Kijk ook eens op

Volg ons



Startlijst NK Tijdrijden Bergen op Zoom Vrouwen

Maandag 25 juni 2018

Nederlandse kampioenschappen - Bij de vrouwen strijden wereldkampioene Annemiek van Vleuten, WK-tweede Anna van der Breggen én Europees kampioene Ellen van Dijk om de nationale titel.

Ook hier is er een titel voor de deelnemers die vallen in de categorie zonder contract.

12:00:00 50 Dèvon Kuijstermans Oudenbosch WV de Jonge Renner 

12:01:00 49 Celesta op den Brouw Sint Maartensdijk WV Zeeuws-Vlaanderen 

12:02:00 48 Susanne Meistrok Elshout Restore Cycling 

12:03:00 47 Tessa van der Velden Den Haag WV de Jonge Renner 

12:04:00 46 Bente van Teeseling Abcoude GRC Jan van Arckel 

12:05:00 45 Kirstie van Haaften De Meern Restore Cycling 

12:06:00 44 Marleen Stoel Kampen WV Noord-Westhoek 

12:07:00 43 Nienke Wasmus Den Hoorn Swaboladies.NL 

12:08:00 42 Phaedra Krol Heerde Restore Cycling 

12:09:00 41 Charlotte Kool Kortenhoef GRC Jan van Arckel 

12:10:00 40 Iris Ton Waskemeer NWV Groningen 

12:11:00 39 Bettina Zijlstra Groningen WV de Kannibaal 

12:12:00 38 Nicole Steigenga Exmorra Swaboladies.NL 

12:13:00 37 Fleur Nagengast Beilen Telenet-Fidea Lions 

12:14:00 36 Angelique Wammes-Bouman Amersfoort W.V. Eemland 

12:15:00 35 Sabine Hey Oosterhout KCT Kleur op Maat 

12:16:00 34 Claudia Jongerius Hoogerheide Keukens Redant CT 

12:17:00 33 Claudia Koster Wormerveer Team Virtu Cycling 

12:18:00 32 Larissa Drysdale Heerenveen WV de Kannibaal 

12:19:00 31 Alicja Verhagen Woerden RWC Ahoy 

12:20:00 30 Femke Markus Zwarte Kat NWV Groningen 

12:21:00 29 Demi Vollering Berkel En Rodenrijs Swaboladies.NL 

12:22:00 28 Bianca Lust Oostzaan ARC Ulysses 

12:23:00 27 Loes Adegeest Enschede NWV Groningen 

12:24:00 26 Minke Slingerland Oosterhout WC de Pedaalridders 

12:25:00 25 Belle de Gast Utrecht Parkhotel Valkenburg 

12:26:00 24 Maaike Boogaard Zwaag BTC City Ljubljana 

12:27:00 23 Esther van Veen Uitgeest Parkhotel Valkenburg 

12:28:00 22 Bryony Van Velzen Sittard Doltcini - Van Eyck Sport 

12:29:00 21 Sabrina Stultiens Meijel Waowdeals 

12:30:00 20 Moniek Tenniglo Borne FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope 

12:31:00 19 Marieke Van Witzenburg Brielle Health Mate - Cyclelive Team 

12:32:00 18 Marit Raaijmakers Hippolytushoef Parkhotel Valkenburg 

12:33:00 17 Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden Waowdeals 

12:34:00 16 Marjolein van ''t Geloof Dirksland Lotto Soudal Ladies 

12:35:00 15 Karlijn Swinkels Handel Ale Cipollini 

12:36:00 14 Amy Pieters Zwanenburg Boels Dolmans Cyclingteam 

12:37:00 13 Riejanne Markus Zwarte Kat Waowdeals 

12:38:00 12 Aafke Soet Heerenveen WNT-Rotor Pro Cycling 

12:39:00 11 Floortje Mackaij Woerden Team Sunweb 

12:40:00 10 Natalie van Gogh Nieuw-Vennep Parkhotel Valkenburg 

12:41:00 9 Anouska Koster De Westereen Waowdeals 

12:42:00 8 Chantal Blaak Berkel En Rodenrijs Boels Dolmans Cyclingteam 

12:43:00 7 Roxane Knetemann Krommenie Ale Cipollini 

12:44:00 6 Lucinda Brand Rotterdam Team Sunweb 

12:45:00 5 Jeanne Korevaar Groot Ammers Waowdeals 

12:46:00 4 Anne de Ruiter Polsbroek Parkhotel Valkenburg 

12:47:00 3 Anna van der Breggen Zwolle Boels Dolmans Cyclingteam 

12:48:00 2 Ellen van Dijk Woerden Team Sunweb 

12:49:00 1 Annemiek van Vleuten Wageningen Mitchelton Scott


Sportscom.nl



Eerder...

Nederlandse kampioenschappen Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl