Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

Vorderingen NK Baan dag 2

Woensdag 28 december 2022

Track - Het is de tweede dag van het Nederlands Kampioenschap wielrennen op de baan in Apeldoorn.

KOOP NOG SNEL DE WIELERSCHEURKALENDER!

Hier kun je de vorderingen volgen van dag 2:

Lavreysen wint ook NK Keirin

Raaijmakers wint NK achtervolging

Heijnen wint NK puntenkoers

Van der Peet wint ook NK sprint

Sprint vrouwen:

1. Steffie van der Peet

2. Kimberly Kalee

3. Ruby Huisman

 

Scratch vrouwen:

1. Lorena Wiebes

2. Marjolein van 't Geloof

3. Nina Kessler

Keirin mannen:

1. Harrie Lavreysen

2. Tijmen van Loon

3. Daan Kool

Puntenkoers Mannen:

1. Philip Heijnen 

2. Justus Willemsen

3. Yanne Dorenbos

 

Keirin junioren:

1. Maxime Duba

2. Duncan van Norel

3. Stijn Hezeman

 

Individuele achtervolging junior-vrouwen:

1. Nina Maathuis

2. Maaike Pronk

3. Jade Wuurman

 

Scratch junior-vrouwen:

1. Nina Oolders

2. Jasmijn van Hellemondt

3.  Nina Maathuis

 

Kwalificatie individuele achtervolging:

1. Marit Raaijmakers 3.39

2. Lisa van Belle + 0.07

3. Tessa Dijksman + 0.08

4. Lente Boskamp + 0.14

5. Yuli van der Molen + 0.16 

DNS Daniek Hengeveld

 

Finale individuele achtervolging:

1. Marit Raaijmakers

2. Lisa van Belle

3. Tessa Dijksman

 

Kwalificatie Sprint Vrouwen:

1. Steffie van der Peet 11.301

2. Ruby Huisman 111.759

3. Kimberly Kalee 11.909

4. Carolien Van Herrikhuyzen 12.080

5. Lonneke Geraerts 12.496

6. Caroline Groot 12.534

7. Nienke Dullemond 13.061

8. Jasmijn van Hellemondt 14.230

9. Wencke Tullemans 14.400

 

Eerste drie door naar kwartfinale, winnaars van herkansing ook:

Van Herrickhuyzen wint van Tullemans

Geraerts wint van Van Hellemondt

Groot wint van Dullemond

Via tweede herkansing gaan Hellondt en Dullemond door, Tullemans niet.

 

Kwartfinales Sprinttoernooi:

Van der Peet wint van Dullemond

Huisman wint van Van Hellemond

Kalee wint van Groot

Geeraerts wint van Van Herrikhuizen

 

Halve finale Sprinttoernooi:

Van der Peet wint van Geeraerts

Kalee wint  van Husiman

 

Finale sprinttoernooi:

Voor Goud: Van der Peet wint van Kalee in eerste manche

Voor Brons: Huisman wint van Geaerarts in eerste manche

 

Keirin kwalificatie Elite

Harrie Lavreysen, Tijmen van Loon en Stijn Geluk door naar finale

Lars Romijn, Daan Kool en Thijs van Leeuwen door naar finale

 

NK Koppelkoers Junioren:

1. Schaper-Venema

2. De Hart-Kool

3. Meijers-Van Schaijk

 

NK Puntenkoers nieuwelingen, eindpodium:

1. Quint Segboer

2. Tyler Eyk

3. Sander Tullemans

 

NK Puntenkoers nieuweling-meisjes, eindpodium:

1. Maureen Abma

2. Britt Jeucken

3. Akira Koolbergen

Foto: © Sportfoto

 


Eerder...

Track Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl