Kijk ook eens op

Volg ons



Startlijst NK Tijdrijden Bergen op Zoom Mannen

Maandag 25 juni 2018

Nederlandse kampioenschappen - De definitieve startlijst van het NK Tijdrijden is vastgesteld. De mannen rijden vroeger op de dag in vergelijking met vorige jaren. Gezocht wordt naar een opvolger van Tom Dumoulin.

Er is een titel voor de elite-zonder-contract en een titel voor de elite-met-contract.

14:00:00 50 Arne Peters Beekbergen AR en TV de Adelaar

14:01:00 49 Michiel Jumelet Bruinisse ZRTC Theo Middelkamp 14:02:00 48 Melvin Bos Sint Pancras West Frisia

14:03:00 47 Coen Onderwater Lisse RTV de Bollenstreek

14:04:00 46 Jeffrey Doornbusch Breda TWC Tempo

14:05:00 45 Luuk Jansen Arnhem Dutch Food Valley CT

14:06:00 44 Lars Quaedvlieg Maastricht TWC. Maaslandster

14:07:00 43 Gerwin Coljé Snelrewaard West Frisia

14:08:00 42 Roy Roesthuis Borne RTV Oldenzaalse WCL

14:09:00 41 Etienne Lenting Nieuwveen WV Avanti

14:10:00 40 Ardjan van der Linden Eindhoven TWC Het Snelle Wiel 14:11:00 39 Tim van Wijk Gilze DRC de Mol

14:12:00 38 Marien Bogerd Kootwijk WV De IJsselstreek

14:13:00 37 Bert Smilda Groningen WV de Kannibaal

14:14:00 36 Jeroen Visser Alkmaar BRC Kennemerland

14:15:00 35 Robin Lowik Vriezenveen WV De IJsselstreek

14:16:00 34 Wieger van der Wier Marum WV de Kannibaal

14:17:00 33 Sjors Handgraaf Leiden RTV de Bollenstreek

14:18:00 32 Daaf Koemans Terheyden WV Breda

14:19:00 31 Pieter ten Kortenaar Wageningen WV de Valleirenners 14:20:00 30 Arian Stolwijk Rotterdam WTOS Delft

14:21:00 29 John Schouten Harderwijk WV De IJsselstreek 14:22:00 28 Ronan van Zandbeek Schijndel Willebrord Wil Vooruit 14:23:00 27 Remco Grasman Emmeloord UWTC de Volharding 14:24:00 26 Dylan de Kok Steenbergen Nb ZRTC Theo Middelkamp

15:20:00 20 Nahom Desale Amstelveen Beat Cycling Club

15:21:00 19 Folkert Oostra Duivendrecht Alecto Cycling Team 15:22:00 18 Tim Kerkhof Nistelrode Destil-Parkhotel Valkenburg 15:23:00 17 Daniel Abraham Gebru Amstelveen Beat Cycling Club 15:24:00 16 Jasper Schouten Dronten Alecto Cycling Team 15:25:00 15 Maikel Zijlaard Rotterdam Hagens Berman Axeon 15:26:00 14 Steven Lammertink Borne Vital Concept Team 15:27:00 13 Floris Gerts Leiden Roompot-Nederlandse Loterij 15:28:00 12 Rick van Breda Den Helder Monkey Town Continental Team 15:29:00 11 Peter Koning Venhuizen Aqua Blue Sport 15:31:00 10 Piotr Havik Ammerstol Beat Cycling Club

15:33:00 9 Brian van Goethem Philippine Roompot-Nederlandse Loterij 15:35:00 8 Dion Beukeboom Amsterdam Vlasman Cycling Team 15:37:00 7 Pascal Eenkhoorn Genemuiden Lotto NL - Jumbo 15:39:00 6 Oscar Riesebeek Tiel Roompot-Nederlandse Loterij 15:41:00 5 Martijn Tusveld Utrecht Team Sunweb

15:43:00 4 Niki Terpstra Bergen Quick-Step Floors

15:45:00 3 Dylan van Baarle Veenendaal Team Sky

15:47:00 2 Wilco Kelderman Veenendaal Team Sunweb

15:49:00 1 Jos van Emden Veldwezelt Lotto NL - Jumbo

Foto: © Sportfoto

 

 


Sportscom.nl



Eerder...

Nederlandse kampioenschappen Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl