttijden van de 13 kilometer lange rit tegen de klok in Kopenhagen:

BESTEL KAMPIOENES OP DE FIETS OVER DE BESTE WIELERGENERATIE IN HET NEDERLANDSE VROUWENWIELRENNEN OOIT

1 16:00:00 214    JÉRÉMY LECROQ B&B HOTELS - KTM

2 16:01:00 202    JACK BAUER TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO

3 16:02:00 192    GUILLAUME BOIVIN ISRAEL-PREMIER TECH

4 16:03:00 182    EDVALD BOASSON HAGEN TOTALENERGIES

5 16:04:00 175    BAUKE MOLLEMA TREK - SEGAFREDO

6 16:05:00 168    TIM WELLENS LOTTO SOUDAL

7 16:06:00 158    CONNOR SWIFT TEAM ARKEA - SAMSIC

8 16:07:00 144    STEFAN BISSEGGER EF EDUCATION - EASYPOST

9 16:08:00 138    ANDREY ZEITS ASTANA - QAZAQSTAN TEAM

10 16:09:00 122    SVEN ERIK BYSTRØM INTERMARCHE - WANTY - GOBERT MATERIAUX

11 16:10:00 115    CHRISTOPHER HAMILTON TEAM DSM

12 16:11:00 101    MATHIEU VAN DER POEL ALPECIN - DECEUNINCK

13 16:12:00 91    DAVID GAUDU GROUPAMA - FDJ

14 16:13:00 87    JAN TRATNIK BAHRAIN VICTORIOUS

15 16:14:00 77    BENJAMIN THOMAS COFIDIS

16 16:15:00 61    ENRIC MAS MOVISTAR TEAM

17 16:16:00 57    MICHAEL MØRKØV QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM

18 16:17:00 42    FELIX GROSSSCHARTNER BORA - HANSGROHE

19 16:18:00 36    BOB JUNGELS AG2R CITROEN TEAM

20 16:19:00 22    DANIEL MARTINEZ INEOS GRENADIERS

21 16:20:00 11    PRIMOŽ ROGLIČ JUMBO - VISMA

22 16:21:00 3    MIKKEL BJERG UAE TEAM EMIRATES

23 16:22:00 213    ALEXIS GOUGEARD B&B HOTELS - KTM

24 16:23:00 203    LUKE DURBRIDGE TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO

25 16:24:00 195    GUY NIV ISRAEL-PREMIER TECH

26 16:25:00 183    MACIEJ BODNAR TOTALENERGIES

27 16:26:00 171    MADS PEDERSEN TREK - SEGAFREDO

28 16:27:00 161    CALEB EWAN LOTTO SOUDAL

29 16:28:00 151    NAIRO QUINTANA TEAM ARKEA - SAMSIC

30 16:29:00 147    NEILSON POWLESS EF EDUCATION - EASYPOST

31 16:30:00 135    DMITRIY GRUZDEV ASTANA - QAZAQSTAN TEAM

32 16:31:00 124    LOUIS MEINTJES INTERMARCHE - WANTY - GOBERT MATERIAUX

33 16:32:00 111    ROMAIN BARDET TEAM DSM

34 16:33:00 105    JASPER PHILIPSEN ALPECIN - DECEUNINCK

35 16:34:00 94    STEFAN KÜNG GROUPAMA - FDJ

36 16:35:00 81    JACK HAIG BAHRAIN VICTORIOUS

37 16:36:00 71    GUILLAUME MARTIN COFIDIS

38 16:37:00 64    MATTEO JORGENSON MOVISTAR TEAM

39 16:38:00 51    FABIO JAKOBSEN QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM

40 16:39:00 41    ALEKSANDR VLASOV BORA - HANSGROHE

41 16:40:00 31    BEN O'CONNOR AG2R CITROEN TEAM

42 16:41:00 21    GERAINT THOMAS INEOS GRENADIERS

43 16:42:00 18    JONAS VINGEGAARD JUMBO - VISMA

44 16:43:00 4    VEGARD STAKE LAENGEN UAE TEAM EMIRATES

45 16:44:00 217    PIERRE ROLLAND B&B HOTELS - KTM

46 16:45:00 201    MICHAEL MATTHEWS TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO

47 16:46:00 197    KRISTS NEILANDS ISRAEL-PREMIER TECH

48 16:47:00 185    PIERRE LATOUR TOTALENERGIES

49 16:48:00 178    JASPER STUYVEN TREK - SEGAFREDO

50 16:49:00 162    FREDERIK FRISON LOTTO SOUDAL

51 16:50:00 152    WARREN BARGUIL TEAM ARKEA - SAMSIC

52 16:51:00 142    RUBEN ANTONIO ALMEIDA GUERREIRO EF EDUCATION - EASYPOST

53 16:52:00 132    ALEKSANDR RIABUSHENKO ASTANA - QAZAQSTAN TEAM

54 16:53:00 121    ALEXANDER KRISTOFF INTERMARCHE - WANTY - GOBERT MATERIAUX

55 16:54:00 116    ANDREAS LEKNESSUND TEAM DSM

56 16:55:00 108    GUILLAUME VAN KEIRSBULCK ALPECIN - DECEUNINCK

57 16:56:00 97    THIBAUT PINOT GROUPAMA - FDJ

58 16:57:00 82    DAMIANO CARUSO BAHRAIN VICTORIOUS

59 16:58:00 78    MAX WALSCHEID COFIDIS

60 16:59:00 66    NELSON OLIVEIRA MOVISTAR TEAM

61 17:00:00 54    MATTIA CATTANEO QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM

62 17:01:00 47    MAXIMILIAN SCHACHMANN BORA - HANSGROHE

63 17:02:00 38    AURÉLIEN PARET PEINTRE AG2R CITROEN TEAM

64 17:03:00 24    FILIPPO GANNA INEOS GRENADIERS

65 17:04:00 16    WOUT VAN AERT JUMBO - VISMA

66 17:05:00 1    TADEJ POGACAR UAE TEAM EMIRATES

67 17:06:00 215    CYRIL LEMOINE B&B HOTELS - KTM

68 17:07:00 208    NICHOLAS SCHULTZ TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO

69 17:08:00 193    SIMON CLARKE ISRAEL-PREMIER TECH

70 17:09:00 181    PETER SAGAN TOTALENERGIES

71 17:10:00 174    ALEX KIRSCH TREK - SEGAFREDO

72 17:11:00 163    PHILIPPE GILBERT LOTTO SOUDAL

73 17:12:00 156    MATIS LOUVEL TEAM ARKEA - SAMSIC

74 17:13:00 146    MAGNUS CORT NIELSEN EF EDUCATION - EASYPOST

75 17:14:00 137    SIMONE VELASCO ASTANA - QAZAQSTAN TEAM

76 17:15:00 126    ADRIEN PETIT INTERMARCHE - WANTY - GOBERT MATERIAUX

77 17:16:00 117    MARTIJN TUSVELD TEAM DSM

78 17:17:00 104    ALEXANDER KRIEGER ALPECIN - DECEUNINCK

79 17:18:00 93    KÉVIN GENIETS GROUPAMA - FDJ

80 17:19:00 88    FRED WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS

81 17:20:00 74    ION IZAGUIRRE INSAUSTI COFIDIS

82 17:21:00 65    GREGOR MÜHLBERGER MOVISTAR TEAM

83 17:22:00 52    KASPER ASGREEN QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM

84 17:23:00 44    LENNARD KÄMNA BORA - HANSGROHE

85 17:24:00 32    GEOFFREY BOUCHARD AG2R CITROEN TEAM

86 17:25:00 28    ADAM YATES INEOS GRENADIERS

87 17:26:00 15    CHRISTOPHE LAPORTE JUMBO - VISMA

88 17:27:00 6    BRANDON MCNULTY UAE TEAM EMIRATES

89 17:28:00 216    LUCA MOZZATO B&B HOTELS - KTM

90 17:29:00 204    DYLAN GROENEWEGEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO

91 17:30:00 198    MICHAEL WOODS ISRAEL-PREMIER TECH

92 17:31:00 184    MATHIEU BURGAUDEAU TOTALENERGIES

93 17:32:00 176    QUINN SIMMONS TREK - SEGAFREDO

94 17:33:00 167    FLORIAN VERMEERSCH LOTTO SOUDAL

95 17:34:00 153    MAXIME BOUET TEAM ARKEA - SAMSIC

96 17:35:00 141    RIGOBERTO URAN EF EDUCATION - EASYPOST

97 17:36:00 133    JOSEPH LLOYD DOMBROWSKI ASTANA - QAZAQSTAN TEAM

98 17:37:00 125    ANDREA PASQUALON INTERMARCHE - WANTY - GOBERT MATERIAUX

99 17:38:00 118    KEVIN VERMAERKE TEAM DSM

100 17:39:00 106    EDWARD PLANCKAERT ALPECIN - DECEUNINCK

101 17:40:00 92    ANTOINE DUCHESNE GROUPAMA - FDJ

102 17:41:00 84    MATEJ MOHORIC BAHRAIN VICTORIOUS

103 17:42:00 76    ANTHONY PEREZ COFIDIS

104 17:43:00 68    CARLOS VERONA MOVISTAR TEAM

105 17:44:00 56    YVES LAMPAERT QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM

106 17:45:00 45    PATRICK KONRAD BORA - HANSGROHE

107 17:46:00 34    BENOIT COSNEFROY AG2R CITROEN TEAM

108 17:47:00 27    DYLAN VAN BAARLE INEOS GRENADIERS

109 17:48:00 13    STEVEN KRUIJSWIJK JUMBO - VISMA

110 17:49:00 5    RAFAL MAJKA UAE TEAM EMIRATES

111 17:50:00 212    CYRIL BARTHE B&B HOTELS - KTM

112 17:51:00 207    LUKA MEZGEC TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO

113 17:52:00 196    HUGO HOULE ISRAEL-PREMIER TECH

114 17:53:00 188    ALEXIS VUILLERMOZ TOTALENERGIES

115 17:54:00 173    TONY GALLOPIN TREK - SEGAFREDO

116 17:55:00 164    REINARDT JANSE VAN RENSBURG LOTTO SOUDAL

117 17:56:00 154    AMAURY CAPIOT TEAM ARKEA - SAMSIC

118 17:57:00 148    JONAS RUTSCH EF EDUCATION - EASYPOST

119 17:58:00 136    GIANNI MOSCON ASTANA - QAZAQSTAN TEAM

120 17:59:00 127    TACO VAN DER HOORN INTERMARCHE - WANTY - GOBERT MATERIAUX

121 18:00:00 112    ALBERTO DAINESE TEAM DSM

122 18:01:00 102    SILVAN DILLIER ALPECIN - DECEUNINCK

123 18:02:00 96    VALENTIN MADOUAS GROUPAMA - FDJ

124 18:03:00 85    LUIS LEON SANCHEZ BAHRAIN VICTORIOUS

125 18:04:00 73    SIMON GESCHKE COFIDIS

126 18:05:00 67    ALBERT TORRES BARCELO MOVISTAR TEAM

127 18:06:00 53    ANDREA BAGIOLI QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM

128 18:07:00 43    MARCO HALLER BORA - HANSGROHE

129 18:08:00 33    MIKAEL CHEREL AG2R CITROEN TEAM

130 18:09:00 26    LUKE ROWE INEOS GRENADIERS

131 18:10:00 14    SEPP KUSS JUMBO - VISMA

132 18:11:00 2    GEORGE BENNETT UAE TEAM EMIRATES

133 18:12:00 218    SEBASTIAN SCHÖNBERGER B&B HOTELS - KTM

134 18:13:00 206    CHRISTOPHER JUUL JENSEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO

135 18:14:00 191    CHRIS FROOME ISRAEL-PREMIER TECH

136 18:15:00 186    DANIEL OSS TOTALENERGIES

137 18:16:00 172    GIULIO CICCONE TREK - SEGAFREDO

138 18:17:00 166    BRENT VAN MOER LOTTO SOUDAL

139 18:18:00 155    HUGO HOFSTETTER TEAM ARKEA - SAMSIC

140 18:19:00 145    OWAIN DOULL EF EDUCATION - EASYPOST

141 18:20:00 134    FABIO FELLINE ASTANA - QAZAQSTAN TEAM

142 18:21:00 123    KOBE GOOSSENS INTERMARCHE - WANTY - GOBERT MATERIAUX

143 18:22:00 113    JOHN DEGENKOLB TEAM DSM

144 18:23:00 103    MICHAEL GOGL ALPECIN - DECEUNINCK

145 18:24:00 95    OLIVIER LE GAC GROUPAMA - FDJ

146 18:25:00 86    DYLAN TEUNS BAHRAIN VICTORIOUS

147 18:26:00 75    VICTOR LAFAY COFIDIS

148 18:27:00 63    GORKA IZAGIRRE INSAUSTI MOVISTAR TEAM

149 18:28:00 58    FLORIAN SENECHAL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM

150 18:29:00 48    DANNY VAN POPPEL BORA - HANSGROHE

151 18:30:00 35    STAN DEWULF AG2R CITROEN TEAM

152 18:31:00 23    JONATHAN CASTROVIEJO INEOS GRENADIERS

153 18:32:00 12    TIESJ BENOOT JUMBO - VISMA

154 18:33:00 8    MARC HIRSCHI UAE TEAM EMIRATES

155 18:34:00 211    FRANCK BONNAMOUR B&B HOTELS - KTM

156 18:35:00 205    AMUND GRØNDAHL JANSEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO

157 18:36:00 194    JAKOB FUGLSANG ISRAEL-PREMIER TECH

158 18:37:00 187    ANTHONY TURGIS TOTALENERGIES

159 18:38:00 177    TOMS SKUJINS TREK - SEGAFREDO

160 18:39:00 165    ANDREAS KRON LOTTO SOUDAL

161 18:40:00 157    LUKASZ OWSIAN TEAM ARKEA - SAMSIC

162 18:41:00 143    ALBERTO BETTIOL EF EDUCATION - EASYPOST

163 18:42:00 131    ALEXEY LUTSENKO ASTANA - QAZAQSTAN TEAM

164 18:43:00 128    GEORG ZIMMERMANN INTERMARCHE - WANTY - GOBERT MATERIAUX

165 18:44:00 114    NILS EEKHOFF TEAM DSM

166 18:45:00 107    KRISTIAN SBARAGLI ALPECIN - DECEUNINCK

167 18:46:00 98    MICHAEL STORER GROUPAMA - FDJ

168 18:47:00 83    KAMIL GRADEK BAHRAIN VICTORIOUS

169 18:48:00 72    PIERRE LUC PERICHON COFIDIS

170 18:49:00 62    IMANOL ERVITI MOVISTAR TEAM

171 18:50:00 55    MIKKEL HONORÉ QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM

172 18:51:00 46    NILS POLITT BORA - HANSGROHE

173 18:52:00 37    OLIVER NAESEN AG2R CITROEN TEAM

174 18:53:00 25    THOMAS PIDCOCK INEOS GRENADIERS

175 18:54:00 17    NATHAN VAN HOOYDONCK JUMBO - VISMA

176 18:55:00 7    MARC SOLER UAE TEAM EMIRATES 

Foto: © Sportfoto

 

 


Eerder...

Tour de France Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl