Organisatie NK Montferland krijgt complimenten
Donderdag 22 juni 2017
Nederlandse kampioenschappen - Het regende na afloop van het NK tijdrijden complimenten voor het parcours van de nationale titelstrijd tegen de klok in Montferland, zo concludeerde de organisatie van het NK tevreden op haar site.Dumoulin vond in Montferland een glooiend parcours. “Dit was perfect voor mij. Het parcours was absoluut in mijn voordeel hier. Vorig jaar was ik misschien wel wat beter, maar vond ik niet de ideale omstandigheden. Hier liep het heel goed.” Dumoulin haalde al snel Jos van Emden in. “Ik wilde even herstellen achter hem, maar in mijn oortje hoorde ik ploegleider Adriaan Helmantel zeggen dat de tegenstand niet alleen uit Jos bestond. Toen ben ik er nog volle bak voor gegaan. Zondag hoop ik hier nog een mooie wedstrijd te rijden. Of zelf een sterke prestatie neerzetten of – als de kans zich niet voordoet – een ploeggenoot aan de winst helpen.”
Stef Clement toonde zich een sportief verliezer. " Het hoogste niveau van de wereld heeft hier gestreden en de beste heeft gewonnen. Ik verlies hier liever van een goede Tom Dumoulin, dan dat ik win en iedereen roept dat dit komt dat hij op het NK niet goed was. Complimenten voor de organisatie hier in Montferland voor dit parcours." Robert Gesink vond zijn derde plek een opsteker richting de Tour maar had ook genoten. "De ploegleiding had het over het mooiste parcours in dertig jaar tijd waar het gaat om het NK Tijdrijden. Ik heb alleen maar goede reacties gehoord. Het is ook een mooi parcours en een mooi gebied. Mijn vorm is goed, maar het motiveerde me zeker extra dat ik hier in de eigen regio reed."
Ook Koen Bouwman was positief. "Ik heb onderweg wel honderd keer mijn naam horen schreeuwen. Totdat ik kapot ging na 38 kilometer, heb ik alles heel bewust mee gekregen. Deze prestatie is een mooie opsteker nadat het al zo goed ging in de Dauphiné. Ik ben echt sterker uit die wedstrijd gekomen en hoop me zondag in de wegwedstrijd opnieuw te kunnen laten zien."
Bron: NK Montferland
Foto: © Sportfoto
Eerder...
- Uitslagen NK Wielrennen Ede 2025
- Van Poppel sprint eindelijk naar rood-wit-blauw
- Van den Broek-Blaak uitgezwaaid door peloton
- Courage Events blijft organisator NK Wielrennen tot en met 2028
- Deelnemers en rugnummers NK Weg Profs en Beloften Mannen 2025
- Deelnemers en rugnummers NK Vrouwen 2025
- Sprinters versus aanvallers op NK Wielrennen Ede
- Programma NK Wielrennen 2025 Ede
- Hoole prolongeert nationale titel tijdrijden
- Mischa Bredewold naar Nederlandse titel
- Rik van der Wal stunt met beloftentitel tijdrijden
- Dijkman en Mouris winnen NK Tijdrijden
- Takken en Arens winnen NK tijdrijden
- Uitslagen NK Tijdrijden 2025
- Volg met CyclingOnline.nl het NK Tijdrijden
- Riesebeek mist NK Wielrennen door schorsing
- Tibor Del Grosso wil ooit NK Weg Profs winnen
- Starttijden NK Tijdrijden 2025 Surhuisterveen
- Dogterom snelt naar Nederlandse titel
- Gijs Schoonvelde wint NK junioren
- Maxime Takken wint bij Nieuweling meisjes
- Jens, Floor en nog veel meer nieuwe Nederlandse jeugdkampioenen
- Rijpma De Jong Nederlands kampioen wielrennen clubrensters
- Britt Jeucken Nederlands kampioene junior-vrouwen
- Heeren Nederlands kampioen nieuwelingen