Teams, renners en rugnummers Tour de France 2021
Vrijdag 25 juni 2021
Tour de France - Hier zijn ze dan: de deelnemers en rugnummers van de Tour de France 2021.UAE Team Emirates
1. Tadej Pogacar (Slo
2. Mikkel Bjerg (Den)
3. Rui Costa (Por)
4. Davide Formolo (Ita)
5. Marc Hirschi (Ita)
6. Vegard Laengen (Noo)
7. Rafal Majka (Pol)
8. Brandon McNulty (USA)
Jumbo-Visma
11. Primoz Roglic (Slo)
12. Robert Gesink (Ned)
13. Steven Kruijswijk (Ned)
14. Sepp Kuss (USA)
15. Tony Martin (Dui)
16. Mike Teunissen (Ned)
17. Wout van Aert (Bel)
18. Jonas Vingegaard (Den)
INEOS Grenadiers
21. Geraint Thomas
22. Richard Carapaz
23. Jonathan Castroviejo
24. Tao Geoghegan Hart
25. Michal Kwiatkowski
26. Richie Porte
27. Luke Rowe
28. Dylan van Baarle
Israel Start Up Nation
31 Chris Froome (Gbr)
32. Guillaume Boivin (Can)
33. Omer Goldstein (Isr)
34. André Greipel (Dui)
35. Reteo Hollenstein (Zwi)
36. Daniel Martin (Ier)
37. Michael Woods (Can)
38. Rick Zabel (Dui)
Trek-Segafredo
41. Vincenzo Nibali (Ita)
42. Julien Bernard (Fra)
43. Kenny Elissonde (Fra)
44. Bauke Mollema (Ned)
45. Mads Pedersen (Den)
46. Toms Skuijns (Let)
47. Jasper Stuyven (Bel)
48. Edward Theuns (Bel)
Deceuninck-QuickStep
51. Julian Alaphilippe (Fra)
52. Kasper Asgreen (Den)
53. Davide Ballerini (Ita)
54. Mattia Cattaneo (Ita)
55. Mark Cavendish (Gbr)
56. Tim Declercq (Bel)
57. Dries Devenyns (Bel)
58. Michael Morkov (Den)
Movistar
61. Miguel Angel Lopez (Col)
62. Jorge Arcas (Spa)
63. Imanol Erviti (Spa)
64. Ivan Garcia Cortina (Spa)
65. Enric Mas (Spa)
66. Marc Soler (Spa)
67. Alejandro Valverde (Spa)
68. Carlos Verona (Spa)
Bora-Hansgrohe
71. Peter Sagan (Svk)
72. Emanuel Buchmann (Dui)
73. Wilco Kelderman (Ned)
74. Patrick Konrad (Oos)
75. Daniel Oss (Ita)
76. Nils Politt (Dui)
77. Lukas Postlberger (Oos)
78. Ide Schelling (Ned)
Groupama FDJ
81. Daniel Gaudu (Fra)
82. Bruno Armirail (Fra)
83. Arnaud Demare (Fra)
84. Jacopo Guarnieri (Ita)
85. Ignatas Konovalovas (Lit)
86. Stefan Kung (Zwi)
87. Valentin Madouas (Fra)
88. Miles Scotson (Aus)
Cofidis
91. Guillaume Martin (Fra)
92. Ruben Fernandez (Spa)
93. Simon Geschke (Dui)
94. Jesus Herrada (Spa)
95. Christophe Laporte (Fra)
96. Anthony Perez (Fra)
97. Pierre Luc Perichon (Fra)
98. Jelle Wallays (Bel)
Alpecin-Fenix
101. Mathieu van der Poel (Ned)
102. Silvan Dillier (Zwi)
103. Tim Merlier (Bel)
104. Xandro Meurisse (Bel)
105. Jasper Philipsen (Bel)
106. Jonas Rickaert (Bel)
107. Kristian Sbaragli (Ita)
108. Petr Vakoc (Tsj)
EF-Nippo
111. Rigoberto Uran (Col)
112. Stefan Bissegger (Zwi)
113. Ruben Guerreiro (Por)
114. Sergio Higuita (Col)
115. Michael Valgren Hundahl (Den)
116. Magnus Cort Nielsen (Den)
117. Neilson Powless (USA)
118. Jonas Rutsch (Dui)
AG2R-Citroen
121. Benoit Cosnefroy (Fra)
122. Dorian Godon (Fra)
123. Oliver Naesen (Bel)
124. Ben O'Connor (Aus)
125. Aurelien Paret Peintre (Fra)
126. Nans Peters (Fra)
127. Michael Schar (Zwi)
128. Greg van Avermaet (Bel)
Arkea-Samsic
131. Warren Barguil (Fra)
132. Nacer Bouhanni (Fra)
133. Anthony Delaplace (Fra)
134. Elie Gesbert (Fra)
135. Daniel Mclay (Gbr)
136. Nairo Quintana (Col)
137. CLmeent Russo (Fra)
138. Connor Swift (Gbr)
Team DSM
141. Soren Kragh Andersen (Den)
142. Tiejs Benoot (Bel)
143. Cees Bol (Ned)
144. Mark Donovan (Gbr)
145. Nils Eekhoff (Ned)
146. Joris Nieuwenhuis (Ned)
147. Casper Pedersen (Den)
148. Jasha Sutterlin (Dui)
Lotto-Soudal
151. Caleb Ewan (Aus)
152. Jasper de Buyst (Bel)
153. Thomas de Gendt (Bel)
154. Philippe Gilbert (Bel)
155. Roger Kluge (Dui)
156. Harrison Sweeny (Aus)
157. Tosh van der Sande (Bel)
158. Brent van Moer (Bel)
Bahrain Victorious
161. Jack Haig (Aus)
162. Peio Bilbado (Spa)
163. Sonny Colbrelli (Ita)
164. Marco Haller (Oos)
165. Matej Mohoric (Slo)
166. Wout Poels (Ned)
167. Dylan Teuns (Bel)
168. Fred Wright (Gbr)
Team BikeExchange
171. Michael Matthews (Aus)
172. Jhoan Chaves (Col)
173. Luke Durbridge (Aus)
174. Lucas Hamilton (Aus)
175. Amund Grondahl Jansen (Aus)
176. Christopher Jensen (Den)
177. Luka Mezgec (Slo)
178. Simon Yates (Aus)
Astana-Premier Tech
181. Jakob Fuglsang (Den)
182. Alex Aranburu (Spa)
183. Stefan de Bod (ZAF)
184. Omar Fraile (Spa)
185. Dimitry Gruzdev (Kaz)
186. Hugo Houle (Can)
187. Ion Izaguirre (Spa)
188. Alexsey Lutsenko (Kaz)
Qhubeka-Assos
191. Sergio Henao (Col)
192. Carlos Barbero (Spa)
193. Sean Bennett (USA)
194. Victor Campenaerts (Bel)
195. Simon Clarke (Aus)
196. Nicholas Dlamini (ZAF)
197. Michael Gogl (Oos)
198. Maximilian Walscheid (Dui)
Foto: Sportfoto
Eerder...
- Partij van de Dieren tegen finishlocatie Tour Femmes
- Tour de France deelt wildcards uit voor 2024
- Route Tour de France 2024: een ongewone Tour
- Eenkhoorn is tweede in de Tour
- Starttijden klimtijdrit Tour de France 2023
- Wout Poels wint Tourrit naar Saint Gervais
- Sinkeldam baalt van opgave in Tour de France
- Van der Poel krijgt prijs strijdlust in Tour
- Fabio Jakobsen stapt uit de Tour
- Deelnemers en rugnummers Tour de France 2023
- Jakobsen vierde in eerste massasprint Tour
- Elmar Reinders maakt Tourdebuut op 31e
- Kelderman in beeld voor rijden Tour
- Tour de France deelt wildcards 2023 uit
- Tour 2024 eindigt niet in Parijs maar in Nice
- Rittenschema Tour de France 2023 bekend
- Vingegaard en Van Dijk eerste in Etten-Leur
- Van Baarle wint Profronde Westland
- Van der Poel wint ook in Surhuisterveen
- Groenewegen grijpt nipt naast tweede zege
- Mollema zesde in tijdrit Tour
- SD Worx in Tour in door Amy Pieters ontworpen shirt
- Starttijden laatste tijdrit Tour de France
- Tourcriteriums 2022: wie rijdt waar?
- Tour de France Femmes: teams en rensters