Kijk ook eens op

Volg ons



Deelnemerslijst NK Wielrennen Mannen 2019

Zondag 30 juni 2019

Nederlandse kampioenschappen - Corendon - Circus

2 POEL David van der

3 TRIJP Maarten van

 

Team Jumbo - Visma

4 BOUWMAN Koen

5 HOFSTEDE Lennard

6 HOORN Taco van der

7 LINDEMAN Bert-Jan

8 EENKHOORN Pascal

9 TEUNISSEN Mike

10 ROOSEN Timo

11 TOLHOEK Antwan

12 EMDEN Jos van

14 POPPEL Danny van

 

Team Sunweb

15 BOL Cees

16 CURVERS Roy

17 NIEUWENHUIS Joris

19 TUSVELD Martijn

21 KELDERMAN Wilco

 

CCC Team

22 DAM Laurens ten

 

EF Education First

23 HOFLAND Moreno

24 LANGEVELD Sebastian

25 BERG Julius van den

 

Deceuninck - Quick - Step

26 JAKOBSEN Fabio

 

Team Dimension Data

27 SLAGTER Tom-Jelte

 

Groupama - FDJ

28 SINKELDAM Ramon

 

Lotto Soudal

30 GOETHEM Brian van

 

Trek - Segafredo

31 DE KORT Koen

 

Total Direct Energie

32 LIGTHART Pim

33 TERPSTRA Niki

 

Roompot - Charles

34 ASSELMAN Jesper

35 DUIJN Huub

36 GINNEKEN Sjoerd van

37 LAMMERTINK Maurits

39 REINDERS Elmar

40 TIMMERMANS Justin

41 RIESEBEEK Oscar

43 POPPEL Boy van

44 WEENING Pieter

45 BOOM Lars

 

Wanty - Gobert Cycling Team

46 KREDER Wesley

47 MINNAARD Marco

 

Burgos - BH

48 BOL Jetse

 

Israel Cycling Academy

49 WINDEN Dennis van

 

Vital Concept - B&B Hotels

50 LAMMERTINK Steven

 

Wallonie Bruxelles

51 PAASSCHENS Mathijs

 

Team Novo Nordisk

52 KAMSTRA Brian

 

Vlasman Cycling Team

53 BURG Joost van der

54 DOOL Kelvin van den

55 DUVIGNEAU Beau

56 KOOIJMAN Jaap

57 VRIES Hartthijs de

58 WOLSINK Jelle

59 ZIJL Melvin van

60 BEUKEBOOM Dion

61 BOVENHUIS Jasper

62 BOVENHUIS Robert

63 STROETINGA Wim

 

Monkey Town - A Block CT

65 KOOIJ Bas van der

66 SLIK Ivar

68 BREDA Rick van

69 JANSSEN Adriaan

70 JONG Jeen de

71 KLEIMAN Wim

72 OOSTRA Folkert

 

Alecto Cycling Team

73 CELI Abe

74 DOETS Marco

75 HOOGHIEMSTER René

76 PETERS Arne

77 VERMELTFOORT Coen

 

Team Arkea - Samsic

78 WELTEN Bram

 

Metec - TKH CT p/b Mantel

79 BAKEL Robbie van

80 BAX Sjoerd

81 KRUL Stef

82 LANGE Thijs de

83 DALEN Jason van

84 OTTEMA Rick

85 KLEIJN Arvid de

 

Beat Cycling Club

86 DESALE Nahom

87 BUDDING Martijn

88 HAVIK Piotr

89 BUGTER Luuc

90 ABRAHAM GEBRU Daniel

 

Bike Aid

91 ENGELEN Adne van

92 KONING Peter

 

Telenet Fidea Lions

93 HAAR Lars van der

94 KESSEL Corne van

 

Cycling Team A. De Jong

95 REUS Kai

 

Evopro Racing

96 WIPPERT Wouter

 

Hagens Berman Axeon

97 ZIJLAARD Maikel

 

Taiyuan Miogee Cycling Team

98 ARIESEN Tim

99 MEIJERS Jeroen

100 LOOIJ Andre

 

Tarteletto - Isorex

101 GERTS Floris

 

Neri Sottoli Selle Italia KTM

102 EMPEL Etienne van

 

Team Ukyo

103 KREDER Raymond

 

Pauwels Sauzen - Vastgoedservice

104 WOUTERS Sieben

 

Ningxia Sports Lottery Livall Gusto

105 KREDER Mich


Sportscom.nl



Eerder...

Nederlandse kampioenschappen Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl