Kijk ook eens op

Volg ons



Deelnemerslijst NK Wielrennen Mannen 2018

Zondag 01 juli 2018

Nederlandse kampioenschappen - Het Nederlands Kampioenschap Wielrennen voor de profs start vandaag om 10.15 uur in Nispen.

Na een aanlooplus van 49 kilometer ia Kruisland, Steenbergen, Moerstraten, Heerle en Heimolen wordt omstreeks 11.30 uur de finish in Hoogerheide bereikt, waar de renners vijftien ronden van 11,5 kilometer afleggen.

Gezocht wordt naar een opvolger van Ramon Sinkeldam.

1 Sinkeldam, Ramon        FDJ                    

2 Boom, Lars              Lotto nl - Jumbo        

3 Bouwman, Koen           Lotto nl - Jumbo     

5 Eenkhoorn, Pascal       Lotto nl - Jumbo       

6 van Emden, Jos          Lotto nl - Jumbo   

8 Groenewegen, Dylan      Lotto nl - Jumbo          

9 Leezer, Thomas          Lotto nl - Jumbo   

10 Lindeman, Bert-Jan      Lotto nl - Jumbo       

12 van Poppel, Danny       Lotto nl - Jumbo      

13 Tankink, Bram           Lotto nl - Jumbo      

14 Tolhoek, Antwan         Lotto nl - Jumbo    

15 Roosen, Timo            Lotto nl - Jumbo      

17 ten Dam, Laurens        Team Sunweb           

18 Dumoulin, Tom           Team Sunweb           

19 Hofstede, Lennard       Team Sunweb           

20 Kelderman, Wilco        Team Sunweb            

21 Oomen, Sam              Team Sunweb            

22 Teunissen, Mike         Team Sunweb          

23 Stamsnijder, Tom        Team Sunweb            

24 Tusveld, Martijn        Team Sunweb           

25 de Kort, Koen           Team Trek-Sagefredo    

27 van Poppel, Boy         Team Trek-Sagefredo  

28 Jakobsen, Fabio         Quick-Step Floors    

29 Terpstra, Niki          Quick-Step Floors    

30 van Baarle, Dylan       Team Sky             

31 Langeveld, Sebastian    Drapac p/b Cannon     

32 Slagter, Tom-Jelte      Dimension Data       

33 Hofland, Moreno         Lotto- Soudal          

34 Lammertink, Maurits     Katusha Alpecin 

35 Duijn, Huub             Verandas Willems-Cr        

36 Godrie, Stan            Verandas Willems-Cr   

37 Ariesen, Jacob Willem   Metec tkh C.T.   

38 Budding, Martijn        Roompot-Nl Loterij    

39 van Empel, Etienne      Roompot-Nl Loterij    

40 Gerts, Floris           Roompot-Nl Loterij   

41 van Ginneken, Sjoerd    Roompot-Nl Loterij   

42 van Goethem, Brian      Roompot-Nl Loterij    

43 de Greef, Robbert       Roompot-Nl Loterij   

45 van der Lijke, Nick     Roompot-Nl Loterij  

46 Meijers, Jeroen         Roompot-Nl Loterij   

47 Reinders, Elmar         Roompot-Nl Loterij    

48 Riesebeek, Oscar        Roompot-Nl Loterij   

49 van Schip, Jan Willem   Roompot-Nl Loterij  

50 Vermeltfoort, Coen      Roompot-Nl Loterij    

51 Weening, Pieter         Roompot-Nl Loterij    

52 Wippert, Wouter         Roompot-Nl Loterij    

53 Minnaard, Marco         Wanty-Groupe Gobert 

54 Kreder, Wesley          Wanty-Groupe Gobert  

55 van IJzendoorn,Hendriku Team novo Nordisk     

56 Kamstra, Brian          Team novo Nordisk   

57 Lammertink, Steven      Vital concept Team    

58 Welten, Bram            Team fortuneo - Sam  

60 Koning, Peter           Aqua blue Sports     

61 Zijlaard, Maikel        Hagens berman axeon  

62 van Winden, Dennis      Israel cycling Acad   

63 Dekker, Sjors           Alecto C.T.           

64 Doets, Marco            Alecto C.T.         

65 van der Duin, Patrick   Alecto C.T. 

66 Hooghiemster, René      Alecto C.T.

68 van der Kooij, Bas      Alecto C.T.  

69 Oostra, Folkert         Alecto C.T. 

70 Ottema, Rick            Alecto C.T.

71 Overste, Matthew        Alecto C.T. 

72 Schouten, Jasper        Alecto C.T.

73 Abraham Gebru, Daniel   Beat Cycling

75 Tietema, Bas            Beat Cycling 

76 Desale, Nahom           Beat Cycling 

77 Havik, Piotr            Beat Cycling 

78 Ariesen, Tim            Roompot-Nl 

79 van Bakel, Robbie       Metec TKH C.T. 

80 Eising, Tijmen          Metec TKH C.T. 

81 Gmelich Meijling, Jarno Metec TKH C.T. 

82 Hamelink, Jasper        Metec TKH C.T.

84 Krul, Stef              Metec TKH C.T.

85 de Laat, Jasper         Metec TKH C.T. 

86 de Lange, Thijs         Metec TKH C.T.

88 Bakker, Stephan         Monkey Town

87 van Breda, Rick         Baby-Dump C.T. 

89 Buskermolen, Jordy      Monkey Town  

91 van Luijk, Sven         Monkey Town  

92 van Rhee, Joey          Monkey Town 

93 Schulting, Peter        Monkey Town 

94 Slik, Ivar              Monkey Town 

95 Kleiman, Wim            Monkey Town

96 Ockeloen, Jasper        Monkey Town

97 Looij, Andre            Monkey Town 

98 Markus, Barry           Monkey Town     

99 Beukeboom, Dion         Vlasman C.T. 

100 Bovenhuis, Jasper       Vlasman C.T.

102 Duvigneau, Beau         Vlasman C.T.

103 Havik, Yoeri            Vlasman C.T. 

104 Kooijman, Jaap          Vlasman C.T. 

107 van der Burg, Joost     Vlasman C.T.

108 Stroetinga, Wim         Vlasman C.T. 

109 van der Haar, Lars      Telenet-Fidea Lions 

110 van Kessel, Corne       Telenet-Fidea Lions

112 van der Poel, Mathieu   Corendon-Circus 

113 Bol, Cees               SEG Racing 

114 Kreder, Raymond         Team Ukyo

115 Bugter, Luuc            Delta C.T.

116 van Dalen, Jason        Delta C.T.

117 Janssen, Adriaan        Delta C.T.  

118 Brusselman, Twan        Destil 

119 Kerkhof, Tim            Destil

120 van Trijp, Maarten      Destil  

121 van Engelen, Adne       Bike Aid

122 Koch, Leon              Dare Gaviota 

123 Eefting, Roy            Memil - CCN 

125 Nederlof, Lex           Nex ccn C.T. 

126 Schuurhuis, Rien        Oliver's Real Food

127 Ruijgh, Rob             Tarteletto

128 Vermeer, Tom            Differance-Losc 


Sportscom.nl



Eerder...

Nederlandse kampioenschappen Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl