Startlijst NK Tijdrijden Bergen op Zoom Vrouwen
Maandag 25 juni 2018
Nederlandse kampioenschappen - Bij de vrouwen strijden wereldkampioene Annemiek van Vleuten, WK-tweede Anna van der Breggen én Europees kampioene Ellen van Dijk om de nationale titel.Ook hier is er een titel voor de deelnemers die vallen in de categorie zonder contract.
12:00:00 50 Dèvon Kuijstermans Oudenbosch WV de Jonge Renner
12:01:00 49 Celesta op den Brouw Sint Maartensdijk WV Zeeuws-Vlaanderen
12:02:00 48 Susanne Meistrok Elshout Restore Cycling
12:03:00 47 Tessa van der Velden Den Haag WV de Jonge Renner
12:04:00 46 Bente van Teeseling Abcoude GRC Jan van Arckel
12:05:00 45 Kirstie van Haaften De Meern Restore Cycling
12:06:00 44 Marleen Stoel Kampen WV Noord-Westhoek
12:07:00 43 Nienke Wasmus Den Hoorn Swaboladies.NL
12:08:00 42 Phaedra Krol Heerde Restore Cycling
12:09:00 41 Charlotte Kool Kortenhoef GRC Jan van Arckel
12:10:00 40 Iris Ton Waskemeer NWV Groningen
12:11:00 39 Bettina Zijlstra Groningen WV de Kannibaal
12:12:00 38 Nicole Steigenga Exmorra Swaboladies.NL
12:13:00 37 Fleur Nagengast Beilen Telenet-Fidea Lions
12:14:00 36 Angelique Wammes-Bouman Amersfoort W.V. Eemland
12:15:00 35 Sabine Hey Oosterhout KCT Kleur op Maat
12:16:00 34 Claudia Jongerius Hoogerheide Keukens Redant CT
12:17:00 33 Claudia Koster Wormerveer Team Virtu Cycling
12:18:00 32 Larissa Drysdale Heerenveen WV de Kannibaal
12:19:00 31 Alicja Verhagen Woerden RWC Ahoy
12:20:00 30 Femke Markus Zwarte Kat NWV Groningen
12:21:00 29 Demi Vollering Berkel En Rodenrijs Swaboladies.NL
12:22:00 28 Bianca Lust Oostzaan ARC Ulysses
12:23:00 27 Loes Adegeest Enschede NWV Groningen
12:24:00 26 Minke Slingerland Oosterhout WC de Pedaalridders
12:25:00 25 Belle de Gast Utrecht Parkhotel Valkenburg
12:26:00 24 Maaike Boogaard Zwaag BTC City Ljubljana
12:27:00 23 Esther van Veen Uitgeest Parkhotel Valkenburg
12:28:00 22 Bryony Van Velzen Sittard Doltcini - Van Eyck Sport
12:29:00 21 Sabrina Stultiens Meijel Waowdeals
12:30:00 20 Moniek Tenniglo Borne FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
12:31:00 19 Marieke Van Witzenburg Brielle Health Mate - Cyclelive Team
12:32:00 18 Marit Raaijmakers Hippolytushoef Parkhotel Valkenburg
12:33:00 17 Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden Waowdeals
12:34:00 16 Marjolein van ''t Geloof Dirksland Lotto Soudal Ladies
12:35:00 15 Karlijn Swinkels Handel Ale Cipollini
12:36:00 14 Amy Pieters Zwanenburg Boels Dolmans Cyclingteam
12:37:00 13 Riejanne Markus Zwarte Kat Waowdeals
12:38:00 12 Aafke Soet Heerenveen WNT-Rotor Pro Cycling
12:39:00 11 Floortje Mackaij Woerden Team Sunweb
12:40:00 10 Natalie van Gogh Nieuw-Vennep Parkhotel Valkenburg
12:41:00 9 Anouska Koster De Westereen Waowdeals
12:42:00 8 Chantal Blaak Berkel En Rodenrijs Boels Dolmans Cyclingteam
12:43:00 7 Roxane Knetemann Krommenie Ale Cipollini
12:44:00 6 Lucinda Brand Rotterdam Team Sunweb
12:45:00 5 Jeanne Korevaar Groot Ammers Waowdeals
12:46:00 4 Anne de Ruiter Polsbroek Parkhotel Valkenburg
12:47:00 3 Anna van der Breggen Zwolle Boels Dolmans Cyclingteam
12:48:00 2 Ellen van Dijk Woerden Team Sunweb
12:49:00 1 Annemiek van Vleuten Wageningen Mitchelton Scott
Eerder...
- Klein NK op Col du VAM
- NK Wielrennen wil toon zetten voor duurzame wielerevenementen
- NK Tijdrijden toegewezen aan Steenbergen
- NK Profs en Beloften naar Arnhem in 2024
- NK Jeudwielrennen naar Zuidland in 2024 (+ video)
- Wim Jansen organiseert NK Tijdrijden in 2024 niet
- NCK Dronten: IJsselstreek en Amstel winnen
- Live verslag NCK Dronten 2023
- Bakker, De Wit en Van Dieren tijdritkampioen masters
- Winnaars NK Masters Aalten bekend
- Van Baarle naar eerste nationale proftitel
- Julian Vergouw wint NK Junioren
- Mae Cabaca kampioen van Nederland
- Deelnemers en rugnummers NK Wielrennen Sittard Mannen Profs
- Pepijn Reinderink wint NK Beloften
- Tom Vermeer wint NK elite zonder contract
- Vollering dolblij met rood-wit-blauw
- Gijs Schoonvelde slaat dubbelslag op NK
- Puck Langenbarg juniorkampioen van Nederland
- Knijnenburg naar Nederlandse titel EZC
- Markus, Vollering en Van Vleuten kijken uit naar NK
- Mannen en vrouwen rijden zelfde NK-parcours
- Van Emden naar derde proftitel in Elspeet
- Nederlandse tijdrittitel is voor Markus
- Leijnse Nederlands kampioen tijdrijden